Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Křesťanství, Žhavé výstřely, Poslanec, Závodník, Hejtmani, Královna, Obchodník, Antropolog, Ministr zahraničí, Trest smrti, Vražedkyně, Upálen, Kancléř, Boston Bruins, Starověký Egypt, Teolog, Spisovatel, AIDS, Philadelphia Flyers, Rakušan, Slovenští prezidenti, Novinář, Fotograf, Dabérka, Malíř, Francie, Náboženství, Mim, Prezidenti USA, Romantismus, Čeští králové, Egypt, Ekonom, Rock ‚n‘ Roll, Kněz, KHL apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, týmy NHL, geocaching, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, okresy České republiky, státy usa, země EU, hudební zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, měny apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: hyperlinky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Nej hry online, Stručný slovník pojmů a termínů, Kasína, Databáze osobností Kdo je to?, Životopisy slavných osobností, humor, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, doporučujeme, M, školství, odkaz

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Velikonoční hry, Závodní, Střílečky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Strategie, Pro dívky, Karetní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Oddechové, Bojové online gamesy, Logické a podobně.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Moudra, bonmoty, aforismy, moudrosti, výroky, myšlenky, úsloví

Citáty slavných osobností, Moudra, bonmoty, aforismy, moudrosti, výroky, myšlenky, úsloví, z kategorií citáty o lži, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o penězích od různých známých osobností.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, láska, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, symboly, rostliny, auta, Vánoce a Advent, muži, věda, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, zelenina, ovoce, přístroje, květiny, stavby, sport, mapy, hmyz, náboženství, nápoje atd.

Keywords:Nejhranější hry online, Online vánoční webzine, pro děti, kuriozity, Přáníčka k svátku a jmeninám, zábava, Nejhranější hry online, Webové online testy zdarma, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, F, zdarma, Přehled zkratek a akronymů

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Sportovní, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Akční hry, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Fórky, frky, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, frky, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipné citáty, murphyho zákony, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách apod.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Animace, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Strategie, Akční hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Logické hry, Bojové hry a tak dále.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, poruchy, umělci, historie, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, sport, záliby, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, lékařství, profese a zaměstnání, přezdívky, vlastnosti, státní správa, mytologie, politika, filozofie atd.

Klíčová slova: multimédia, Vlajky států USA, Stručný slovník pojmů a termínů, Flag of Switzerland, webovky, cestování, Webové online testy zdarma, Kazakhstan, Webové html5 hry zdarma, pro dospělé, info, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Aforismy, bonmoty, myšlenky, moudra, přísloví, rčení, motta

Citáty slavných osobností, Aforismy, bonmoty, myšlenky, moudra, přísloví, rčení, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o lásce od různých známých osobností.

Fórky, černý humor, ftipy, frky, vtipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, černý humor, ftipy, frky, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O Windows, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O mužích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O manželství, Frky o tchýních, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O ženách apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, výukové pomůcky, zdroje informací, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, internetové stránky, Členské země americké federace, Canada Flag, volný čas, zajímavosti, F

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Aforismy, bonmoty, myšlenky, moudra, přísloví, rčení, motta

Citáty slavných osobností, Aforismy, bonmoty, myšlenky, moudra, přísloví, rčení, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o lásce od různých známých osobností.

Fórky, černý humor, ftipy, frky, vtipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, černý humor, ftipy, frky, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O Windows, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O mužích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O manželství, Frky o tchýních, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O ženách apod.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, geocaching, týmy NHL, fyzikální jednotky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, hudební zkratky, země EU apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Fóry, vtipy, frky, vtípky, fórky, anekdoty

Chcete se pobavit? Fóry, vtipy, frky, vtípky, fórky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné básničky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, frky o zvířatech, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zadarmo, Oceánie, webové stránky, Přehled zkratek a akronymů, URL, internet, Dopravní značky, F, Dětské omalovánky,

Několik fórů na závěr. Vtip Vejtahové: Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Thierry Henry
Tipy na zajímavé weby
Warez
Partnerské weby
Vlajka Papuy Nové Guiney
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Jóga
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.