Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, sport, auta, Vánoce a Advent, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, květiny, ženy a dívky, mapy, hmyz, symboly, stavby, přístroje, láska, muži, náboženství, zelenina, nápoje, ovoce, nástroje a přístroje atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Německy, Historické ozdoby, Desktop, Text, Jezulátko, Monitor, Jedle, Brno, Bramborový salát, Vánoční stromeček, Vánoce, Advent, Dárky, Pro děti, Adventní trhy, Umělý vánoční stromek, Striezelmarkt, Film, Vánoční světýlka, Keramika, Vánoční stromek, Wallpaper, Vídeň, Patchwork, Vánoční trhy, Milka, LED svíčky, Pokrmy, Mrazík, Atmosféra, Omalovánky apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Státní prapory všech zemí, Přehled přípon a koncovek souborů, kuriozity, Vtipy, M, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník, Halle Berry, Super online flash hry, počítače, pro děti, cestování

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Olympijští vítězové, Voják, Starověký Egypt, Druhá světová válka, Vojáci, Upálen, Egypt, Sochař, Hejtman, Producent, Ital, Miliardář, Antropolog, Lord, Zpěvačky, Malíř, Brno, Diplomat, Křesťanství, Olympiáda, HIV pozitivní, Avangard Omsk, Pedagog, Manýrismus, Hejtmani, Novinář, Závodník, Atentát, Vojevůdce, Básník, Florida Panthers, Slováci, Rétorika, NHL, Hokej, Žhavé výstřely apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Kameňáky, vtipy, fórky, vtipné texty, černý humor, ftipy

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipy, fórky, vtipné texty, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O Windows, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O ekonomech, O Somálcích, O mužích, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O manželství, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu apod.

Pozadí na plochu počítače - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. vhodné pro obrazovka počítače, monitor, mobil, phablet, tablet, displej, PC, počítač, notebook, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows NT, Linux Xubuntu, Mac, Microsoft Windows Vista, Slackware, Linux Fedora, SUSE Linux, Windows XP, Windows 10, Windows 98. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, auta, voda a bubliny, wallpapery, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, letadla, noční města. Mnoho verzí a velikostí jako 1800x1440, 412x846, Full HD 1080x1920, 768x1024, 2560x1600, 1440x960, 2160x3840, 2560x1440, 2048x1536, 800x1280, 1680x1050, 1152x768, 1280x854, 1280x800, HD 1280x720, 375x667 atd.

Keywords:Superhry a hry online zdarma, webové stránky, Seznam vlajek měst České republiky, multimédia, Tapety na plochu PC, Free game online hry, internetové stránky, zdarma, Iran, školství, Obrázky vlajek měst ČR, K

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země jižní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Síť, cestování, hry, zábava

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Ftipy, fóry, fórky, anekdoty, černý humor, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, fóry, fórky, anekdoty, černý humor, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné básničky, kameňáky, černý humor, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Online hry zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Přání k narození dítěte, Obrázky na plochu PC, volný čas, humor, Texaský hold 'em poker, internet, zeměpis, zajímavosti, Kliparty zdarma

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro displej, phablet, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, mobil, ultrabook, notebook, tablet, monitor a pro operační systémy macOS, Windows 98, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows NT, Windows 2000, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Chrome OS, Apple iOS (iPhone). Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, fantasy, květiny, motorky, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, tenisté a tenistky, ptáci, nature - příroda, sportovní wallpapery, zvířata, Rally, závody aut, free wallpapers, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci. Stahujte v rozlišení 2048x1080, 320x568, 1800x1440, 1920x1080, 2560x1440, 800x600, 2048x1536, 2560x2048, 750x1334, 1152x768, 1280x1024, 1080x1920, 1920x1200, 2560x1920, 4800x1200, 1440x2560 atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států New Hampshire, Michigan, Mississippi, Georgie, Arkansas, Washington, Maine, Severní Karolína, New Jersey, Wisconsin, Missouri, Arizona, Západní Virginie, Indiana, Delaware, Kentucky, Iowa, Nevada, Wyoming, Vermont, Ohio, Montana, Tennessee, Minnesota, Florida, New York atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Fórky, vtipy, frky, fóry, vtipné texty, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, frky, fóry, vtipné texty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií kameňáky, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, frky o zvířatech apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, linky, Pozadí na plochu počítače, Sharon Stone, doporučujeme, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdroje informací, Sexy Catherine Zeta-Jones, Dopravní značení, Seznam zkratek a akronymů, zadarmo

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro displej, phablet, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, mobil, ultrabook, notebook, tablet, monitor a pro operační systémy macOS, Windows 98, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows NT, Windows 2000, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Chrome OS, Apple iOS (iPhone). Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, fantasy, květiny, motorky, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, tenisté a tenistky, ptáci, nature - příroda, sportovní wallpapery, zvířata, Rally, závody aut, free wallpapers, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci. Stahujte v rozlišení 2048x1080, 320x568, 1800x1440, 1920x1080, 2560x1440, 800x600, 2048x1536, 2560x2048, 750x1334, 1152x768, 1280x1024, 1080x1920, 1920x1200, 2560x1920, 4800x1200, 1440x2560 atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, politici, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, sport, politika, národnost, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, osobnosti, vlastnosti, státní správa, profese a zaměstnání, psychologie, rodinné vztahy, poruchy, věda, školství, záliby, křesťanství atd.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, hyperlinky, Přehled formátů souborů, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, výukové pomůcky, Madonna, Přehled zkratek a akronymů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, F, Nejlepší online hry zdarma, odkaz, Vlajky jednotlivých států USA, Sexy Maria Šarapovová,

Několik fórů na závěr. Vtip Nevěra?!: Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

"Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Wallpapers na plochu auta
Zajímavé internetové odkazy
Julia Roberts
Partnerské weby
Switzerland
Naše tipy
Přání k jmeninám, sms ke svátku
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.