Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro monitor, počítač, displej, smartphone, mobil, PC, notebook, mobilní telefon, phablet, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows XP, BlackBerry OS, FreeBSD, Windows 2000, Mac, Lubuntu, SUSE Linux. Obrázky na PC z kategorií Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, noční města, wallpapery, psi a štěňátka, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, auta, příroda, krajina. Zvolit si můžete rozměry širokoúhlé 1366x768, 640x480, 360x720, 393x786, 1366x1024, 1280x960, 750x1334, 1024x600, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1200x1920, 320x568, 1280x854, 412x846, 1536x2560, 1440x960 atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Seznam zkratek a akronymů, zábava, Státní prapory zemí světa, World flags, weby, Online web Hry zdarma bez registrace, Online geografické testy zdarma bez registrace, Omalovánky a vymalovánky, webové stránky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zdarma, Vlajky států obrázků

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, nadpřirozené osoby, státní správa, křesťanství, mytologie, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, profese a zaměstnání, věda, vlastnosti, historie, osobnosti, psychologie, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, žurnalisté a novináři, sport, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Informace, hry i všeobecné informace

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Pardubický kraj apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Keywords:Tapety na plochu PC, humor, info, Free game online hry, Arsenal Football England, tipy, cestování, Online testy zdarma, Nicole Kidman, Prapory regionů a království, volný čas, Nejhranější online hry zdarma

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, národnost, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, poruchy, osobnosti, státní správa, politici, žurnalisté a novináři, přezdívky, profese a zaměstnání, filozofie, umělci, mytologie, nadpřirozené osoby, záliby, křesťanství atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: účetnictví, školství, sport, lékařství a medicína, internet, zkratky, fyzika, technika, nemoce, materiály, literatura, chemie, politika, ekonomie a ekonomika, psychologie, rostliny, stavebnictví, náboženství a křesťanství, nástroje, věda, jídlo, filozofie, nápoje, bankovnictví atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Kentucky, Kalifornie, Louisiana, Arkansas, Colorado, Montana, Illinois, Vermont, Mississippi, Texas, Pensylvánie, Nevada, Severní Karolína, New York, Michigan, Aljaška, Connecticut, Havaj, Jižní Dakota, New Hampshire, Minnesota, Georgie, Washington, Severní Dakota, Alabama, Massachusetts atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, hyperlinky, Nejlepší hry pro dívky, Obrázky k svátku, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity, Životopisy osobností, Vlajka Marshallových ostrovů, Životopisy osobností, Staré hry online, Full HD pozadí na PC, multimédia

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Husarské knoflíky, Svíčky, Neviňátko, Patchwork, Hostina, Jedle, Wallpaper, Silvestr, Vánoční ozdoby, Adventní kalendář, Linux, Slámový adventní věnec, Špalda, Windows, Jezulátko, Adventní věnec, Kuba, Kapr, Pastýř, Plzeň, Zdraví, Dia, Sněhová vločka, Adventní svícen, Kinder, Keramika, Písnička, PF, Vánoční ubrusy, Osvětlení do oken, Lindt apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Síť, hry i všeobecné informace

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Obrázky ke stažení - full HD tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky ke stažení. můžete využít v tablet, smartphone, mobil, phablet, notebook, obrazovka počítače, počítač, PC, mobilní telefon, displej, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Linux Mint, macOS, Lubuntu, Windows Me, Android, Windows 2000, OSX, Windows XP, Java ME, SUSE Linux. PC tapety pro Windows z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, motorky, hmyz a pavouci, květiny, fraktály, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, ptáci, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, fantasy. Dostupná rozlišení jsou 2048x1080, 1600x1200, 1600x900, 1080x1800, 1280x1024, 1800x1440, 1600x900, 375x667, 2048x1536, 1440x960, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 393x786, 1920x1280, 3200x1800, 4800x1200 atd.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online . Naleznete zde Karetní, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Klasické, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Závodní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Oddechové, Střílečky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie a podobně.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: počítače, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značky, Free hry, pro děti, URL, Vlajky států USA, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, M, Nejlepší školní testy a kvízy, zdroje informací

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Husarské knoflíky, Svíčky, Neviňátko, Patchwork, Hostina, Jedle, Wallpaper, Silvestr, Vánoční ozdoby, Adventní kalendář, Linux, Slámový adventní věnec, Špalda, Windows, Jezulátko, Adventní věnec, Kuba, Kapr, Pastýř, Plzeň, Zdraví, Dia, Sněhová vločka, Adventní svícen, Kinder, Keramika, Písnička, PF, Vánoční ubrusy, Osvětlení do oken, Lindt apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, státy usa, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Klíčová slova: odkazy, zajímavosti, pro dospělé, zeměpis, R, Omalovánky k tisku, zadarmo, doporučujeme, linky, Stručný encyklopedický slovník, Kliparty pro dokumenty, Nejhranější hry online, Tapety na plochu moře,

Několik fórů na závěr. Vtip Buzíci ve sprše: Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Přání a přáníčka
Naše tipy
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Fernando Torres
Partnerské weby
Luis Suárez
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.