Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Partnerské weby, informace a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Filmy, Staroměstské náměstí, Umělý vánoční stromek, Vánoční tapety, Kavkazská jedle, Vánoční koule, Wallpaper, Brno, Samolepky, Jmelí, Santa Claus, Kapr, Desktop, PF, Strom, Brambořík, Koledy, LED svíčky, Vánoční světýlka, Adventní kalendář, Drážďany, Striezelmarkt, Blahopřání, Milka, Rostliny, Linux, Vánoční stromek, Láska nebeská, Hostina, Tichá noc, Písnička apod.

Náš tip, informace a zábava

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, Strategie, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Sportovní, Klasické, Karetní, Závodní, Logické, Střílečky, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky a podobně.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, multimédia, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, El Arsenal Football England, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky vlajek měst ČR, Liverpool FC, Městské a obecní prapory obcí ČR, zdroje informací, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online hry pro děti zdarma

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Jižní Karolína, Indiana, Severní Dakota, Nové Mexiko, Aljaška, Oregon, Montana, Texas, Connecticut, New York, Colorado, Louisiana, Maine, Arkansas, Virginie, Iowa, Vermont, Havaj, New Hampshire, Delaware, Utah, Kansas, Wisconsin, Tennessee, Georgie, Florida atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, země EU, týmy NHL, fyzikální jednotky, geocaching, firmy a společnosti, státy usa, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, obecné zkratky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, mytologie, filozofie, politici, podnikání a podnikatelé, školství, křesťanství, zločin a právo, umělci, lékařství, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, fikce a fantasy, politika, psychologie, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, vlastnosti, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Internet, síť, informace a zábava

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat, kterak editovat, jak exportovat, jak přehrát, jak importovat, jak převést, v čem upravit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: grafiku, koncovky souborů, video soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, písma, fonty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky apod.

Keywords:Full HD tapety na PC zdarma, výukové pomůcky, zábava, odkaz, Křesťanské omalovánky k tisku, hyperlinky, doporučujeme, Americké federální vlajky, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Dopravní značky, zadarmo, V

Obrázky na PC zdarma ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, počítač, smartphone, phablet, notebook, obrazovka počítače, displej, monitor, ultrabook, tablet, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows XP, Android, Linux Fedora, Lubuntu, Linux Ubuntu, Linux Mint, Slackware, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Windows Me. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, flóra, stromy, Formule 1, zvířata, motorky, free wallpapers, velkoměsta a noční život, květiny, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, fraktály, nature - příroda. Vyberte si rozměr z 750x1334, 1366x768, 1200x1920, 854x480, 2048x1536, 1152x1920, 360x760, 1440x2560, 1440x960, 1800x1440, 2048x1080, 2560x1920, 1152x864, 3200x1200, 375x812, 1536x2048 atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Informace, informace a zábava

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: zajímavosti, Přehled formátů souborů, internetové stránky, Finland, Hry pro dívky online, zdarma, Full HD tapety na PC, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Hry pro kluky, humor, Kliparty pro dokumenty

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Arkansas, New Jersey, Michigan, New York, Minnesota, Montana, Západní Virginie, Nebraska, Florida, Washington, Idaho, Wisconsin, Utah, Vermont, Arizona, Havaj, Kentucky, Jižní Dakota, Mississippi, New Hampshire, Oregon, Virginie, Missouri, Maryland, Colorado, Maine atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle a skládačky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Barbie hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Střílecí hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Oddechové hry apod.

Síť, informace a zábava

Obrázky na plochu počítače - obrázky na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu počítače. vhodné pro monitor, PC, notebook, ultrabook, phablet, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, počítač, displej, tablet a pro operační systémy Android, Windows 10, Chrome OS, Windows 95, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), macOS, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Java ME. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: dopravní prostředky, rostliny, budovy a stavby, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, noční města, auta, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, zvířata, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, květiny, kytky. Dostupné velikosti jsou 2560x1600, 800x600, 1920x1200, 375x667, 2048x1536, 1152x864, 1280x768, 360x720, 1280x800, 2160x3840, 1680x1050, 1536x2560, 800x1280, 1600x2560, 1280x1024, 768x1024 atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Full HD tapety na PC - wallpapers na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. vhodné pro počítač, monitor, ultrabook, smartphone, displej, tablet, obrazovka počítače, mobil, PC, phablet, notebook a pro operační systémy Mac, SUSE Linux, Windows NT, Windows 10, Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Linux Ubuntu, Slackware, Linux Mint, Microsoft Windows Vista. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, květiny, velkoměsta a noční život, fantasy, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, fraktály, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, free wallpapers, Formule 1, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, motorky. Dostupné velikosti jsou 4800x1200, 2160x3840, 375x667, 1280x800, 1680x1050, 1366x768, 3200x1200, 1600x2560, 1536x2048, 1440x960, 320x568, 640x480, 1280x960, 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920 atd.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Státní prapory států světa, linky, Vánoce symbol klidu, míru a pohody, Adventní magazín, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázky Vesmíru na PC, Přehled formátů souborů, H, internet

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Arkansas, New Jersey, Michigan, New York, Minnesota, Montana, Západní Virginie, Nebraska, Florida, Washington, Idaho, Wisconsin, Utah, Vermont, Arizona, Havaj, Kentucky, Jižní Dakota, Mississippi, New Hampshire, Oregon, Virginie, Missouri, Maryland, Colorado, Maine atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle a skládačky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Barbie hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Střílecí hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Oddechové hry apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: počítače, tipy, Kliparty zdarma, URL, Dopravní značení, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení, Super online kvízy, Online vánoční magazín, Státní prapory států světa, P, Vlajky států USA, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Livre de coloriage,

Několik fórů na závěr. Vtip Plán: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Další odkazy:

Naše tipy
Afrika
Partnerské weby
Vánoční betlém
Tipy na zajímavé weby
Olympijská vlajka
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční cukroví tradičně i nově
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.