Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, měny, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, státy usa, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, obecné zkratky, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, obecné zkratky, firmy a společnosti, hudební zkratky, geocaching, internetové domény 1. řádu, země EU, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, měny apod.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: pro dospělé, Online geografické testy zdarma bez registrace, zdarma, Dopravní značení, Nesem vám noviny, internet, Super online kvízy, Prapory regionů a království, HTML5 Videojuego de navegador, volný čas, školství, zábava, webové stránky

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Keywords:doporučujeme, A, Super free web games zdarma, linky, Celebrity, herečky, zpěvačky, humor, Onlinovky zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Casino, URL, A, Přehled přípon a koncovek souborů

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, halloween, Vánoce a Advent, ptáci, ženy a dívky, auta, muži, nápoje, zvířata, jídlo a nápoje, náboženství, dopravní prostředky, stavby, ovoce, mapy, hudba, láska, smajlíci a emotikony, rostliny, věda, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Síť, hry i všeobecné informace

Online geografické testy zdarma bez registrace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Fórky, vtipy, fóry, frky, anekdoty, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, vtipy, fóry, frky, anekdoty, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O manželství, Vtipné hádanky apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: počítače, Nejlepší online hry zdarma, Webové online hry zdarma, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, pro děti, Super online kvízy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Sněhulák patří k bílým Vánocům, Tapety na plochu PC, Přehled zkratek a akronymů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Free game online hry

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Anekdoty, ftipy, vtipy, frky, černý humor, fóry

Potřebujete se naladit? Anekdoty, ftipy, vtipy, frky, černý humor, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O manželství, Frky o tchýních, O mužích, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O důchodcích, O Slovácích, O Somálcích, O škole, Frky ze života, O Němcích, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry Vybírejte z kategorií Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Logické hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Sportovní hry, Závody aut, Karetní hry, Akční hry, Střílečky, Relaxační hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Strategie a tak dále.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Pensylvánie, Georgie, New Hampshire, Ohio, Colorado, Arkansas, Nebraska, Delaware, Arizona, Wyoming, Mississippi, Minnesota, Utah, Washington, Indiana, Havaj, Texas, Massachusetts, Nevada, Florida, Montana, Connecticut, Aljaška, Jižní Karolína, Severní Karolína, Louisiana atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Super online kvízy, cestování, Santa Claus jako symbol amerických Vánoc, zadarmo, Skvělé hry online zdarma, odkaz, Vlajka Bruneie, Biografie známých osobností, webovky, zdroje informací

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: výukové pomůcky, Online adventní magazín, weby, Dopravní značení, kuriozity, Lesotho, Full HD pozadí ke stažení, zeměpis, A, internetové stránky, info, Obrázky a kliparty zdarma, Vtipy,

Několik fórů na závěr. Vtip Drsná terapie: Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vánoční stromeček
Tipy na zajímavé weby
Státní vlajky všech zemí
Doporučené odkazy
Vánoční zábava
Partnerské weby
Liverpool F.C.
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.