Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Full HD pozadí na PC - tapety na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD pozadí na PC. vhodné pro ultrabook, monitor, PC, displej, obrazovka počítače, smartphone, mobil, mobilní telefon, phablet, tablet, počítač a pro operační systémy Android, Windows 2000, Slackware, Chrome OS, Mac, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Windows 7. Tapety na plochu PC z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, Formule 1, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, fraktály, zvířata, flóra, stromy, free wallpapers, fantasy, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, motorky. Dostupné velikosti jsou 854x480, 1152x768, 360x720, 360x640, 412x846, 393x786, 360x760, 1366x768, 2160x3840, 1080x1800, 800x1280, 2560x1920, 1080x1920, 1200x1920, 1152x1920, 1024x768 atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Barbie hry, Letecké simulátory, Omalovánky, online html5 hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Vaření a smažení, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Akční gamesky, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, A, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biografie slavných osobností, Online poker, karetní hry na Internetu, Městské a obecní prapory obcí ČR, Životopisy slavných osobností, Adventní magazín, Catherine Zeta-Jones, Vánoční magazín, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, info

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, státy usa, hudební zkratky, okresy České republiky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, geocaching, internetové domény 1. řádu, měny, obecné zkratky, země EU, týmy NHL, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Anekdoty, vtipy, ftipy, frky, kameňáky, fórky

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipy, ftipy, frky, kameňáky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O mužích, O zvířátkách, O Slovácích, O ekonomech, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O ženách apod.

Keywords:Vlajky spojených států amerických, Webové online testy zdarma, Vlajky států a zemí světa, V, Historie cestování, Online testy zdarma, Přehled zkratek a akronymů, kuriozity, Kate Moos, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, počítače, tipy

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Květiny, SMS, Kinder, Šišky, Vánoční hvězda, Adventní neděle, Štěstí, Přání, Popelka, Jmelí, bezlepkové cukroví, Jmenovka, Vánoční ozdoby, Jarmark, Windows, Adventní trhy, Papírové ozdoby, Tapeta, Ježíšek, Milka, Betlém, Dárky, Obrazovka, Jmenovky, Patchwork, Ostrava, Sněhová vločka, Linux, Vykrajovátka, Kavkazská jedle, Tisk apod.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, webovky, webové stránky, Wayne Rooney futebolista ingles, URL, pro dospělé, Tapety na PC zdarma ke stažení, Regiony Francie, F, B, zdarma, Tapety na PC ke stažení

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Schleich, Bramborový salát, Dia, Anděl, Korálky, Láska nebeská, Rostliny, Tiskárna, Vánoční punč, Zdraví, Umělý vánoční stromek, Jedle, Svíčky, Lego, Slámový adventní věnec, Vánoční stromek, Strom, Jingle Bells, Zima, Vánoční pozadí, Kinder, Obrazovka, Wallpaper, Kavkazská jedle, Kuba, Osvětlení do oken, Recepty, Vánoce, Vánoční kaktus, Dárky, Jesličky apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Barbie hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Vaření a smažení, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Bonmoty, moudra, myšlenky, úsloví, přísloví, aforismy, rčení

Citáty slavných, Bonmoty, moudra, myšlenky, úsloví, přísloví, aforismy, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam přípon a koncovek souborů, volný čas, Jamaica, cestování, zeměpis, Vlajky spojených států amerických, Tanzania, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online hry zdarma, Staré hry online

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Schleich, Bramborový salát, Dia, Anděl, Korálky, Láska nebeská, Rostliny, Tiskárna, Vánoční punč, Zdraví, Umělý vánoční stromek, Jedle, Svíčky, Lego, Slámový adventní věnec, Vánoční stromek, Strom, Jingle Bells, Zima, Vánoční pozadí, Kinder, Obrazovka, Wallpaper, Kavkazská jedle, Kuba, Osvětlení do oken, Recepty, Vánoce, Vánoční kaktus, Dárky, Jesličky apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Barbie hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Vaření a smažení, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire apod.

Informace, technika, kultura, volný čas

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Strategie, strategické hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Nej hry online

Zapařte si nej hry online . Naleznete zde Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, Klasické, Závodní, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Oddechové, Pro dívky, Střílečky, Logické, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Přehled souborových přípon, Nej hry online, multimédia, zajímavosti, Paris Saint-Germain PSG, linky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, internet, internetové stránky, zadarmo, pro děti, Bývalá vlajka Československa, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Inzerát: Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

"Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

Další odkazy:

Sexy Charlize Theron
Doporučené internetové odkazy
Charlize Theron
Odkazy na partnerské weby
Andrés Iniesta spanischer Fußballspieler
Zajímavé internetové odkazy
Sharon Stone
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Online hry zdarma
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.