Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Naše tipy, informace a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Blízkého východu apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako psychologie, literatura, školství, software, chemie, bankovnictví, lékařství a medicína, účetnictví, věda, matematika, kultura, rostliny, nástroje, ekonomie a ekonomika, nemoce, latina, nápoje, jídlo, stavebnictví, zločin a právo, různé, politika, fyzika, příroda atd.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj apod.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značení, Nejlepší hry pro dívky, weby, Co je to omalovánka?, tipy, Tapety do mobilu, Slovník pojmů Co je to?, Wallpapers na plochu květiny, doporučujeme, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, humor, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, Antarktidy, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Internet, síť, informace a zábava

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:Vše o Vánocích, zábava, zeměpis, Biografie známých osobností, Casino, Onlinovky zdarma, hyperlinky, Vlajky států USA, Best web page, zdarma, Full HD wallpapers na PC, M

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, herci a herečky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vládce, ČSSD, Olympijský vítěz, AIDS, Angličané, Normalizace, Komunisté, Skladatel, Vůdce, Rakousko-Uhersko, Hejtman, Stoletá válka, Svatý, Fotograf, Američan, Sochař, Hokejisté, NHL, Prezidenti USA, Právník, Avangard Omsk, Rakušan, Mim, Itálie, Slovák, Továrník, Vojáci, Trenérka, Dallas Stars, Podnikatelé, Zavražděn, Podnikatel, Olympiáda, Prezidenti, Politik, Herec apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Informace, informace a zábava

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, Matematické testy atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Logické, parkování - parkovačky, Klasické, Střílečky, Karetní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Oddechové a podobně.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, smajlíci a emotikony, květiny, mapy, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, muži, rostliny, věda, náboženství, ovoce, nápoje, ženy a dívky, Vánoce a Advent, ptáci, hudba, stavby, láska, auta, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, přístroje atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Světové vlajky, Dopravní značení, Plzeňský kraj, Kliparty zdarma, Státní prapory zemí světa, info, Státní vlajky států světa, kuriozity, V, zdroje informací, P

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Náš tip, informace a zábava

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Farmářské hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Akční gamesky, Hry s koňmi, Barbie hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Adventury apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Bojové hry, Akční hry, Střílečky, Karetní hry, Pro dívky, Postřehové hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Hry pro děti, Logické hry, Stolní a deskové hry, Závody aut a tak dále.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klíčová slova: cestování, webovky, internet, Úspory vody, tepla, eletřiny, PC pozadí pro Windows, Obrázky vlajek měst ČR, Nej hry online, Latvia, Hry pro kluky, V, Stručný encyklopedický slovník

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

World wide web, internet, informace a zábava

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Hry pro nejmenší online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší online. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové, Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: počítače, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, URL, internetové stránky, Přehled vlajek USA, Omalovánky pro děti online, Ilustrační obrázky, výukové pomůcky, pro děti, Online hry zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, K, Přáníčko Krásné Velikonoce,

Několik fórů na závěr. Vtip Drzý papoušek: Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázky k vytištění a vybarvení
Doporučené odkazy
Obrázky k svátku
Partnerské weby
Omalovánky a pozadí na plochu PC
Zajímavé internetové odkazy
Community card poker
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.