Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, auta, hudba, láska, náboženství, symboly, zvířata, ovoce, muži, ptáci, květiny, mapy, nástroje a přístroje, halloween, rostliny, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, přístroje, sport, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nemoce, sport, počítače, psychologie, software, zkratky, fyzika, český jazyk, chemie, náboženství a křesťanství, internet, filozofie, materiály, ekonomie a ekonomika, matematika, bankovnictví, kultura, lékařství a medicína, rostliny, příroda, jídlo, různé, věda, účetnictví atd.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, multimédia, Nejhranější online testy a kvízy, odkazy, Associazione Calcio Milan, internet, Dopravní značení, zábava, SMS přání k jmeninám podle jmen, Vlajky zemí světa, Webové html5 hry zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, počítače

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, geocaching, hudební zkratky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, země EU apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako národnost, věda, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, politika, psychologie, herectví, herci a herečky, osobnosti, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, státní správa, zločin a právo, historie, poruchy, mytologie, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, politici, podnikání a podnikatelé atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Keywords:Full HD wallpapers na PC, odkaz, tipy, zdarma, Slova vánoční koledy Půjdem spolu do Betléma, Nejlepší online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Adventní magazín, Šišky a jejich využití jako vánoční dekorace, F, zeměpis, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sám doma, Osvětlení, Patchwork, Historické ozdoby, Košíčky, Brno, Jesličky, Perníčky, Dárky, Korálky, Štěstí, Adventní věnec, Francouzsky, Windows, Vánoční světýlka, Keramický adventní věnec, Vánoce, Santa Claus, SMS, Vánoční svíčky, Kavkazská jedle, Řetězy, Silvestr, Lego, Monitor, Popelka, Vánoční koule, Vídeň, Vánoční stromek, Adventní svícen, Tisk apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak převést, kterak editovat, jak spustit, čím zobrazit, v čem upravit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak přehrát, jak otevřít, v čem spustit následující typy souborů: systémové soubory, dokumenty, koncovky souborů, grafiku, konfigurační soubory, komprimace dat, písma, fonty, obrazy disků, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, šablony dokumentů apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, pro děti, Obrázky k svátku a k jmeninám, hyperlinky, webovky, Kliparty pro dokumenty, Flags of the world countries, Databáze osobností Kdo je to?, F, zdroje informací, internetové stránky

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Vtipné texty, anekdoty, kameňáky, fórky, ftipy, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, anekdoty, kameňáky, fórky, ftipy, frky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O manželství, O Chucku Norrisovi, O mužích, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O zvířátkách, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Frky ze života, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipné hádanky apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Fóry, kameňáky, vtipné texty, vtipy, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, kameňáky, vtipné texty, vtipy, fórky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o metanolu apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klíčová slova: výukové pomůcky, školství, URL, Půjdem spolu do Betléma, Pozadí na plochu PC, Full HD tapety ke stažení, Životopisy slavných osobností, Vánoce, Nejhranější online testy a kvízy, Vánoční web, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Vtipné texty, anekdoty, kameňáky, fórky, ftipy, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, anekdoty, kameňáky, fórky, ftipy, frky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O manželství, O Chucku Norrisovi, O mužích, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O zvířátkách, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Frky ze života, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipné hádanky apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Vaření a smažení, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, online html5 hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Deskovky, Akční gamesky, Omalovánky, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Moudra, moudrosti, hlášky, myšlenky, motta, úsloví, přísloví

Citáty slavných, Moudra, moudrosti, hlášky, myšlenky, motta, úsloví, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o člověku od různých známých osobností.

Klíčová slova: info, Online hry pro děti zdarma, webové stránky, zajímavosti, Online biografie, životopisy osobností, Novoroční přání půjdem spolu do hospody, volný čas, Wallpapers na PC ke stažení, Přehled přípon a koncovek souborů, V, Hry pro dívky online, V, Přání a obrázky, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Problém s překladem: Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Další odkazy:

Zima
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omalovánka sobi
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám
Odkazy na partnerské weby
Slova vánočních písní
Naše tipy na užitečné weby
Online hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Jarmark

Děkujeme vám za vaši návštěvu.