Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Fórky, frky, černý humor, ftipy, vtipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Fórky, frky, černý humor, ftipy, vtipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Vánoční magazín, internetové stránky, K, Sexy Jessica Simpson, webovky, zdarma, URL, Přání k svátku, Stručný encyklopedický slovník, V, zeměpis, Vlajky měst a obcí České republiky

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: psychologie, přezdívky, umělci, křesťanství, poruchy, rodinné vztahy, politici, herectví, herci a herečky, národnost, zločin a právo, fikce a fantasy, mytologie, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, podnikání a podnikatelé, školství, žurnalisté a novináři, státní správa, vlastnosti, osobnosti, nadpřirozené osoby, záliby, věda atd.

Wallpapers na plochu počítače - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro tablet, počítač, PC, notebook, mobil, monitor, mobilní telefon, phablet, displej, ultrabook, smartphone a pro operační systémy BlackBerry OS, Slackware, Mac, Windows 7, Windows Me, Linux Mint, Windows 95, OSX, Java ME, Chrome OS, Windows XP. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií ptáci, oceán, moře, pláže, fraktály, Formule 1, motorky, free wallpapers, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, květiny, velkoměsta a noční život, fantasy, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, nature - příroda, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta. Mnoho verzí a velikostí jako 375x812, 1920x1440, 1440x2560, 1600x900, 1366x1024, 1280x800, 360x640, 1280x720, 1600x900, 2048x1536, 1024x768, 375x667, 1920x1080, 4800x1200, 800x1280, 2560x1920 atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Logické, Sportovní, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Keywords:kuriozity, Stručný encyklopedický slovník, zadarmo, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Anastacia, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Státní prapory všech zemí, Free game online hry, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, V, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Státy a jejich prapory

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: kultura, sport, politika, rostliny, filozofie, nástroje, věda, počítače, literatura, technika, jídlo, fyzika, nápoje, bankovnictví, český jazyk, materiály, školství, ekonomie a ekonomika, psychologie, různé, náboženství a křesťanství, matematika, cestování, stavebnictví atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, země EU, mezinárodní organizace, okresy České republiky, měny, státy usa, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky apod.

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: internet, B, Webové html5 hry zdarma, Mamiko Tayama, Online hry zdarma, webové stránky, weby, Tenisové tapety na plochu PC, odkaz, info, multimédia, hyperlinky

Kameňáky, vtipy, fóry, frky, černý humor, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipy, fóry, frky, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, černý humor, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak přehrát, jak spustit, jak vytvořit, jak převést, jak importovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak otevřít, kterak editovat, čím zobrazit soubory těchto typů: komprimace dat, koncovky souborů, grafiku, video soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, obrazy disků, písma, fonty, šablony dokumentů, hudební audio soubory, spustitelné soubory apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, květiny, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, hudba, symboly, muži, hmyz, Vánoce a Advent, ovoce, věda, stavby, zelenina, smajlíci a emotikony, náboženství, láska, mapy, ptáci, zvířata, přístroje atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií výstražné značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

Klíčová slova: volný čas, počítače, K, Adult FriendFinder, Nejlepší hry pro dívky, pro děti, pro dospělé, Cristiano Ronaldo fotbalista, Seznam zkratek a akronymů, odkazy, zajímavosti

Kameňáky, vtipy, fóry, frky, černý humor, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipy, fóry, frky, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, černý humor, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak přehrát, jak spustit, jak vytvořit, jak převést, jak importovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak otevřít, kterak editovat, čím zobrazit soubory těchto typů: komprimace dat, koncovky souborů, grafiku, video soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, obrazy disků, písma, fonty, šablony dokumentů, hudební audio soubory, spustitelné soubory apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Bramborový salát, Tapeta, Brno, Strom, Alkoholový kalendář, Šišky, Wallpaper, Ohňostroj, Štóla, Husarské knoflíky, Pro děti, Obrazovka, Adventní kalendář, Vídeňský punč, Jedle, Adventní svícen, Špalda, Bůh, Pastýř, Vánoční stromeček, Píseň, Sám doma, Papírové ozdoby, LED svíčky, Skleněné ozdoby, Korálky, Ježíš Kristus, Osvětlení do oken, Striezelmarkt, Vánoční punč, Vánoční pozadí apod.

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Západní Virginie, Jižní Dakota, Vermont, Wyoming, Indiana, Missouri, Arizona, Michigan, Maryland, Rhode Island, Mississippi, Aljaška, Nebraska, Oklahoma, Iowa, Severní Karolína, Kalifornie, Wisconsin, Maine, New York, Florida, Tennessee, Idaho, Kansas, New Hampshire, Severní Dakota atd.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Klasické, Střílečky, parkování - parkovačky, Logické, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Strategie, Karetní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Oddechové a podobně.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, muži, halloween, mapy, symboly, hmyz, zvířata, láska, ptáci, osobnosti a lidé, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, sport, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, nápoje, hudba, Vánoce a Advent, přístroje, jídlo a nápoje, květiny atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, zdroje informací, Wallpapers na plochu počítače, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Dopravní značky, Natalie Portman, Super online kvízy, Nejlepší online hry zdarma, zábava, Federace USA, Životopisy osobností, školství, Cestování po Evropě, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Divná vodka: Ta vodka chutná jako ředidlo.

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Další odkazy:

Online hry zdarma
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Celebrity, herečky, zpěvačky
Odkazy na zajímavé weby
Tapety sport na plochu
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Ashley Olsen
Odkazy na užitečné webové stránky
Jennifer Lopez
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Puzzle online

Děkujeme vám za vaši návštěvu.