Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Kameňáky, fórky, vtipy, ftipy, černý humor, vtipné texty

Zkuste vypnout! Kameňáky, fórky, vtipy, ftipy, černý humor, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, kameňáky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií matematika, technika, internet, politika, chemie, nápoje, rostliny, software, kultura, psychologie, lékařství a medicína, cestování, náboženství a křesťanství, různé, bankovnictví, nástroje, věda, latina, literatura, zločin a právo, zkratky, fyzika, sport, školství atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Nej hry online

Zkuste nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Sportovní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Závodní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Pro dívky, Logické, parkování - parkovačky, Střílečky, Klasické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC, volný čas, doporučujeme, K, Přáníčka k výročí svatby, zajímavosti, Kliparty pro Office, Tapety na plochu počítače, Obrázek Policistka, Online geografické testy zdarma bez registrace, webové stránky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Ilustrace, obrázky

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Keywords:internet, M, Online testy zdarma bez registrace, Přehled přípon a koncovek souborů, Vymalovánky k tisku, Dopravní značení, zdroje informací, Seznam zkratek a akronymů, Avril Lavigne, pro děti, Nejhranější hry online, info

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Máj, Normalizace, Svatý, Zpěvačka, Prezident USA, Husité, Itálie, Hudebnice, Poslanci, Ekonom, Podnikatelé, Československo, Vražedkyně, Náboženství, Mim, Továrník, Exilový prezident, Sochař, KHL, Faraon, Závodník, Sci-fi, Florida Panthers, Prezidenti, Komik, Vládce, Habsburkové, Ital, Překladatel, Čeští králové, Novinář, Pedagog, Američané, Romantismus, HIV pozitivní, Boston Bruins apod.

Fórky, vtípky, černý humor, vtipné texty, fóry, anekdoty

Zkuste vypnout! Fórky, vtípky, černý humor, vtipné texty, fóry, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné básničky, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, černý humor apod.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční dekorace, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Řetězy, Drážďany, Vánoční tapety, Rostliny, Vánoční hvězda, Ohňostroj, Zdraví, Samolepky, Vinná klobása, Tisk, Vánoční svařák, Štědrý den, Ježíšek, Koleda, Sám doma, Strom, Vánoční dekorace, Vánoční punč, Recepty, Tablet, Blahopřání, Láska nebeská, Kinder, Keramický adventní věnec, Staroměstské náměstí, Skleněné ozdoby, Vánoční pozadí, Lego, Jingle Bells, K Vytištění, Košíčky apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: kuriozity, č, Obrázky vlajek států světa, Přání k svátku podle jmen, K, Seznam souborových přípon, pro dospělé, Serbia, tipy, výukové pomůcky, cestování, Slovník pojmů Co je to?

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Kameňáky, frky, vtípky, ftipy, černý humor, vtipy

Potřebujete se naladit? Kameňáky, frky, vtípky, ftipy, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Vtipy o doktorech, O mužích, O ženách, O Němcích, O zvířátkách, O důchodcích, O Slovácích, Frky ze života, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, země EU, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, měny, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, okresy České republiky, mezinárodní organizace, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: zábava, webovky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Blahopřání k MDŽ, Nejhranější online hry zdarma, odkaz, Online testy a kvízy zdarma, Celebrity, herečky, zpěvačky, F, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, sport, politika, filozofie, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, poruchy, historie, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, školství, mytologie, lékařství, žurnalisté a novináři, křesťanství, záliby, osobnosti, přezdívky, rodinné vztahy atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, mytologie, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, historie, státní správa, fikce a fantasy, osobnosti, poruchy, politika, vlastnosti, herectví, herci a herečky, zločin a právo, přezdívky, politici, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, umělci atd.

Klíčová slova: multimédia, Super online hry zdarma, Dopravní značení, Vlajky států USA, Nejlepší hry pro dívky, Athletic Bilbao, Stručný encyklopedický slovník, linky, internetové stránky, Hry pro dívky online, Webové online testy zdarma, Nej hry online, Anastacia,

Několik fórů na závěr. Vtip Není nad přírodu: Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Biblické omalovánky k tisku
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Partnerské weby
Montserrat
Doporučené odkazy
Omalovánky, hry pro děti
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.