Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Naše tipy, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky Webhry jsou rozdělené kategorií: Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Střílecí hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Sportovní gamesy, Deskovky, Oddechové hry, Barbie hry, online html5 hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Filmy, Adventní trhy, Vinná klobása, Vánoce, Šišky, Keramika, PF, Adventní kalendář, Sněhová vločka, Vánoční svíčky, K Vytisknutí, Plzeň, Jmelí, Jarmark, Německy, Husarské knoflíky, Vánoční stromek, Windows, Umělý vánoční stromek, Špalda, Vánoční kaktus, Štědrý den, Cesmína, Nový rok, Řetězy, Betlém, Anglicky, Přání, Jmenovky, Advent, Pastýř apod.

World wide web, internet, důležité informace

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Pensylvánie, Wyoming, Texas, Nové Mexiko, Michigan, Arkansas, New Hampshire, Jižní Karolína, Severní Karolína, Mississippi, Florida, Arizona, Virginie, Georgie, Severní Dakota, Aljaška, Nebraska, Ohio, Wisconsin, Havaj, Rhode Island, Maine, New Jersey, Montana, Indiana, Illinois atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, zajímavosti, zábava, školství, Omalovánky k vytisknutí, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, multimédia, F, Chicago, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Nejlepší hry pro dívky, Členské země americké federace, Slovník pojmů Co je to?

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, fyzikální jednotky, měny, státy usa, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, hudební zkratky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, země EU, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, okresy České republiky, politické strany a hnutí apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem spustit, jak exportovat, jak importovat, jak vytvořit, jak konvertovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak otevřít, jak převést, v čem upravit soubory těchto typů: konfigurační soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, písma, fonty, šablony dokumentů, koncovky souborů, systémové soubory, grafiku, spustitelné soubory, hudební audio soubory, video soubory apod.

Doporučené odkazy, důležité informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, úřady a ministerstva, týmy NHL, geocaching, firmy a společnosti, okresy České republiky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, měny, hudební zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace apod.

Anekdoty, fóry, černý humor, vtipné texty, ftipy, vtipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, fóry, černý humor, vtipné texty, ftipy, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, vtipné básničky, anekdoty o politice, kameňáky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, černý humor apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Keywords:Online biografie, životopisy osobností, Pozadí na PC ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zeměpis, Luis Alberto Suárez Díaz, ú, zdarma, volný čas, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Webové online testy zdarma, weby, P

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Auta a závodní, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Adventury, Strategické onlinovky, Barbie hry, Adventní, vánoční hry apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Náš tip, důležité informace

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Florida Panthers, Kněz, Prezidenti USA, Pittsburgh Penguins, Generalissimus, Atentát, Herečka, Podnikatelé, Československo, Hejtman, Itálie, Scénárista, Philadelphia Flyers, Ministr zahraničí, Teolog, Hokej, Dramatik, Poslanci, Američan, Česká královna, Slovák, Vládce, Sebevražda, Právník, Druhá světová válka, Olympijští vítězové, Kancléř, Avangard Omsk, Poprava, Český slavík, Orlík, New York Rangers, Olympiáda, Rock ‚n‘ Roll, Filozof, Olympijský vítěz apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: K, Vánoční magazín, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Luis Suárez, Hry pro nejmenší online, výukové pomůcky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Tara Reid, Seznam souborových přípon, Světové vlajky, hyperlinky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Akční hry, Hry pro děti, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Střílečky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Sportovní hry, Závody aut, Relaxační hry, Adventury a tak dále.

Internet, síť, důležité informace

Wallpapers na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v tablet, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, PC, mobil, notebook, monitor, displej, phablet, smartphone a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Linux Mint, Windows 2000, Windows 95, Linux Ubuntu, Mac, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, OSX, macOS. Full HD pozadí ke stažení jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, Formule 1, Rally, závody aut, nature - příroda, sportovní wallpapery, květiny, ptáci, motorky. Mnoho verzí a velikostí jako 768x1024, 360x760, 1440x900, 1280x800, 800x600, 2560x1600, 1920x1280, 412x846, 1536x2560, HD 1280x720, 2048x1080, 1024x600, 1536x2048, 1152x768, 320x568, 1280x960 atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Státní prapory, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Full HD tapety na PC zdarma, Wallpapery, omalovánky, spoření, odkazy, Dopravní značky, internet, Dětské omalovánky, Stručný slovník pojmů a termínů, A, Webové online testy zdarma

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Akční hry, Hry pro děti, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Střílečky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Sportovní hry, Závody aut, Relaxační hry, Adventury a tak dále.

Síť, důležité informace

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Frky, vtípky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, černý humor

Zkuste vypnout! Frky, vtípky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipné hádanky, židovské anekdoty, černý humor, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o facebooku apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Wallpapers na PC ke stažení, Hry pro kluky, webovky, Vánoční magazín, Sarah Jessica Parker, Dopravní značky, cestování, F, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Gillian Anderson, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Zeman: Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

Casino
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Anastacia
Odkazy na zajímavé weby
Zhang Ziyi
Odkazy na partnerské weby
Flags of the world
Naše tipy na zajímavé stránky
Zhang Ziyi
Zajímavé internetové odkazy
Online hry omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.