Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Naše tipy, volný čas a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak otevřít, jak převést, čím zobrazit, jak spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, kterak editovat, v čem spustit, jak importovat, v čem upravit soubory následujících typů: grafiku, internet a web, šablony dokumentů, koncovky souborů, spustitelné soubory, dokumenty, obrazy disků, komprimace dat, hudební audio soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Vtipy, kameňáky, vtípky, vtipné texty, ftipy, fóry

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, vtípky, vtipné texty, ftipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Frky o tchýních, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O Němcích, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O ženách, O škole, Vtipy o policajtech, O manželství apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: V, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, kuriozity, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Lady Gaga, hyperlinky, Free game online hry, pro děti, Tapety, pozadí, wallpapers, weby, odkazy, zábava, cestování

Rčení, úsloví, hlášky, myšlenky, aforismy, přísloví, moudrosti

Slavné citáty, Rčení, úsloví, hlášky, myšlenky, aforismy, přísloví, moudrosti, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o smutku, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií osobnosti, poruchy, věda, politici, mytologie, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, psychologie, křesťanství, zločin a právo, národnost, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, lékařství, filozofie, historie, vlastnosti, přezdívky, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Rčení, myšlenky, moudrosti, výroky, motta, aforismy, hlášky

Citáty slavných osobností, Rčení, myšlenky, moudrosti, výroky, motta, aforismy, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o manželství, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o lásce od různých známých osobností.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Keywords:školství, Online hry zdarma, zdarma, R, Online hry zdarma, výukové pomůcky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky ke stažení na plochu, Online hry pro děti zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Adventní magazín

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Vtipné texty, kameňáky, vtipy, fórky, anekdoty, vtípky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, kameňáky, vtipy, fórky, anekdoty, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, černý humor, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Karolína, Oklahoma, Wyoming, Aljaška, Wisconsin, Alabama, Západní Virginie, Vermont, Kentucky, Pensylvánie, Utah, Kansas, Nebraska, Maine, New York, Indiana, Tennessee, Havaj, Rhode Island, Florida, Ohio, Louisiana, Severní Dakota, New Hampshire, Iowa, Michigan atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: parkování - parkovačky, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Klasické, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Karetní, Pro dívky, Oddechové, Závodní, Velikonoční hry a podobně.

Pozadí na PC - obrázky na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC. můžete využít v PC, tablet, mobilní telefon, smartphone, displej, obrazovka počítače, počítač, notebook, mobil, ultrabook, monitor a pro operační systémy Slackware, Lubuntu, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Windows 95, Windows 2000, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, FreeBSD, OSX, Microsoft Windows Vista. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, zvířata, Formule 1, sportovní wallpapery, fraktály, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, ptáci, květiny, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 640x480, 800x600, 800x1280, 375x812, 2560x2048, 1280x1024, 1600x900, 1440x960, 1080x1920, 412x846, 2048x1536, 2048x1080, 1280x960, 3200x1200, 1366x1024, 1440x2560 atd.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, multimédia, F, Zlatan Ibrahimović, Vlajky spojených států amerických, Biografie slavných osobností, doporučujeme, Charisma Carpenter, info, A, V, Prapory všech zemí světa

Online zeměpisné testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Síť, volný čas a zábava

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, Pozadí na PC, zadarmo, Gillian Anderson, internet, tipy, Super online kvízy, Istanbul city, Hry pro dívky online, Biografie známých osobností, zajímavosti

Online zeměpisné testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země střední Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Informace, volný čas a zábava

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení apod.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry . Mj. na webu naleznete Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, Auta a závodní, Hry s koňmi, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Střílecí hry, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, online html5 hry apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v notebook, tablet, počítač, mobilní telefon, monitor, PC, smartphone, obrazovka počítače, phablet, mobil, ultrabook a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows NT, Windows Me, Windows 98, Windows 2000, Slackware, Microsoft Windows Vista, macOS, FreeBSD, OSX, Linux Ubuntu. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, rostliny, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, zvířata, hudební tapety. Zvolit si můžete z velikostí 412x846, 854x480, 360x720, 1536x2048, 1152x768, 1600x1200, 2048x1080, 1800x1440, 1024x768, 2560x1440, 375x812, 1280x1024, 2160x3840, 1536x864, 1280x854, 1440x900 atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Vlajky států USA, Dopravní značky, Online zeměpisné testy zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Narozeninová přání a přáníčka, Full HD tapety na PC, Nej hry online, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejlepší školní testy a kvízy, internetové stránky, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Černobyl: V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Češi, rychle pijte, už se začíná stmívat.

Další odkazy:

Milla Jovovich
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Thierry Henry
Linky na partnerské weby
Mariah Carey
Tipy na Partnerské weby
Blahopřání k jmeninám a k narozeninám
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Kde koupit levné letenky?
Zajímavé internetové odkazy
Greenland

Děkujeme vám za vaši návštěvu.