Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Naše tipy, cestování, hry a informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Informace, cestování, hry a informace

PC pozadí pro Windows - tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. lze použít v mobil, PC, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, mobilní telefon, monitor, notebook, phablet, displej, smartphone a pro operační systémy Java ME, Windows 98, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 95, Linux Fedora, Windows NT, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Linux Mint. Full HD wallpapery ke stažení z kategorií fraktály, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, květiny, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, motorky, nature - příroda, zvířata, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, Rally, závody aut, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers. Dostupné rozměry 1600x900, 1280x960, 1280x854, 854x480, 750x1334, 1440x2560, 412x846, 375x812, 2560x1440, 1366x768, 1152x1920, 1920x1200, HD 1280x720, 2560x1600, 1600x1200, 393x786 atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Moudrosti, výroky, moudra, bonmoty, motta, hlášky, rčení

Slavné citáty, Moudrosti, výroky, moudra, bonmoty, motta, hlášky, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o lži od různých známých osobností.

Klíčová slova: K, Obrázky na plochu počítače, Americké federální vlajky, zdarma, Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří, Stručný slovník pojmů a termínů, výukové pomůcky, linky, Slova koledy Štědrej večer nastal, odkazy, zeměpis, Staré hry online, Prapory českých měst

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Síť, cestování, hry a informace

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Keywords:Dopravní značky, V, PC pozadí pro Windows, info, Nesem vám noviny, Online hry pro děti zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky měst a obcí České republiky, Casino, Obrázky na plochu počítače, Biografie slavných osobností, hyperlinky

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak exportovat, v čem spustit, jak importovat, jak přehrát, v čem upravit, čím prohlížet, jak převést, jak spustit soubory z následujících kategorií: obrazy disků, internet a web, písma, fonty, spustitelné soubory, dokumenty, komprimace dat, konfigurační soubory, video soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku apod.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ministři, Esejista, Teolog, Olympiáda, Country, Státník, Československo, Miliardáři, Nobelova cena, HIV pozitivní, Scénárista, Pedagog, Florida Panthers, Životopis, Mim, Orlík, Francouz, Zavražděn, Slovák, Vládce, Císař, Manýrismus, Američan, Komunisté, Česká královna, Hudba, Masový vrah, Rock ‚n‘ Roll, Trenérka, Architekt, AIDS, Historik, Itálie, Olympijští vítězové, Ekonom, Komunista apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Vtípky, vtipy, fórky, fóry, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipy, fórky, fóry, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, murphyho zákony, židovské anekdoty apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Moudrosti, přísloví, bonmoty, moudra, rčení, motta, aforismy

Slavné citáty, Moudrosti, přísloví, bonmoty, moudra, rčení, motta, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o odvaze, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Super online hry zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Vánoční výzdoba má mnoho podob, Nejlepší školní testy a kvízy, Dopravní značky, pro dospělé, Omalovánky zdarma ke stažení, počítače, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, zadarmo

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Hudebnice, Komik, Kancléř, Básník, Prezidenti, Miliardáři, Diplomat, Scénárista, Maršál, Vrah, Podnikatel, Žhavé výstřely, Manýrismus, Zavražděn, Královna, Textařka, Faraon, Komunista, Francouz, Francie, Kněz, Nobelova cena, Teolog, Pedagog, Gymnasté, Ekonom, Vojevůdce, Prezidenti ČR, Sochař, Vražedkyně, Máj, KHL, New Jersey Devils, Starověký Egypt, Rock ‚n‘ Roll, Žijící apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční svíčky, Drážďany, Vinná klobása, Václavské náměstí, Sněhulák, Vosí hnízda, Koleda, Vánoční stromek, SMS, Santa Claus, Pokrmy, Advent, Smrk, Jmelí, Koledy, Brambořík, Linux, Jesličky, Adventní kalendář, Atmosféra, Ježíš Kristus, PF, Korálky, Vánoční punč, Vánoční filmy, Popelka, Desktop, Tiskárna, Anděl, Štědrý večer, Německy apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, ptáci, stavby, náboženství, sport, zvířata, halloween, Vánoce a Advent, mapy, ženy a dívky, zelenina, osobnosti a lidé, auta, nápoje, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, muži, hudba, přístroje, láska atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: cestování, multimédia, Webové online hry zdarma, Vánoční pokrmy, Super online flash hry, školství, F, Přáníčka a obrázky k svátku, Vlajky států USA, zdroje informací, Ilustrace, obrázky

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Hudebnice, Komik, Kancléř, Básník, Prezidenti, Miliardáři, Diplomat, Scénárista, Maršál, Vrah, Podnikatel, Žhavé výstřely, Manýrismus, Zavražděn, Královna, Textařka, Faraon, Komunista, Francouz, Francie, Kněz, Nobelova cena, Teolog, Pedagog, Gymnasté, Ekonom, Vojevůdce, Prezidenti ČR, Sochař, Vražedkyně, Máj, KHL, New Jersey Devils, Starověký Egypt, Rock ‚n‘ Roll, Žijící apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční svíčky, Drážďany, Vinná klobása, Václavské náměstí, Sněhulák, Vosí hnízda, Koleda, Vánoční stromek, SMS, Santa Claus, Pokrmy, Advent, Smrk, Jmelí, Koledy, Brambořík, Linux, Jesličky, Adventní kalendář, Atmosféra, Ježíš Kristus, PF, Korálky, Vánoční punč, Vánoční filmy, Popelka, Desktop, Tiskárna, Anděl, Štědrý večer, Německy apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: weby, Online životopisy, biografie, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, K, humor, Julia Roberts, tipy, pro děti, Skvělé hry online zdarma, internet, internetové stránky, URL, Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně,

Několik fórů na závěr. Vtip Relativita: Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Obrázky na plochu Velikonoce
Partnerské weby
Jak si vybrat vánoční stromeček?
Naše tipy
Pravá vánoční zábava
Doporučené odkazy
Velikonoční přáníčko Velikonoce jsou tady!
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.