Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Karetní, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Oddechové, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Závodní, Hry na vaření a smažení, Klasické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Pro dívky, Vánoční online hry a podobně.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Online zeměpisné testy zdarma, počítače, pro dospělé, Vánoční atmosféra plná klidu, míru a pohody, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Obrázky, kliparty, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Freeware, Online zeměpisné testy zdarma, Biografie slavných osobností, Nejlepší online hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie, země Afriky apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení apod.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Keywords:humor, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zeměpis, Vše o Vánocích, World Flags, V, Vlajky států USA, Webové html5 hry zdarma, Mariah Carey, Webové online testy zdarma, Obrázky na PC zdarma ke stažení, multimédia

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: umělci, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, politika, zločin a právo, přezdívky, nadpřirozené osoby, věda, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, osobnosti, křesťanství, státní správa, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, politici, rodinné vztahy, psychologie atd.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy, země východní Asie, Antarktidy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií lékařství, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, osobnosti, psychologie, poruchy, podnikání a podnikatelé, státní správa, přezdívky, národnost, školství, zločin a právo, křesťanství, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak převést, jak exportovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak importovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak otevřít, kterak editovat, v čem upravit soubory těchto typů: šablony dokumentů, komprimace dat, hudební audio soubory, internet a web, dokumenty, koncovky souborů, konfigurační soubory, systémové soubory, grafiku, spustitelné soubory, video soubory, písma, fonty apod.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Bojové hry, Pro dívky, Karetní hry, Relaxační hry, Adventury, Postřehové hry, Hry pro děti, Strategie, Brutální krvavé hry, Animace, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: tipy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, World Flags, Online testy zdarma, F, A, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Seznam přípon a koncovek souborů, odkazy, internetové stránky, Seznam zkratek a akronymů

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem spustit, jak otevřít, jak importovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak spustit, čím prohlížet, jak přehrát, jak exportovat, čím zobrazit následující typy souborů: šablony dokumentů, písma, fonty, video soubory, internet a web, komprimace dat, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, spustitelné soubory, grafiku, konfigurační soubory, koncovky souborů apod.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . Mj. na webu naleznete Oddechové, Závodní, Střílečky, Logické, Sportovní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Karetní, Velikonoční hry, Strategie, Klasické, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky a podobně.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Režisér, Boston Bruins, Orlík, Novinář, Prezidenti ČR, Normalizace, Poslanec, Miliardář, Nežijící, Kancléř, Rétorika, Zpěvačky, Slovák, KSČ, Historik, Pop, Philadelphia Flyers, Sochař, Imitátor, Ministři, Esejista, Američan, Herec, Žijící, Dallas Stars, Itálie, Zpěvačka, Starověký Egypt, Právník, Charta 77, Podnikatelé, Stoletá válka, Továrník, Maršál, Básníci, Renesance apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, významné osobnosti, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Překladatel, Slovák, Exilový prezident, Poslanec, Český slavík, Máj, Američan, Generalissimus, Florida Panthers, Zlatý slavík, Lord, Poslanci, Dramatik, Architekt, Olympijský vítěz, Komik, ČSSD, Washington Capitals, Nežijící, Filozof, Básníci, Vládce, Žijící, Miliardáři, Itálie, Egypt, Politik, KHL, Ital, Prezidenti, Gymnasté, Básník, Podnikatelé, Sebevražda, New Jersey Devils, Slovenští prezidenti apod.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Klíčová slova: A, Seznam souborových přípon, Státní prapory států světa, Fond d écran, Super online flash hry, internet, zajímavosti, Křesťanství a jejich vztah k Vánocům, školství, M, Online hry zdarma

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem spustit, jak otevřít, jak importovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak spustit, čím prohlížet, jak přehrát, jak exportovat, čím zobrazit následující typy souborů: šablony dokumentů, písma, fonty, video soubory, internet a web, komprimace dat, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, spustitelné soubory, grafiku, konfigurační soubory, koncovky souborů apod.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . Mj. na webu naleznete Oddechové, Závodní, Střílečky, Logické, Sportovní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Karetní, Velikonoční hry, Strategie, Klasické, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky a podobně.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Deskovky, Omalovánky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Oblíkačky, online html5 hry apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, webovky, Dopravní značení, výukové pomůcky, volný čas, Texty blahopřání, weby, Ilustrační obrázky, info, Online životopisy, biografie, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vánoční hvězda,

Několik fórů na závěr. Vtip Předpověď počasí: Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Štědrý den
Tipy na zajímavé weby
Vánoce se blíží
Naše tipy
ChristianMingle
Partnerské weby
Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.