Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, politici, osobnosti, lékařství, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, psychologie, žurnalisté a novináři, křesťanství, sport, filozofie, rodinné vztahy, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, historie, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, mytologie, přezdívky atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Náš tip, volný čas a zábava

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Vtipy, ftipy, vtípky, frky, fóry, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, vtípky, frky, fóry, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Klasické, parkování - parkovačky, Závodní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Logické, Sportovní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: Státní prapory všech států, Hry pro nejmenší děti online zdarma, pro dospělé, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Omalovánky k vybarvení zdarma, odkazy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Super online flash hry, Ireland, počítače, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky států USA, linky

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Brutální krvavé hry, Bojové hry, Karetní hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Závody aut, Akční hry, Strategie, Hry pro děti, Relaxační hry, Animace, Adventury, Střílečky a tak dále.

Keywords:zdarma, zdroje informací, Biografie slavných osobností, M, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Online testy zdarma bez registrace, Webové online hry zdarma, zábava, Moto wallpapers na plochu, Wallpapers na plochu PC, Městské a obecní prapory obcí ČR, Tapety na plochu PC

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak přehrát, v čem spustit, čím prohlížet, jak exportovat, jak konvertovat, jak převést, jak importovat, jak spustit, jak otevřít, čím zobrazit následující typy souborů: systémové soubory, dokumenty, video soubory, grafiku, internet a web, komprimace dat, písma, fonty, obrazy disků, konfigurační soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory apod.

Síť, volný čas a zábava

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Hannah Montana, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Oblíkačky, Barbie hry, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Střílecí hry apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: tipy, H, Online testy zdarma, Zhang Ziyi, Vánoční magazín, pro děti, weby, Slovakia, Croatia, Czechia, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, V, Wallpapery na tablet, Obrázky vlajek států světa

Fóry, vtipy, černý humor, ftipy, vtípky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Fóry, vtipy, černý humor, ftipy, vtípky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Strategie, Hry na vaření a smažení, Karetní, Závodní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Klasické, Sportovní, Vánoční online hry, Oddechové, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Informace, volný čas a zábava

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Wallpapers na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v displej, phablet, mobil, mobilní telefon, PC, smartphone, tablet, monitor, počítač, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 98, Linux Fedora, Windows Me, BlackBerry OS, Slackware, Android, Mac, Windows 2000, Red Hat Linux, Windows 95. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako armáda, válka, zbraně, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, motorky, fantasy, zvířata, květiny, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, Formule 1, free wallpapers. Zvolte si z rozměrů 412x846, 2560x1600, 393x786, 1536x2048, 3200x1200, 2048x1536, 1280x800, 360x640, 1152x768, 4800x1200, 750x1334, 1024x600, 1800x1440, 1280x854, 1600x900, 1080x1800 atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: cestování, Slovník pojmů Co je to?, výukové pomůcky, Přáníčka nejen k narození dítěte, webové stránky, školství, doporučujeme, Gratulace a přání, zajímavosti, Super online hry zdarma, multimédia

Fóry, vtipy, černý humor, ftipy, vtípky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Fóry, vtipy, černý humor, ftipy, vtípky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové online gamesy, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Strategie, Hry na vaření a smažení, Karetní, Závodní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Klasické, Sportovní, Vánoční online hry, Oddechové, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Internet, síť, volný čas a zábava

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Sportovní hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Adventury, Bojové hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Relaxační hry, Strategie, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Závody aut a tak dále.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: webovky, Seznam přípon a koncovek souborů, Kliparty pro Office, Online adventní magazín, Seznam zkratek a akronymů, Uganda, Ilustrační obrázky, Online biografie, životopisy osobností, internetové stránky, info, Dopravní značky, humor, Andrés Iniesta, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Další odkazy:

Historie cestování
Doporučené odkazy
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Partnerské internetové stránky
Obrázek Zdravotní sestra
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánky - dinosauři
Tipy na užitečné weby
Fernando José Torres Sanz

Děkujeme vám za vaši návštěvu.