Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, věda, náboženství, jídlo a nápoje, sport, hudba, symboly, osobnosti a lidé, květiny, nápoje, ovoce, hmyz, rostliny, halloween, přístroje, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, Vánoce a Advent, zvířata, dopravní prostředky, ptáci, zelenina atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Full HD tapety na PC zdarma - full HD pozadí ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC zdarma. jsou vhodná pro displej, phablet, počítač, mobilní telefon, smartphone, tablet, mobil, ultrabook, notebook, monitor, PC a pro operační systémy Windows Me, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows 2000, Chrome OS, Linux Mint, Java ME, Windows 10, Windows 7, Mac, Windows XP. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako wallpapery, zvířata, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, auta, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, budovy a stavby, sportovní pozadí. Zvolit si můžete rozměry 1280x768, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD, 800x1280, 375x667, 360x760, 393x786, 1024x768, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 750x1334, 640x480, 1440x2560, 1920x1200, 375x812, 1152x864 atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky apod.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Závodní, Logické, Hry na vaření a smažení, Karetní, Sportovní, Střílečky, Oddechové, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Klasické, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: pro děti, M, hyperlinky, Prapory regionů a království, Rie Miyazawa, Vlajky států USA, Seznam státních vlajek, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Bumble, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, školství, Online hry zdarma, webovky

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Bojové hry, Střílečky, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Závody aut, Sportovní hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Pro dívky, Animace a tak dále.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, obecné zkratky, okresy České republiky, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, státy usa, týmy NHL, vojenské hodnosti, geocaching, hudební zkratky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, firmy a společnosti apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Keywords:Full HD tapety na PC zdarma, doporučujeme, cestování, zdroje informací, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, webové stránky, Ilustrační obrázky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, pro dospělé, Členské země americké federace, Webové online testy zdarma

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Mississippi, Oklahoma, Severní Dakota, Wisconsin, Illinois, Arkansas, Arizona, Idaho, Jižní Karolína, Montana, New Jersey, Ohio, Florida, Aljaška, Kentucky, New Hampshire, Massachusetts, Rhode Island, Alabama, Georgie, Vermont, Connecticut, Severní Karolína, Pensylvánie, Kalifornie atd.

Motta, rčení, hlášky, aforismy, úsloví, výroky, moudra

Citáty slavných osobností, Motta, rčení, hlášky, aforismy, úsloví, výroky, moudra, . Mj. na webu naleznete přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o smutku, moudra o dětech od různých známých osobností.

Klíčová slova: odkaz, Databáze osobností Kdo je to?, info, Zamilované sms vzkazy, odkazy, Seznam přípon a koncovek souborů, zábava, Blahopřání k MDŽ, Super online hry zdarma, tipy, Online zeměpisné testy zdarma, Státní prapory

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Moudra, úsloví, výroky, bonmoty, motta, aforismy, přísloví

Slavné citáty, Moudra, úsloví, výroky, bonmoty, motta, aforismy, přísloví, . Mj. na webu naleznete moudra o dětech, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rétorika, Ital, Poslanci, Češi, Ministři, Královna, První republika, Poslanec, Císař, Filozof, Atentát, Mluvčí, Hejtmani, Sochař, Prezidenti ČR, Exilový prezident, Scénárista, Florida Panthers, Manýrismus, Česká královna, Avangard Omsk, Zpěvačka, Ekonom, Skladatel, Zlatý slavík, Orlík, Olympijský vítěz, Válka, Nobelova cena, KHL, Hudebnice, Právník, Vojáci, Ministr zahraničí, Slovák, Komunisté apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, technika, hardware, politika, příroda, lékařství a medicína, cestování, literatura, internet, školství, nápoje, jídlo, matematika, český jazyk, chemie, počítače, zločin a právo, nástroje, stavebnictví, sport, náboženství a křesťanství, rostliny, psychologie, nemoce atd.

Klíčová slova: Super online flash hry, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, multimédia, Obrázky ke stažení na plochu, Superhry a hry online zdarma, počítače, zeměpis, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Online biografie, životopisy osobností, Super online hry zdarma, kuriozity

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Síť, cestování, počítače a internet

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nástroje, bankovnictví, latina, jídlo, příroda, ekonomie a ekonomika, nápoje, fyzika, český jazyk, různé, zkratky, chemie, školství, zločin a právo, politika, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, software, matematika, věda, nemoce, účetnictví, internet, hardware atd.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Brutální krvavé hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Strategie, Postřehové hry, Sportovní hry, Adventury, Karetní hry, Závody aut, Pro dívky, Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry a tak dále.

Klíčová slova: zadarmo, Slovník pojmů Co je to?, Wallpapery do mobilu, Slovník pojmů Co je to?, Full HD pozadí na PC, Kasino, zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, humor, volný čas, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Modelky a celebrity,

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška: V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem,” praví nastoupeným mladíkům opat, „tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení.” Všichni se svlečou do naha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. „Ty jsi ten vyvolený!” zvolá opat. „Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!” Cililililink!

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
World Flags
Partnerské weby
Manchester United fotbal Anglie
Naše tipy
HTML5 Videojuego de navegador
Tipy na zajímavé weby
Flag of Australia
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.