Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Tipy na zajímavé weby, technika, zábava, informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Fórky, frky, vtípky, anekdoty, ftipy, fóry

Potřebujete se naladit? Fórky, frky, vtípky, anekdoty, ftipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O manželství, O zvířátkách, O ženách, O škole, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O mužích apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, láska, muži, věda, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, rostliny, ovoce, halloween, jídlo a nápoje, mapy, symboly, přístroje, květiny, sport, ženy a dívky, náboženství, nápoje, stavby, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje atd.

Síť, technika, zábava, informace

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, měny, úřady a ministerstva, geocaching, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, firmy a společnosti, státy usa, týmy NHL, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu apod.

Klíčová slova: zdarma, linky, pro děti, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Dopravní značky, multimédia, Vánoční pokrmy nejen na Štědrý den, Online adventní magazín, Obrázky na PC zdarma ke stažení, A, M

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Full HD wallpapers na PC - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Full HD wallpapers na PC. vhodné pro displej, smartphone, notebook, monitor, mobil, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, PC, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Android, Windows NT, Windows Me, Windows 95, Windows 10 Mobile, Windows XP, Mac, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, macOS. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: oceán, moře, pláže, ptáci, zvířata, květiny, Formule 1, fantasy, fraktály, Rally, závody aut, motorky, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos. Dostupné velikosti jsou 1080x1800, 1600x2560, 4800x1200, 2560x2048, 854x480, 1280x800, 1280x854, 375x667, 1280x720, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 1152x864, 1080x1920, 1600x900, Full HD 1080x1920 atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Sportovní, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Oddechové, Střílečky, Vánoční online hry, Velikonoční hry a podobně.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: historie, mytologie, poruchy, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, filozofie, školství, vlastnosti, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, věda, přezdívky, podnikání a podnikatelé, umělci, rodinné vztahy, záliby, lékařství, žurnalisté a novináři, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti atd.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Protektorát, Hokejisté, Rakousko-Uhersko, Herec, Sci-fi, KHL, Miliardář, Komunista, Stoletá válka, Gymnasté, Čeští králové, Husité, Máj, Normalizace, Američané, Vojevůdce, Textař, Politik, Podnikatel, Vrah, Nežijící, Imitátor, Poslanci, ČSSD, Zpěvačka, Voják, Slovák, Brno, Archivář, Čech, Kněz, Komunisté, Závodník, Pittsburgh Penguins, Režisér, Architekt apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Keywords:odkazy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, zajímavosti, Draw poker, doporučujeme, Životopisy osobností, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vlajka Marshallových ostrovů, školství, odkaz, internet

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, herci a herečky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hokej, Komunista, Olympiáda, Podnikatel, Slovenští prezidenti, KHL, Politik, Sebevražda, Poslanci, Habsburkové, Podnikatelé, Textařka, Slováci, Císař, Olympijští vítězové, Český slavík, Rakousko-Uhersko, Kněz, HIV pozitivní, Philadelphia Flyers, Kladno, Vládce, Imitátor, Nežijící, Normalizace, Orlík, Prezidenti ČR, Rétorika, Němci, Malíř, Miliardáři, Československo, Rakušan, Prezident, Stoletá válka, New York Rangers apod.

Náš tip, technika, zábava, informace

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Online hry zdarma, URL, Antistresové omalovánky pro dospělé, webové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Křesťanské omalovánky k vytištění, hyperlinky, Databáze osobností Kdo je to?, M, Kliparty zdarma ke stažení

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Myšlenky, bonmoty, rčení, výroky, úsloví, motta, hlášky

Citáty slavných, Myšlenky, bonmoty, rčení, výroky, úsloví, motta, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o smrti od různých známých osobností.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New York, Aljaška, Oregon, Arkansas, Severní Karolína, Georgie, Connecticut, Minnesota, Ohio, Maryland, Severní Dakota, Montana, Kansas, Louisiana, Florida, Washington, Havaj, Nové Mexiko, Nebraska, Colorado, Idaho, Mississippi, Tennessee, Wyoming, Kalifornie, Oklahoma atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení apod.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Karetní hry, Závody aut, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Akční hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Adventury, Bojové hry, Sportovní hry a tak dále.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Super free web games zdarma, info, Romulus Remus, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, webovky, Kam na výlet?, Nejlepší školní testy a kvízy, Online vánoční magazín, Seznam přípon a koncovek souborů

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, jak exportovat, v čem spustit, jak otevřít, kterak editovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak převést, jak přehrát, v čem upravit soubory následujících typů: dokumenty, internet a web, koncovky souborů, spustitelné soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, systémové soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, grafiku, obrazy disků apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: internetové stránky, zeměpis, Federace USA, zdroje informací, Prapory českých měst, Paris Saint-Germain PSG, weby, Super online kvízy, cestování, Full HD wallpapers na PC, Nej hry online, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Lap Dance,

Několik fórů na závěr. Vtip Kapavka: Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Další odkazy:

Partnerské weby
Tinder aplikasi
Tipy na zajímavé weby
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Naše tipy
Texty přání k vánocům
Zajímavé internetové odkazy
Kanadská vlajka
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.