Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Moudrosti, myšlenky, výroky, úsloví, moudra, přísloví, rčení

Citáty slavných osobností, Moudrosti, myšlenky, výroky, úsloví, moudra, přísloví, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o dobru od různých známých osobností.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Adventury, Animace, Střílečky, Relaxační hry, Strategie, Závody aut, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Logické hry a tak dále.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, obecné zkratky, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, geocaching, měny, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Nejhranější hry online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, výukové pomůcky, Obrázek Studentka lolitka, zábava, V, linky, Tara Reid, Seznam přípon a koncovek souborů, info, Online hry zdarma, Wallpapers na plochu počítače

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Anekdoty, fórky, kameňáky, vtípky, vtipné texty, vtipy

Zkuste vypnout! Anekdoty, fórky, kameňáky, vtípky, vtipné texty, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, kameňáky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Illinois, New Jersey, Jižní Dakota, Virginie, Kansas, New York, Maryland, Montana, Missouri, Nevada, Connecticut, Louisiana, Arizona, Nové Mexiko, Mississippi, Kalifornie, Severní Dakota, Idaho, Indiana, Alabama, Texas, Wyoming, Jižní Karolína, Massachusetts, Washington, Pensylvánie atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Keywords:Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, URL, Seznam vlajek měst České republiky, V, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Dopravní značení, kuriozity, cestování, Luis Suárez, školství, Obrázky zdarma, hyperlinky

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, hudební zkratky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, země EU, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: software, rostliny, zločin a právo, sport, internet, účetnictví, technika, jídlo, nemoce, hardware, kultura, cestování, politika, věda, materiály, ekonomie a ekonomika, český jazyk, nápoje, literatura, fyzika, psychologie, náboženství a křesťanství, počítače, nástroje atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: náboženství a křesťanství, latina, nápoje, ekonomie a ekonomika, filozofie, cestování, stavebnictví, internet, účetnictví, materiály, literatura, počítače, zkratky, sport, fyzika, nástroje, software, nemoce, jídlo, rostliny, psychologie, matematika, věda, chemie atd.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Nejhranější hry online, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Country flags, Online adventní magazín, Free game online hry, pro dospělé, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Full HD tapety na PC zdarma, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Seznam zkratek a akronymů, zadarmo

Pozadí na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC. doporučujeme pro smartphone, ultrabook, PC, mobil, monitor, displej, phablet, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Windows NT, FreeBSD, Windows 2000, Java ME, macOS, Red Hat Linux, Windows 10, Linux Ubuntu, Chrome OS, Android, Slackware. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, příroda, krajina, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, zvířata, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, noční města, dopravní prostředky, auta. Dostupné rozměry 1600x1200, 750x1334, HD 1280x720, 375x667, 640x480, 1440x2560, 2560x1600, 1536x864, 1152x1920, 1024x600, 1280x854, 854x480, 1440x960, 1680x1050, 1440x900, 800x1280 atd.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nevada, Aljaška, New Hampshire, Severní Karolína, Západní Virginie, Alabama, Connecticut, Delaware, Idaho, Havaj, Jižní Karolína, Wisconsin, Rhode Island, Illinois, Texas, New Jersey, Maine, Colorado, Oregon, Vermont, Tennessee, Florida, Utah, Kentucky, Washington, Arkansas atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, internetové stránky, pro děti, Dětské omalovánky, Prapory regionů a království, internet, Biografie známých osobností, Rihanna, Stručný slovník pojmů a termínů, M, zeměpis

Pozadí na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC. doporučujeme pro smartphone, ultrabook, PC, mobil, monitor, displej, phablet, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Windows NT, FreeBSD, Windows 2000, Java ME, macOS, Red Hat Linux, Windows 10, Linux Ubuntu, Chrome OS, Android, Slackware. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, příroda, krajina, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, zvířata, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, noční města, dopravní prostředky, auta. Dostupné rozměry 1600x1200, 750x1334, HD 1280x720, 375x667, 640x480, 1440x2560, 2560x1600, 1536x864, 1152x1920, 1024x600, 1280x854, 854x480, 1440x960, 1680x1050, 1440x900, 800x1280 atd.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nevada, Aljaška, New Hampshire, Severní Karolína, Západní Virginie, Alabama, Connecticut, Delaware, Idaho, Havaj, Jižní Karolína, Wisconsin, Rhode Island, Illinois, Texas, New Jersey, Maine, Colorado, Oregon, Vermont, Tennessee, Florida, Utah, Kentucky, Washington, Arkansas atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, zvířata, auta, nástroje a přístroje, květiny, muži, hudba, ptáci, zelenina, náboženství, dopravní prostředky, rostliny, smajlíci a emotikony, přístroje, osobnosti a lidé, ovoce, sport, věda, láska, jídlo a nápoje, stavby, halloween, mapy atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Klíčová slova: volný čas, zdarma, A, Pozadí na PC, tipy, Prodej, inzerce, bazar, doporučujeme, Dopravní značky, Světové vlajky, odkaz, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajky zemí Oceánie,

Několik fórů na závěr. Vtip Zeman: Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Mamiko Tayama
Naše tipy
Portugal
Doporučené odkazy
Hillary Duff
Tipy na zajímavé weby
Wayne Rooney
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.