Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vídeň, Santa Claus, Dárky, Květiny, Linecká kolečka, Keramika, Šišky, Jídlo, Alkoholový kalendář, Vykrajovátka, Kavkazská jedle, Vosí hnízda, Špalda, Bůh, Vánoční svíčky, SMS, Vánoční stromeček, Papírové ozdoby, Křesťanství, Mrazík, Pokrmy, Adventní kalendář, Vídeňský punč, Plzeň, Dia, Desktop, Václavské náměstí, Ohňostroj, Anglicky, Zima, Nový rok apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, cestování, Webové online testy zdarma, Grunge hudební styl, tipy, odkaz, webové stránky, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, webovky, Kliparty pro dokumenty, humor, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Pozadí na PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC ke stažení. lze použít v phablet, notebook, ultrabook, smartphone, počítač, displej, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Lubuntu, OSX, Chrome OS, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Linux Mint. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, fraktály, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, nature - příroda, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, free wallpapers, hmyz a pavouci, ptáci, sportovní wallpapery, květiny. Zvolit si můžete rozměry 2560x1600, 1600x1200, 1152x768, 1920x1440, 360x760, 4800x1200, 360x640, 1600x900, 2160x3840, 1440x960, 2560x1920, 1920x1280, 1680x1050, 1600x900, 2560x2048, 1280x720 atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Básníci, Diplomat, Filozof, Husité, Prezidenti ČR, Zlatý slavík, Životopis, Dramatik, Gymnasté, Esejista, Slovák, Habsburkové, Sebevražda, Císař, Textař, Ministr, Egypt, Náboženství, První republika, Exilový prezident, Brno, Rétorika, Hokejisté, Slovenští prezidenti, Komunista, Teolog, Imitátor, Rock ‚n‘ Roll, Manýrismus, Zpěvák, Český slavík, Pittsburgh Penguins, New Jersey Devils, Faraon, Básník, Pop apod.

Keywords:pro děti, Super online flash hry, Vlajky měst České republiky, Hry pro dívky online, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, pro dospělé, F, Seznam souborových přípon, Windows wallpapers, zdroje informací, Americké federální vlajky, Prapory regionů a království

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, geocaching, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, mezinárodní organizace, týmy NHL, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, země EU, měny, politické strany a hnutí apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, ptáci, symboly, hmyz, ženy a dívky, hudba, zelenina, auta, sport, zvířata, halloween, muži, Vánoce a Advent, věda, přístroje, květiny, mapy, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, rostliny atd.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tiskárna, Jmenovka, Nový rok, Štóla, Zdraví, Bůh, Přání, Ostrava, Koleda, Láska nebeská, Píseň, Koledy, Vánoční svícen, Václavské náměstí, Tablet, Vánoční filmy, Historické ozdoby, Keramika, Omalovánky, Plocha, Popelka, Sněhulák, Lego, Řetězy, Milka, Svíčky, Křesťanství, Mrazík, Film, Dárky, Blahopřání apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Super online kvízy, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Badoo, V, Onlinovky zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online poker, karetní hry na Internetu, Pozadí na PC ke stažení, info, hyperlinky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Motta, moudra, přísloví, výroky, moudrosti, bonmoty, rčení

Citáty slavných osobností, Motta, moudra, přísloví, výroky, moudrosti, bonmoty, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o dobru od různých známých osobností.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Full HD wallpapers na PC - full HD tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapers na PC. můžete využít v obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, notebook, mobil, PC, ultrabook, phablet, monitor, počítač, tablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Android, OSX, FreeBSD, Slackware, Windows 95, Windows NT, Windows 10, Mac, Microsoft Windows Vista, Chrome OS. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, wallpapery, příroda, krajina, auta, psi a štěňátka, rostliny, motorky, motocykly, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, noční města, dopravní prostředky, budovy a stavby. Zvolte si z rozměrů 1024x600, širokoúhlé 1366x768, 2160x3840, 854x480, 1280x800, 320x568, 360x720, 1200x1920, 2048x1080, 800x600, 1280x854, 1800x1440, 1440x900, 750x1334, 1280x1024, 412x846 atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Bojové online gamesy, Logické, Závodní, Karetní, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Strategie, Klasické, parkování - parkovačky a podobně.

Klíčová slova: zeměpis, Prapory regionů a království, internetové stránky, Vlajka Nikaraguy, zajímavosti, zdarma, Online hry zdarma, Tapety na plochu PC, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky států světa, zadarmo

Motta, moudra, přísloví, výroky, moudrosti, bonmoty, rčení

Citáty slavných osobností, Motta, moudra, přísloví, výroky, moudrosti, bonmoty, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o dobru od různých známých osobností.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Hlášky, aforismy, úsloví, myšlenky, moudra, přísloví, motta

Citáty slavných osobností, Hlášky, aforismy, úsloví, myšlenky, moudra, přísloví, motta, . Naleznete zde citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, výukové pomůcky, počítače, multimédia, školství, Otevřený formát, internet, URL, Životopisy osobností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Full HD wallpapers na PC, volný čas, Manchester United F.C.,

Několik fórů na závěr. Vtip Hokejistka: „Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Ashlee Simpson
Naše tipy
Vtipy
Doporučené odkazy
Kenya
Partnerské weby
Obrázek Zdravotní sestra
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.