Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vykrajovátka, Anglicky, Advent, Borovice, Sněhová vločka, Umělý vánoční stromek, Zdraví, Koledy, Štěstí, Striezelmarkt, Štědrý den, Vánoce, Schleich, K Vytištění, Historické ozdoby, Adventní kalendář, Vánoční svařák, Květiny, Jezulátko, Neviňátko, Papírové ozdoby, Brambořík, Blahopřání, Husarské knoflíky, Dárky, Vánoční filmy, Wallpaper, Tapeta, Kinder, Adventní neděle, Špalda apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Vtipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor, ftipy, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor, ftipy, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, černý humor, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, kameňáky apod.

Klíčová slova: V, Webové online testy zdarma, pro dospělé, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Athletic de Bilbao, Obrázky na PC zdarma ke stažení, M, zeměpis, Novoroční blahopřání mílovými kroky, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky amerických států USA, Vše o Vánocích

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Síť, inspirace pro volný čas

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, hudební zkratky, okresy České republiky, země EU, mezinárodní organizace, státy usa, firmy a společnosti, měny, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, týmy NHL apod.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Kalifornie, Vermont, Florida, Kentucky, Maryland, Alabama, Wyoming, New York, Colorado, Oklahoma, Nové Mexiko, Nebraska, Pensylvánie, Washington, Iowa, Utah, Kansas, Tennessee, Havaj, Oregon, Massachusetts, New Jersey, Ohio, Virginie, Nevada, Idaho atd.

Vtípky, ftipy, fóry, vtipné texty, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, ftipy, fóry, vtipné texty, fórky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, kameňáky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, černý humor apod.

Keywords:Dopravní značky, Biografie slavných osobností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, linky, Juventus Turín, volný čas, Nejlepší hry pro dívky, Ilustrační obrázky, Penelope Cruz, info, Světové vlajky, výukové pomůcky

Moudra, bonmoty, myšlenky, přísloví, moudrosti, výroky, aforismy

Citáty slavných, Moudra, bonmoty, myšlenky, přísloví, moudrosti, výroky, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o ženách od různých známých osobností.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak exportovat, jak převést, jak importovat, v čem spustit, jak otevřít, čím prohlížet, kterak editovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak vytvořit soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, konfigurační soubory, dokumenty, koncovky souborů, písma, fonty, obrazy disků, grafiku, komprimace dat, šablony dokumentů, spustitelné soubory, internet a web apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: webovky, URL, M, Real Madryt CF, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, F, V, Omalovánky k vybarvení, Obrázky, kliparty, humor, Wallpapers na PC, zábava

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Architekt, Nežijící, Ministr zahraničí, Miliardář, Producent, Stoletá válka, New York Rangers, Sci-fi, Svatý, KSČ, Protektorát, Prezident, Florida Panthers, Továrník, Žhavé výstřely, Rétorika, První republika, Upálen, Malíř, Básníci, Komik, Historik, Boston Bruins, ČSSD, Mim, New Jersey Devils, HIV pozitivní, Philadelphia Flyers, Maršál, Orlík, Brno, Pop, Český slavík, Poprava, Ital, Sochař apod.

Frky, vtipy, fórky, ftipy, vtipné texty, fóry

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, fórky, ftipy, vtipné texty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O důchodcích, O zvířátkách, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O škole apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Wallpapers na PC - pozadí na tablet

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC. jsou vhodná pro počítač, tablet, smartphone, mobil, displej, mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, phablet, monitor a pro operační systémy OSX, Chrome OS, Android, Windows XP, Windows Me, BlackBerry OS, macOS, Java ME, Linux Mint, Slackware, Apple iOS (iPhone). Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: hry a herní wallpapery, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, rostliny, moře, oceány, pláže, auta, wallpapery, zvířata, budovy a stavby, hudební tapety, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní. Zvolte si z rozměrů 360x720, 1536x864, 768x1024, 1600x1200, 854x480, 2160x3840, 412x846, 1536x2048, 375x667, 1440x960, 640x480, 1920x1200, 1280x768, 2560x1600, 1680x1050, 2560x1440 atd.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky Vybírejte z kategorií Závody aut, Pro dívky, Sportovní hry, Karetní hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Animace, Adventury, Bojové hry, Hry pro děti, Strategie, Hry pro dva hráče, Logické hry, Střílečky a tak dále.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Skvělé hry online zdarma, Přáníčka nejen k narození dítěte, internetové stránky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, hyperlinky, Zlatan Ibrahimović, Super online kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, doporučujeme

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Architekt, Nežijící, Ministr zahraničí, Miliardář, Producent, Stoletá válka, New York Rangers, Sci-fi, Svatý, KSČ, Protektorát, Prezident, Florida Panthers, Továrník, Žhavé výstřely, Rétorika, První republika, Upálen, Malíř, Básníci, Komik, Historik, Boston Bruins, ČSSD, Mim, New Jersey Devils, HIV pozitivní, Philadelphia Flyers, Maršál, Orlík, Brno, Pop, Český slavík, Poprava, Ital, Sochař apod.

Frky, vtipy, fórky, ftipy, vtipné texty, fóry

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, fórky, ftipy, vtipné texty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O důchodcích, O zvířátkách, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O škole apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Informace, inspirace pro volný čas

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční prostírání, Filmy, Betlém, Stromeček, Francouzsky, Písnička, Ohňostroj, Václavské náměstí, Štěstí, Milka, Drážďany, LED svíčky, Vánoční ozdoby, Windows, Schleich, Patchwork, Televize, SMS, Bůh, Ježíšek, Vánoční filmy, Vánoční tapety, Osvětlení, Vánoční punč, Jedle, Koledy, Monitor, Blahopřání, Cesmína, Osvětlení do oken, Papírové ozdoby apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky apod.

Klíčová slova: pro děti, internet, Dopravní značky, počítače, Nejlepší školní testy a kvízy, Tapety na plochu moře, kuriozity, cestování, Tapety na PC, tipy, Vánoční magazín, školství, Arsenal Football England, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Hokejistka: „Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Další odkazy:

Sao Tome and Principe
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sexy Rie Miyazawa
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Tipy na užitečné weby
Vlajka Moravy
Tipy na Partnerské weby
Prodej, inzerce, bazar
Odkazy na zajímavé weby
Slovakia, Croatia, Czechia

Děkujeme vám za vaši návštěvu.