Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, žurnalisté a novináři, lékařství, profese a zaměstnání, sport, státní správa, přezdívky, křesťanství, věda, vlastnosti, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, politici, poruchy, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, národnost, záliby, filozofie, fikce a fantasy, historie, nadpřirozené osoby atd.

Pozadí na plochu počítače - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro monitor, phablet, smartphone, obrazovka počítače, notebook, počítač, mobilní telefon, ultrabook, displej, tablet, mobil a pro operační systémy SUSE Linux, Windows 95, Slackware, FreeBSD, Windows 2000, Android, Windows Server 2012, Windows 7, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone). Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií operační systémy, Windows, auta, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, noční města, příroda, krajina, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, letadla, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, rostliny, hry a herní wallpapery, budovy a stavby. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1280, 1280x960, hi res 2560x1920, 1152x768, 1366x1024, 1440x960, 2560x1600, 360x720, 768x1024, 1800x1440, 412x846, 375x667, 800x600, 1920x1200, 2160x3840, 2048x1080 atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Barbie hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Deskovky, Logické hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Adventury, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Farmářské hry apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: hyperlinky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro dospělé, Stručný slovník pojmů a termínů, Velikonoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Státní vlajky států světa, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značky, Omalovánka s velikonočním zajíčkem k vybarvení, zajímavosti, zeměpis, URL, Seznam přípon a koncovek souborů

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Tapety do mobilu - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety do mobilu. vhodné pro phablet, displej, monitor, PC, tablet, mobil, notebook, smartphone, počítač, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Windows 98, Windows 7, Windows 95, OSX, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Lubuntu. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, noční města, sportovní pozadí, letadla, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, květiny, kytky, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, auta, psi a štěňátka, dopravní prostředky, voda a bubliny, příroda, krajina. Dostupné rozměry 1024x768, 1200x1920, 1600x1200, 360x760, 1280x960, 1920x1280, 1600x2560, 1152x864, 1280x854, Full HD 1080x1920, 1152x768, 750x1334, 1280x1024, HD 1280x720, hi res 2560x1920, 1800x1440 atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak vytvořit, jak převést, jak exportovat, jak spustit, v čem upravit, jak přehrát, kterak editovat, jak importovat, jak otevřít, čím zobrazit soubory těchto typů: systémové soubory, video soubory, koncovky souborů, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, konfigurační soubory, grafiku, písma, fonty, hudební audio soubory, šablony dokumentů, komprimace dat apod.

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Akční hry, Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Keywords:V, Tapety do mobilu, Pozadí na plochu počítače, zábava, Hong Kong, doporučujeme, F, M, Obrázek modré vajíčko, výukové pomůcky, Online hry pro děti zdarma, weby

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, obecné zkratky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, země EU, okresy České republiky, státy usa, týmy NHL, geocaching, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, hudební zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak konvertovat, jak vytvořit, v čem spustit, kterak editovat, jak spustit, čím prohlížet, jak importovat, jak otevřít, v čem upravit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, grafiku, obrazy disků, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, konfigurační soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Relaxační hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Animace, Karetní hry, Strategie, Střílečky, Adventury, Hry pro děti, Akční hry, Závody aut, Logické hry a tak dále.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, linky, internetové stránky, FC Barcelona, školství, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky ke stažení na plochu, pro děti, volný čas, A, Dopravní značení

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Strategie, parkování - parkovačky, Klasické, Sportovní, Karetní, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Logické, Hry na vaření a smažení, Závodní, Pro dívky, Oddechové a podobně.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. lze použít v obrazovka počítače, mobil, phablet, PC, tablet, displej, smartphone, mobilní telefon, monitor, počítač, ultrabook a pro operační systémy Android, FreeBSD, OSX, Linux Fedora, Windows 95, Red Hat Linux, Mac, Slackware, SUSE Linux, Windows 7, Windows 2000. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, Formule 1, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, flóra, stromy, ptáci, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, free wallpapers, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, nature - příroda, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, motorky, vesmír, kosmos. Stahujte v rozlišení 1280x960, 2560x1440, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 2048x1536, 393x786, 375x812, 3200x1200, 1600x900, 360x640, 1280x720, 375x667, 1920x1080, 360x760, 412x846, 1366x768 atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Fórky, vtípky, vtipné texty, fóry, černý humor, frky

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, vtípky, vtipné texty, fóry, černý humor, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipné hádanky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, černý humor, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, kuriozity, Vlajky měst a obcí České republiky, Grunge hudební rockový styl, cestování, Online vánoční magazín, tipy, Omalovánka s velikonočním zajíčkem, Databáze osobností Kdo je to?, Super free web games zdarma, Státní vlaječky, prapory

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Strategie, parkování - parkovačky, Klasické, Sportovní, Karetní, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Logické, Hry na vaření a smažení, Závodní, Pro dívky, Oddechové a podobně.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, hmyz, stavby, ženy a dívky, dopravní prostředky, ptáci, zvířata, nápoje, květiny, smajlíci a emotikony, symboly, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, auta, sport, rostliny, náboženství, muži, halloween, láska, přístroje, osobnosti a lidé atd.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, Přehled formátů souborů, počítače, Online testy a kvízy zdarma, Prapory regionů a království, Biblické omalovánky, Kliparty pro dokumenty, Vlajky amerických států USA, F, Staré hry online, Ilustrace, obrázky, multimédia, Cristiano Ronaldo football, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Sekačka: „Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

„Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Další odkazy:

Liverpool F.C.
Odkazy na partnerské weby
Velikonoční obrázek kropenatá vajíčka
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek strašidelné vajíčko
Tipy na užitečné weby
Mezinárodní den žen
Doporučené odkazy
Obrázek fialové vejce
Odkazy na užitečné webové stránky
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.