Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Oddechové, Velikonoční hry, Logické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Střílečky, Pro dívky, Klasické a podobně.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím zobrazit, jak spustit, v čem spustit, jak přehrát, kterak editovat, jak otevřít, jak konvertovat, jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit soubory těchto typů: obrazy disků, systémové soubory, koncovky souborů, internet a web, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, konfigurační soubory, video soubory, písma, fonty, dokumenty, šablony dokumentů apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Vlajky států USA, školství, zadarmo, Dopravní značení, Madonna, volný čas, cestování, Vánoční web, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, kuriozity, Skvělé hry online zdarma, zeměpis, pro děti

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Výroky, úsloví, motta, bonmoty, moudrosti, aforismy, hlášky

Citáty slavných, Výroky, úsloví, motta, bonmoty, moudrosti, aforismy, hlášky, . Naleznete zde citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, moudra o dětech od různých známých osobností.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Archivář, Olympiáda, Náboženství, Čech, Starověký Egypt, Malíř, Mluvčí, Hokejisté, Miliardáři, Podnikatelé, Máj, Trenérka, Žhavé výstřely, Generalissimus, Stoletá válka, Ministr, Vládce, Francouz, Rock ‚n‘ Roll, Hejtmani, Nežijící, Překladatel, Masový vrah, Závodník, Císař, Filozof, Angličané, Philadelphia Flyers, Habsburkové, Prezident, Pedagog, Poprava, Mim, Historik, Itálie, Američan apod.

Keywords:linky, zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, K, Ekonomie, Karl Marx, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, V, Nej hry online, Penelope Cruz, pro dospělé, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Webové html5 hry zdarma

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Pozadí na plochu PC - pozadí na tablet

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na plochu PC. můžete využít v tablet, počítač, displej, smartphone, obrazovka počítače, phablet, mobilní telefon, monitor, notebook, ultrabook, PC a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 98, Windows 7, Red Hat Linux, Windows XP, Mac, SUSE Linux, Linux Fedora, Windows Server 2012, Windows 95, Java ME. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Roztomilá zvířátka, wallpapery, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, rostliny, příroda, krajina, dopravní prostředky, motorky, motocykly, květiny, kytky, noční města, budovy a stavby, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, zvířata, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1440, 412x846, 640x480, 360x640, 800x1280, 800x600, 1600x900, 1280x800, 393x786, 1680x1050, HD 1280x720, 1200x1920, 1536x2560, 1152x1920, 360x760, 1366x1024 atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Informace, zábava, důležité informace

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Deskovky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Barbie hry, online html5 hry, Letecké simulátory, Adventury, Hannah Montana apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, zajímavosti, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Kde koupit levné letenky?, Seznam přípon a koncovek souborů, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zdroje informací, Omalovánky pro malé děti, Přehled přípon a koncovek souborů, Online testy a kvízy zdarma, Staré hry online, Vlajky měst a obcí České republiky

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Osvětlení do oken, Písnička, Vánoční tapety, Patchwork, Pastýř, Neviňátko, Korálky, Obrazovka, Vánoční ozdoby, Vánoční hvězda, Wallpaper, Tichá noc, Kameňák, Jmenovka, Vánoční trhy, Adventní neděle, Píseň, Samolepky, Ostrava, Bůh, Pokrmy, Koleda, SMS, Skleněné ozdoby, Sám doma, Lego, Adventní svícen, Slámový adventní věnec, Monitor, Televize, Plocha apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií chemie, literatura, matematika, účetnictví, hardware, lékařství a medicína, příroda, zkratky, fyzika, český jazyk, sport, nástroje, různé, náboženství a křesťanství, rostliny, kultura, věda, nemoce, ekonomie a ekonomika, materiály, cestování, politika, software, filozofie atd.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Strategie, Postřehové hry, Hry pro děti, Animace, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Závody aut, Sportovní hry, Střílečky, Karetní hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Vtipy, anekdoty, vtípky, frky, fórky, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Vtipy, anekdoty, vtípky, frky, fórky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, O zvířátkách, O důchodcích, O manželství, Frky ze života, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Windows, O Chucku Norrisovi apod.

Klíčová slova: Pozadí na plochu PC, hyperlinky, Databáze osobností Kdo je to?, Charisma Carpenter, Dopravní značení, Státní vlajky států světa, V, Omalovánky a vymalovánky, humor, Nejlepší zeměpisné kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Osvětlení do oken, Písnička, Vánoční tapety, Patchwork, Pastýř, Neviňátko, Korálky, Obrazovka, Vánoční ozdoby, Vánoční hvězda, Wallpaper, Tichá noc, Kameňák, Jmenovka, Vánoční trhy, Adventní neděle, Píseň, Samolepky, Ostrava, Bůh, Pokrmy, Koleda, SMS, Skleněné ozdoby, Sám doma, Lego, Adventní svícen, Slámový adventní věnec, Monitor, Televize, Plocha apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Síť, zábava, důležité informace

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro obrazovka počítače, monitor, tablet, ultrabook, počítač, smartphone, notebook, phablet, mobil, PC, displej a pro operační systémy Slackware, Android, Windows XP, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows Server 2012, Java ME, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows Me, Red Hat Linux. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, motorky, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, free wallpapers, Formule 1, sportovní wallpapery, květiny, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, zvířata, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 1366x768, 3200x1800, 800x1280, 1920x1280, 1536x2560, 1600x900, 1280x854, Full HD 1080x1920, 1440x960, 1600x1200, 1280x720, 2160x3840, 1152x768, 1920x1200 atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít, čím zobrazit, v čem upravit, kterak editovat, jak převést, jak vytvořit, v čem spustit, jak importovat soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, koncovky souborů, komprimace dat, obrazy disků, dokumenty, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, grafiku, systémové soubory, spustitelné soubory apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: URL, A, Přehled zkratek a akronymů, Vánoční web, multimédia, Obrázek Bruneta, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online biografie, životopisy osobností, M, internetové stránky, Biografie slavných osobností, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Kam na výlet?,

Několik fórů na závěr. Vtip Buzíci ve sprše: Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Další odkazy:

Naše tipy
World countries and flags
Doporučené odkazy
Mozambique
Zajímavé internetové odkazy
Státní vlajky států světa
Tipy na zajímavé weby
Liverpool F.C.
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.