Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Tapety na PC - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC. doporučujeme pro obrazovka počítače, phablet, notebook, PC, ultrabook, počítač, displej, tablet, smartphone, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows NT, macOS, Lubuntu, Windows 95, Mac, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Android. Pozadí na plochu počítače z kategorií motorky, motocykly, voda a bubliny, noční města, květiny, kytky, hudební tapety, wallpapery, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, zvířata, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, rostliny. Vyberte si rozměr z 360x720, HD 1280x720, 1536x2560, 800x600, 1152x864, 1366x1024, Full HD 1080x1920, 640x480, 1024x600, 1280x800, 1536x2048, 1680x1050, 2048x1536, 1800x1440, 320x568, 1440x960 atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Skvělé hry online zdarma, Dopravní značky, Biografie známých osobností, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, cestování, Vánoční web, humor, Obrázky letadel, Online testy a kvízy zdarma, info, hyperlinky, Online životopisy, biografie slavných osobností

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Informace, cestování, hry a informace

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Massachusetts, Oregon, Iowa, Michigan, Kalifornie, Rhode Island, Aljaška, Virginie, Wyoming, Montana, Arizona, Indiana, Jižní Dakota, Utah, Havaj, Wisconsin, Louisiana, Tennessee, Mississippi, New Jersey, Oklahoma, Georgie, Nevada, Jižní Karolína, Illinois, Maryland atd.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro dospělé, webovky, Vlajky měst a obcí České republiky, Pizza, ingredience, druhy, recepty, Webové online hry zdarma, školství, Státní prapory států světa, Cristiano Ronaldo, Full HD tapety na PC, počítače, weby

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Full HD pozadí na PC - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro phablet, tablet, monitor, mobilní telefon, PC, displej, smartphone, ultrabook, mobil, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), OSX, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Java ME, Windows XP, Windows NT, macOS, Lubuntu. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií fantasy, zvířata, sportovní a závodní auta, free wallpapers, flóra, stromy, motorky, fraktály, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, ptáci, Formule 1, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete z velikostí 1024x600, 360x760, 1680x1050, 1440x960, 854x480, 2048x1536, 360x640, 1366x768, 3200x1200, Full HD 1080x1920, 1920x1200, 1440x900, 2160x3840, 1920x1080, 4800x1200, 800x1280 atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Náš tip, cestování, hry a informace

Moudrosti, motta, přísloví, výroky, moudra, hlášky, aforismy

Slavné citáty, Moudrosti, motta, přísloví, výroky, moudra, hlášky, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Recepty, Špalda, Tapeta, Kapr, Tisk, Hostina, Košíčky, Adventní kalendář, Film, Smrk, Štóla, Jmelí, Plzeň, Tablet, Keramický adventní věnec, Svíčky, Jesličky, Husarské knoflíky, Popelka, K Vytištění, Vídeň, Sám doma, Třásně, Adventní trhy, Brambořík, Monitor, Adventní svícen, Plocha, Osvětlení do oken, bezlepkové cukroví, Tichá noc apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politika, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, rodinné vztahy, státní správa, lékařství, umělci, školství, poruchy, zločin a právo, národnost, podnikání a podnikatelé, záliby, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby atd.

Klíčová slova: tipy, zadarmo, Přehled formátů souborů, Chelsea Football Club, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejhranější hry online, Free game online hry, Tinder app dating service, internet, Obrázky vlajek států světa, Přehled souborových přípon, Webové online testy zdarma

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Jižní Dakota, Wyoming, Massachusetts, Nevada, Severní Dakota, Maine, Havaj, Jižní Karolína, Louisiana, Arkansas, Texas, Georgie, Michigan, Florida, Delaware, Kalifornie, Kentucky, Alabama, Missouri, Minnesota, Utah, Indiana, Oklahoma, Montana, Vermont, Illinois atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Vaření a smažení, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Adventury, Střílecí hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Deskovky, Omalovánky, Oddechové hry, Auta a závodní apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, státy usa, mezinárodní organizace, geocaching, týmy NHL, obecné zkratky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, okresy České republiky apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, země střední Asie, země Afriky, evropské země a státy apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Full HD pozadí na PC, odkazy, Obrázky k vytištění a vybarvení, webové stránky, Tapety na PC, Free game online hry, Vlajka Kokosových ostrovů, doporučujeme, F, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Jižní Dakota, Wyoming, Massachusetts, Nevada, Severní Dakota, Maine, Havaj, Jižní Karolína, Louisiana, Arkansas, Texas, Georgie, Michigan, Florida, Delaware, Kalifornie, Kentucky, Alabama, Missouri, Minnesota, Utah, Indiana, Oklahoma, Montana, Vermont, Illinois atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Vaření a smažení, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Adventury, Střílecí hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Deskovky, Omalovánky, Oddechové hry, Auta a závodní apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, státy usa, mezinárodní organizace, geocaching, týmy NHL, obecné zkratky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, okresy České republiky apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Vtípky, vtipné texty, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, vtipné texty, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O Somálcích, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O manželství, O Němcích, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O mužích apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Vaření a smažení, Adventury, Hannah Montana, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Barbie hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Logické hry, online html5 hry, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Klíčová slova: linky, Tapety na PC, Dopravní značky, Vlajky jednotlivých států USA, zdarma, Hot sexy blondes girls teens women naked images, M, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zajímavosti, Online testy a kvízy zdarma, zeměpis, Střední Asie,

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest hlavy: Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázky k svátku, obrázková přání
Partnerské weby
Sharon Stone
Doporučené odkazy
Manchester United club
Tipy na zajímavé weby
Paris Saint-Germain F.C.
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.