Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Zajímavé odkazy, důležité informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Aforismy, výroky, úsloví, rčení, moudrosti, přísloví, hlášky

Citáty slavných, Aforismy, výroky, úsloví, rčení, moudrosti, přísloví, hlášky, z kategorií citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Wallpapers na plochu PC - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. vhodné pro mobil, obrazovka počítače, ultrabook, phablet, mobilní telefon, notebook, PC, displej, tablet, počítač, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Android, Slackware, Windows 10 Mobile, Windows 7, macOS, Windows XP, Chrome OS, Windows 98, Windows Me, Windows 2000. Full HD tapety ke stažení jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, letadla, zvířata, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, hry a herní wallpapery, wallpapery, jídlo a nápoje, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, rostliny, budovy a stavby, dopravní prostředky, auta, noční města. Stahujte v rozlišení 800x600, 1600x1200, 1200x1920, 1536x2560, 1280x800, 768x1024, 1080x1800, 2560x2048, 1440x2560, 2560x1440, 1920x1440, 1920x1280, 375x667, 412x846, 393x786, 2560x1600 atd.

Internet, síť, důležité informace

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: Seznam zemí světa a jejich vlajky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Wallpapers na PC, Super online hry zdarma, Rachel Stevens, Online adventní magazín, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Staré hry online, Vánoční dekorace, ú, URL, Biografie slavných osobností, multimédia

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako přezdívky, sport, křesťanství, filozofie, historie, věda, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, politici, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, národnost, záliby, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, herectví, herci a herečky, poruchy atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Doporučené odkazy, důležité informace

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Keywords:Přehled formátů souborů, zadarmo, Přehled formátů souborů, Federace USA, Zajímavé vlajky, Online testy zdarma, hyperlinky, Tapety na plochu počítače, Co je to omalovánka?, doporučujeme, zdroje informací, pro děti

Wallpapers na PC - pC tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC. lze použít v ultrabook, počítač, smartphone, monitor, displej, phablet, tablet, mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Mac, Linux Mint, BlackBerry OS, Lubuntu, Chrome OS, SUSE Linux, Windows 95, Windows NT, Windows Server 2012, Windows 7, Linux Fedora. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, zvířata, noční města, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, auta, sportovní pozadí, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, 3D a Abstraktní, letadla, rostliny, operační systémy, Windows, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky. Dostupné velikosti jsou 360x640, 1280x1024, 1024x600, 854x480, 1920x1440, 2560x2048, 2560x1440, 1440x2560, 2560x1600, 1600x900, HD 1280x720, 640x480, 393x786, 1024x768, 800x1280, 1440x900 atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Informace, důležité informace

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: náboženství a křesťanství, kultura, bankovnictví, rostliny, latina, český jazyk, materiály, příroda, nápoje, věda, nástroje, jídlo, sport, literatura, fyzika, internet, psychologie, matematika, politika, zkratky, počítače, filozofie, lékařství a medicína, stavebnictví atd.

Klíčová slova: Nej hry online, linky, Super free web games zdarma, Kanadská vlajka, počítače, Online zeměpisné testy zdarma, zdarma, Obrázková přání k svátku podle jmen, zeměpis, Životopisy slavných osobností, odkazy, internetové stránky

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

World wide web, internet, důležité informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, mapy, stavby, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, květiny, ptáci, přístroje, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, muži, jídlo a nápoje, rostliny, věda, sport, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, auta, láska, hudba, osobnosti a lidé, symboly atd.

Fóry, ftipy, frky, vtipné texty, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Fóry, ftipy, frky, vtipné texty, vtipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, Frky ze života, O škole, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Windows apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Klíčová slova: Wallpapers na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník, odkaz, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, č, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zábava, Download music, mp3, movies, videos, cestování, internet, A

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Náš tip, důležité informace

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Farmářské hry, Střílecí hry, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Deskovky, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Auta a závodní, Vaření a smažení apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Oddechové hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Deskovky, Barbie hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Střílecí hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Sportovní gamesy apod.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Neviňátko, Silvestr, Brambořík, Vídeňský punč, Zdraví, Německy, Vánoční koledy, Alkoholový kalendář, Samolepky, Obrazovka, PF, Papírové ozdoby, Vánoční koule, Adventní neděle, Řetězy, LED svíčky, Třásně, Vídeň, Jingle Bells, Tapeta, Staroměstské náměstí, Jmenovka, Film, Koledy, Adventní svícen, Historické ozdoby, Vánoční dekorace, Cesmína, SMS, Štěstí, Atmosféra apod.

Klíčová slova: webové stránky, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky států USA, výukové pomůcky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Football, Dopravní značení, Onlinovky zdarma, kuriozity, Skvělé hry online zdarma, Přehled zkratek a akronymů, weby, Vlajky států světa,

Několik fórů na závěr. Vtip Remíza: Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Další odkazy:

Naše tipy
Striptýz
Doporučené odkazy
Vánoce se blíží
Zajímavé internetové odkazy
Warez Movies, software, music mp3
Partnerské weby
Freeware
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.