Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Adventury, Oblíkačky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, ženy a dívky, dopravní prostředky, hmyz, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, muži, ptáci, přístroje, nástroje a přístroje, láska, stavby, auta, mapy, ovoce, jídlo a nápoje, náboženství, rostliny, zelenina, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, sport atd.

Klíčová slova: A, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, M, Stručný encyklopedický slovník, Spain, info, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, K, Obrázky k svátku, obrázková přání, tipy, Super online hry zdarma, odkaz, Dopravní značky

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Informace, cestování, hry a informace

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Upálen, Poslanec, Státník, New York Rangers, Miliardáři, Avangard Omsk, Dramatik, Zpěvák, Prezidenti USA, Exilový prezident, Filozof, Ministr zahraničí, Hudba, Továrník, Malíř, Teolog, Fotograf, Philadelphia Flyers, Hokej, Stoletá válka, Poprava, KHL, Vládce, Renesance, Právník, Hejtman, Podnikatelé, Němci, Překladatel, Rock ‚n‘ Roll, Kladno, Diplomat, Vrah, Charta 77, Křesťanství, Husité apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Keywords:Online životopisy, biografie, Online hry pro děti zdarma, Pozadí na PC ke stažení, počítače, Paris Saint-Germain F.C., Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Onlinovky zdarma, zábava, HTML Online browser games, pro dospělé, Super online kvízy, URL

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Kameňáky, anekdoty, fóry, ftipy, vtípky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, anekdoty, fóry, ftipy, vtípky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, kameňáky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o facebooku apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Síť, cestování, hry a informace

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, Webové html5 hry zdarma, webové stránky, Obrázky a kliparty nejen na plochu, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, školství, Vše o Vánocích, Computer games, Online testy zdarma, multimédia, Skvělé hry online zdarma, Seznam zemí světa a jejich vlajky

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Karetní hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Animace, Pro dívky, Sportovní hry, Adventury, Závody aut, Bojové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Logické hry, Střílečky, Akční hry a tak dále.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v počítač, monitor, smartphone, notebook, PC, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, tablet, displej, ultrabook a pro operační systémy Windows NT, Windows Server 2012, Windows 98, Java ME, Windows 7, Android, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Mac, Lubuntu, SUSE Linux. Nejlepší tapety na plochu zdarma z kategorií 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, sportovní pozadí, letadla, hudební tapety, hry a herní wallpapery, noční města, Roztomilá zvířátka, auta, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, budovy a stavby, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows. Zvolit si můžete rozměry 1600x2560, 1920x1440, 1152x1920, 800x600, 1920x1200, 1366x1024, 375x667, 2560x1600, 412x846, 854x480, Full HD 1080x1920, 1152x864, 2048x1080, HD 1280x720, 1280x768, 1024x600 atd.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země východní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: linky, Přehled zkratek a akronymů, Tapety na plochu počítače, Bumble, Americké federální vlajky, webovky, volný čas, Internet prostitution, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, internetové stránky, pro děti

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Karetní hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Animace, Pro dívky, Sportovní hry, Adventury, Závody aut, Bojové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Logické hry, Střílečky, Akční hry a tak dále.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Náš tip, cestování, hry a informace

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak otevřít, jak spustit, jak exportovat, jak konvertovat, jak importovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: video soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, systémové soubory, dokumenty, internet a web, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, hudební zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, okresy České republiky, týmy NHL, země EU, geocaching, měny, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, zdroje informací, zajímavosti, Webové html5 hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Obrázky vlajek měst ČR, Federace USA, zadarmo, Stručný slovník pojmů a termínů, cestování, A, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet,

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá nálada: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Bacará
Naše tipy
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Partnerské weby
Flag of Australia
Tipy na zajímavé weby
Online hry zdarma
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.