Kdo je to?
Kdo je to? Kdo to byl? Co znamená? Pojmy, významy slov...

Zajímavé odkazy, počítače a internet

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Internet, síť, počítače a internet

Fórky, vtipy, kameňáky, vtipné texty, frky, vtípky

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, kameňáky, vtipné texty, frky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, anekdoty o politice, černý humor, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o facebooku apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Klíčová slova: zajímavosti, Super online flash hry, multimédia, M, Ashlee Simpson, Dopravní značení, počítače, Super online kvízy, Kde koupit levné letenky?, Dopravní značení, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, č, Prapory českých měst

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, země EU, vojenské hodnosti, geocaching, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, státy usa, týmy NHL, měny, úřady a ministerstva apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Síť, počítače a internet

černý humor, anekdoty, ftipy, fóry, vtípky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, anekdoty, ftipy, fóry, vtípky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, kameňáky, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o metanolu apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, umělci, politici, zločin a právo, psychologie, národnost, politika, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, záliby, sport, osobnosti, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, přezdívky, státní správa, historie, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Keywords:zeměpis, Webové online testy zdarma, V, doporučujeme, Cristiano Ronaldo football, F, Tapety na PC zdarma ke stažení, humor, Holly Valance, Online web Hry zdarma bez registrace, Free game online hry, internet

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií rostliny, nápoje, politika, český jazyk, psychologie, fyzika, jídlo, různé, sport, hardware, internet, lékařství a medicína, software, ekonomie a ekonomika, zkratky, zločin a právo, školství, stavebnictví, bankovnictví, náboženství a křesťanství, technika, chemie, matematika, latina atd.

Klíčová slova: zadarmo, Staré hry online, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Thierry Henry, Seznam souborových přípon, Vlajky spojených států amerických, kuriozity, Bermuda, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Vše o Vánocích, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, hmyz, symboly, dopravní prostředky, mapy, nápoje, Vánoce a Advent, ovoce, muži, zvířata, rostliny, osobnosti a lidé, věda, láska, smajlíci a emotikony, halloween, zelenina, ptáci, stavby, přístroje, jídlo a nápoje, ženy a dívky, hudba atd.

Vtipné texty, vtípky, fóry, anekdoty, kameňáky, fórky

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, vtípky, fóry, anekdoty, kameňáky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O ekonomech, Frky ze života, O manželství, Vtipné hádanky, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O mužích, O ženách, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Náš tip, počítače a internet

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC

Také doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, notebook, mobilní telefon, displej, PC, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, monitor, mobil a pro operační systémy Android, Red Hat Linux, Mac, Linux Fedora, Java ME, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows 7, Windows Server 2012, macOS. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, zvířata, vesmír, kosmos, free wallpapers, fraktály, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, Formule 1, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, Rally, závody aut. Vyberte si rozměr z 1366x1024, 3200x1200, širokoúhlé 1366x768, 1280x720, 1080x1800, 320x568, 2048x1536, 2560x1600, 1280x800, 768x1024, 1280x1024, 1600x900, HD 1280x720, 4800x1200, 1536x2560, 1920x1080 Full HD atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Bonmoty, myšlenky, úsloví, aforismy, rčení, motta, přísloví

Slavné citáty, Bonmoty, myšlenky, úsloví, aforismy, rčení, motta, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Minnesota, Missouri, Delaware, Severní Dakota, Nevada, Georgie, Tennessee, Maryland, Colorado, Rhode Island, Illinois, Pensylvánie, Mississippi, Maine, Vermont, Iowa, New Hampshire, Oklahoma, Utah, Kalifornie, Texas, Nebraska, Arkansas, Kansas, Západní Virginie, Indiana atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma, webovky, Rachel Stevens, zdroje informací, internetové stránky, Pozadí na plochu PC, Ukraine, odkazy, Kliparty pro dokumenty, Vlajky států USA

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, hmyz, symboly, dopravní prostředky, mapy, nápoje, Vánoce a Advent, ovoce, muži, zvířata, rostliny, osobnosti a lidé, věda, láska, smajlíci a emotikony, halloween, zelenina, ptáci, stavby, přístroje, jídlo a nápoje, ženy a dívky, hudba atd.

Vtipné texty, vtípky, fóry, anekdoty, kameňáky, fórky

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, vtípky, fóry, anekdoty, kameňáky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O ekonomech, Frky ze života, O manželství, Vtipné hádanky, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O mužích, O ženách, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Informace, počítače a internet

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Píseň, Blahopřání, Skleněné ozdoby, Keramika, Ježíš Kristus, Tichá noc, Vánoční koule, Sněhulák, Brambořík, Tisk, Lego, Dárky, Lindt, Alkoholový kalendář, Linecká kolečka, Pokrmy, Květiny, Kavkazská jedle, Hostina, Láska nebeská, Osvětlení do oken, Drážďany, Zdraví, Vosí hnízda, Obrazovka, Mrazík, Korálky, Jedle, Pastýř, Patchwork, Vánoční hvězda apod.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země Afriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: odkaz, linky, Slovník pojmů Co je to?, Onlinovky zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, Křesťanské omalovánky k vytištění, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online testy zdarma bez registrace, hyperlinky, URL, výukové pomůcky, Nejhranější hry online, Přání, přáníčka, blahopřání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip To je omyl: Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Další odkazy:

Texas hold em poker
Partnerské internetové stránky
Best web page
Odkazy na zajímavé weby
Jmenovky na dárky ke stažení
Tipy na užitečné weby
Velikonoční textová blahopřání
Odkazy na partnerské weby
Arsenal Football England
Naše tipy na užitečné weby
Yasmine Bleeth

Děkujeme vám za vaši návštěvu.