Kdo je to?
Kdo je to, byl Gabaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gabaj? Lidé, náboženství

Kdo je to Gabaj?

Co znamená a jaký je význam slova Gabaj?

Gabaj je člověk spojený s péčí o synagogu. Její správce, popřípadě pokladník. V minulosti se jednalo o výkon výběru poplatků a daní pro celou židovskou obec.
Současní gabajové jsou voleni, u některých synagog tyto práce vykonávají dva gabajové. Může se jednat o staršího a mladšího správce nebo správce a jeho zástupce. Samo pojmenování pochází z hebrejštiny.Kdo je to, byl Gabaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gabaj? Lidé, náboženství

Tento text (Gabaj) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Blue ray? Vzpomněli byste si na význam slova Gravírování? Znáte pojem Ergometrie? Znáte pojem Belvedér?

Klíčová slova: termín, přesný výraz, formulace, náboženství, význam slova, etymologie, Gabaj, informace, popis, popis, co znamená, původ slova, co je to Gabaj?, kdo je Gabaj?, heslo

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Gabaj? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Gabaj? Kdo to byl Gabaj? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gabaj? Definice pojmu Gabaj je v sekci náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci náboženství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?