Kdo je to?
Kdo je to, byl Gabaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gabaj? Lidé, náboženství

Kdo je to Gabaj?

Co znamená a jaký je význam slova Gabaj?

Gabaj je člověk spojený s péčí o synagogu. Její správce, popřípadě pokladník. V minulosti se jednalo o výkon výběru poplatků a daní pro celou židovskou obec.
Současní gabajové jsou voleni, u některých synagog tyto práce vykonávají dva gabajové. Může se jednat o staršího a mladšího správce nebo správce a jeho zástupce. Samo pojmenování pochází z hebrejštiny.Kdo je to, byl Gabaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gabaj? Lidé, náboženství

Definici slova Gabaj můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Blue ray? Pamatujete si definici pojmu Anestezie? Znáte pojem Ergometrie? Vzpomněli byste si na význam slova Libre Office?

Klíčová slova: synonymum, význam, význam slova, kdo to je, přesný význam, co je to Gabaj?, co znamená, vysvětlení, wiki, informace, kdo je Gabaj?, popis, heslo, přesný výraz, popis

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Gabaj

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Gabaj? Kdo to byl Gabaj? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gabaj? Definice pojmu Gabaj patří do sekce náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?