Kdo je to?
Kdo je to, byl Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Harry Potter?

Co znamená a jaký je význam slova Harry Potter?

Harry Potter je mladý čaroděj, hlavní hrdina knih J. K. Rowlingové. Jde o jediného příslušníka svět kouzelníků, který jako kojenec přežil útok a smrtelnou kletbu zlého kouzelníka Voldemorta. Vystupuje v celé sérii knih, které mapují jeho dětství a výuku v Bradavické škole čar a kouzel pod vedením ředitele Brumbála.
Harryho Pottera vychovávali teta se strýcem, obyčejní měšťáci, kteří neměli pro jeho kouzelnické schopnosti pochopení a synovcem opovrhovali. Jeho nejlepšími kamarády byli spolužáci Hermiona Grangerová a Ronald Weasley. Harry bojuje proti Voldemortovi a po mnoha úskalích a obětech v souboji vítězí. Harry Potter je i hrdinou filmů natočených podle knižních předloh, ve filmovém ztvárnění ho představuje herec Daniel Radcliffe.Kdo je to, byl Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Harry Potter) můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rivotril? Znáte pojem Hangouts? Vzpomněli byste si na význam slova DPF? Pamatujete si definici pojmu Ironie?

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, informace, význam pojmu, popis, původ slova, kdo je Harry Potter?, přesný význam, wiki, co znamená, popis, termín, pojem, slovo, nadpřirozené

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Harry Potter, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Harry Potter? Kdo to byl Harry Potter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harry Potter? Definice pojmu Harry Potter je v kategorii nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Harry Potter v jiné sekci než nadpřirozené.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.