Kdo je to?
Kdo je to, byl Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Harry Potter?

Co znamená a jaký je význam slova Harry Potter?

Harry Potter je mladý čaroděj, hlavní hrdina knih J. K. Rowlingové. Jde o jediného příslušníka svět kouzelníků, který jako kojenec přežil útok a smrtelnou kletbu zlého kouzelníka Voldemorta. Vystupuje v celé sérii knih, které mapují jeho dětství a výuku v Bradavické škole čar a kouzel pod vedením ředitele Brumbála.
Harryho Pottera vychovávali teta se strýcem, obyčejní měšťáci, kteří neměli pro jeho kouzelnické schopnosti pochopení a synovcem opovrhovali. Jeho nejlepšími kamarády byli spolužáci Hermiona Grangerová a Ronald Weasley. Harry bojuje proti Voldemortovi a po mnoha úskalích a obětech v souboji vítězí. Harry Potter je i hrdinou filmů natočených podle knižních předloh, ve filmovém ztvárnění ho představuje herec Daniel Radcliffe.Kdo je to, byl Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Harry Potter můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Prostata? Pamatujete si definici pojmu Dceřiná společnost? Znáte pojem Ampérhodina? Vzpomněli byste si na význam slova Kvadriatlon?

Klíčová slova: wiki, co je to Harry Potter?, termín, význam pojmu, slovo, co znamená, informace, pojem, heslo, kdo to je, formulace, synonymum, vysvětlení, význam, původ slova

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Harry Potter, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Harry Potter? Kdo to byl Harry Potter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harry Potter? Definice pojmu Harry Potter se nachází v sekci nadpřirozené. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Harry Potter v jiné sekci než nadpřirozené.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.