Kdo je to?
Kdo je to, byl Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Harry Potter?

Co znamená a jaký je význam slova Harry Potter?

Harry Potter je mladý čaroděj, hlavní hrdina knih J. K. Rowlingové. Jde o jediného příslušníka svět kouzelníků, který jako kojenec přežil útok a smrtelnou kletbu zlého kouzelníka Voldemorta. Vystupuje v celé sérii knih, které mapují jeho dětství a výuku v Bradavické škole čar a kouzel pod vedením ředitele Brumbála.
Harryho Pottera vychovávali teta se strýcem, obyčejní měšťáci, kteří neměli pro jeho kouzelnické schopnosti pochopení a synovcem opovrhovali. Jeho nejlepšími kamarády byli spolužáci Hermiona Grangerová a Ronald Weasley. Harry bojuje proti Voldemortovi a po mnoha úskalích a obětech v souboji vítězí. Harry Potter je i hrdinou filmů natočených podle knižních předloh, ve filmovém ztvárnění ho představuje herec Daniel Radcliffe.



Kdo je to, byl Harry Potter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harry Potter? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Harry Potter) můžete sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Prostata? Vzpomněli byste si na význam slova Astrachán? Znáte pojem Ampérhodina? Znáte pojem Borax?

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Harry Potter?, wiki, nadpřirozené, kdo je Harry Potter?, etymologie, přesný význam, popis, význam pojmu, definice, popis, význam, kdo to je, synonymum, Harry Potter

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Harry Potter

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Harry Potter? Kdo to byl Harry Potter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harry Potter? Definice pojmu Harry Potter je v kategorii nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v nadpřirozené.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.