Kdo je to?
Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomio Okamura?

Kdo je to Tomio Okamura? Stručný životopis

Tomio Okamura je politik a podnikatel v oblasti cestovního ruchu. Po matce je poloviční Čech. Dětství strávil v Japonsku, ve věku 20 let přesídlil do Prahy a začal pracovat jako průvodce turistů. V cestovním ruchu úspěšně podniká, věnuje se i pořádání kulturních akcí, na kterých se věnuje propagaci japonské kultury. Snaží se přispět k porozumění mezi různými národy a také k trvalému míru.
Proto vstoupil i do politiky, od roku 2013 je členem PS, v roce 2017 se stal místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Tomio Okamura je také předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie.Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomio Okamura sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Tomio Okamura

Datum narození: 4. 7. 1972
Místo narození: Tokio

Pamatujete si definici pojmu Štítná žláza? Pamatujete si definici pojmu Asociace? Vzpomněli byste si na význam slova Syfilis? Vzpomněli byste si na význam slova Katalogový podvod?

Klíčová slova: co znamená, kdo je Tomio Okamura?, původ slova, význam pojmu, etymologie, přesný význam, informace, co je to Tomio Okamura?, politici, slovo, Tomio Okamura, kdo to je, formulace, definice, přesný výraz

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Tomio Okamura? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Tomio Okamura? Kdo to byl Tomio Okamura? Kdy se narodil Tomio Okamura? Kde se narodil Tomio Okamura? Tomio Okamura se nachází v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tomio Okamura kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomio Okamura i v jiné kategorii než je politici.