Kdo je to?
Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomio Okamura?

Kdo je to Tomio Okamura? Stručný životopis

Tomio Okamura je politik a podnikatel v oblasti cestovního ruchu. Po matce je poloviční Čech. Dětství strávil v Japonsku, ve věku 20 let přesídlil do Prahy a začal pracovat jako průvodce turistů. V cestovním ruchu úspěšně podniká, věnuje se i pořádání kulturních akcí, na kterých se věnuje propagaci japonské kultury. Snaží se přispět k porozumění mezi různými národy a také k trvalému míru.
Proto vstoupil i do politiky, od roku 2013 je členem PS, v roce 2017 se stal místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Tomio Okamura je také předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie.Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Sdílejte tuto stránku s osobností Tomio Okamura s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Tomio Okamura

Datum narození: 4. 7. 1972
Místo narození: Tokio

Víte, co je to Kustovnice? Znáte pojem Hematurie? Vzpomněli byste si na význam slova Audit? Pamatujete si definici pojmu RSS?

Klíčová slova: Tomio Okamura, informace, definice, kdo je Tomio Okamura?, etymologie, význam, synonymum, co je to Tomio Okamura?, popis, přesný význam, politici, co znamená, původ slova, kdo to je, pojem

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Tomio Okamura? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tomio Okamura? Kdo to byl Tomio Okamura? Kdy se narodil Tomio Okamura? Kde se narodil Tomio Okamura? Tomio Okamura je v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Tomio Okamura kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomio Okamura i v jiné kategorii než je politici.