Kdo je to?
Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomio Okamura?

Kdo je to Tomio Okamura? Stručný životopis

Tomio Okamura je politik a podnikatel v oblasti cestovního ruchu. Po matce je poloviční Čech. Dětství strávil v Japonsku, ve věku 20 let přesídlil do Prahy a začal pracovat jako průvodce turistů. V cestovním ruchu úspěšně podniká, věnuje se i pořádání kulturních akcí, na kterých se věnuje propagaci japonské kultury. Snaží se přispět k porozumění mezi různými národy a také k trvalému míru.
Proto vstoupil i do politiky, od roku 2013 je členem PS, v roce 2017 se stal místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Tomio Okamura je také předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie.Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Zaujala vás biografie osobnosti Tomio Okamura? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Tomio Okamura

Datum narození: 4. 7. 1972
Místo narození: Tokio

Pamatujete si definici pojmu Štítná žláza? Znáte pojem Čádor? Vzpomněli byste si na význam slova Syfilis? Víte, co je to Ochechule?

Klíčová slova: politici, termín, etymologie, formulace, popis, vysvětlení, původ slova, pojem, wiki, slovo, definice, co je to Tomio Okamura?, synonymum, přesný význam, přesný výraz

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Tomio Okamura?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tomio Okamura? Kdo to byl Tomio Okamura? Kdy se narodil Tomio Okamura? Kde se narodil Tomio Okamura? Tomio Okamura patří do sekce politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Tomio Okamura řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomio Okamura i v jiné kategorii než je politici.