Kdo je to?
Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomio Okamura?

Kdo je to Tomio Okamura? Stručný životopis

Tomio Okamura je politik a podnikatel v oblasti cestovního ruchu. Po matce je poloviční Čech. Dětství strávil v Japonsku, ve věku 20 let přesídlil do Prahy a začal pracovat jako průvodce turistů. V cestovním ruchu úspěšně podniká, věnuje se i pořádání kulturních akcí, na kterých se věnuje propagaci japonské kultury. Snaží se přispět k porozumění mezi různými národy a také k trvalému míru.
Proto vstoupil i do politiky, od roku 2013 je členem PS, v roce 2017 se stal místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Tomio Okamura je také předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie.Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Sdílejte tuto stránku s osobností Tomio Okamura se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Tomio Okamura

Datum narození: 4. 7. 1972
Místo narození: Tokio

Pamatujete si definici pojmu Štítná žláza? Vzpomněli byste si na význam slova Bedekr? Vzpomněli byste si na význam slova Syfilis? Znáte pojem Skořice?

Klíčová slova: Tomio Okamura, přesný výraz, popis, kdo je Tomio Okamura?, původ slova, politici, kdo to je, wiki, význam pojmu, popis, slovo, definice, význam slova, význam, vysvětlení

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomio Okamura

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tomio Okamura? Kdo to byl Tomio Okamura? Kdy se narodil Tomio Okamura? Kde se narodil Tomio Okamura? Tomio Okamura je v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tomio Okamura dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomio Okamura i v jiné kategorii než je politici.