Kdo je to?
Kdo je to, byl Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šotouš? Lidé, záliby

Kdo je to Šotouš?

Jaký je význam slova Šotouš? Co to znamená?

Slovem šotouš dnes nejčastěji označujeme člověka, který nade všem miluje železnici a vše, co s ní souvisí, zná tedy dokonale všechny typy vlaků a lokomotiv, není překvapivé, když umí nazpaměť jízdní řády, ale především miluje focení vlaků. Šotouši jsou k vidění kdekoliv u železniční trati nebo u nádraží, kde číhají na možnost získat co nejlepší záběr. To může být vysvětlení původu slova šotouš - z anglického slovesa "shoot" (střílet, ale též udělat snímek). Jinak se výraz Šotouš objevuje v knize Hobit od J.R.R. Tolkiena, kde označuje druh horských skřetů, fiktivních zlých bytostí.Kdo je to, byl Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šotouš? Lidé, záliby

Definici slova Šotouš můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zemské jádro? Pamatujete si definici pojmu Kóma? Znáte pojem Artroskopie? Vzpomněli byste si co znamená slovo PUR pěna?

Klíčová slova: synonymum, formulace, význam slova, slovo, vysvětlení, záliby, původ slova, termín, popis, heslo, informace, přesný význam, etymologie, význam pojmu, co znamená, význam

Pojem Šotouš je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít výraz Šotouš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Šotouš ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Šotouš na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Šotouš ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Šotouš například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šotouš

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Šotouš? Kdo to byl Šotouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šotouš? Definice pojmu Šotouš patří do sekce záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Šotouš i v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?