Kdo je to?
Kdo je to, byl Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šotouš? Lidé, záliby

Kdo je to Šotouš?

Jaký je význam slova Šotouš? Co to znamená?

Slovem šotouš dnes nejčastěji označujeme člověka, který nade všem miluje železnici a vše, co s ní souvisí, zná tedy dokonale všechny typy vlaků a lokomotiv, není překvapivé, když umí nazpaměť jízdní řády, ale především miluje focení vlaků. Šotouši jsou k vidění kdekoliv u železniční trati nebo u nádraží, kde číhají na možnost získat co nejlepší záběr. To může být vysvětlení původu slova šotouš - z anglického slovesa "shoot" (střílet, ale též udělat snímek). Jinak se výraz Šotouš objevuje v knize Hobit od J.R.R. Tolkiena, kde označuje druh horských skřetů, fiktivních zlých bytostí.Kdo je to, byl Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šotouš? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Šotouš sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zápustka? Víte co je Katarze? Znáte pojem Kalorie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čečetka?

Klíčová slova: Šotouš, lexikon, odborný výraz, záliby, termín, přesný význam, význam, formulace, kdo to je, vysvětlení, etymologie, pojem, co je to Šotouš?, informace, heslo, popis

Pojem Šotouš je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat pojem Šotouš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Šotouš na Google.cz

Hledat pojem Šotouš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Šotouš ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Šotouš například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Šotouš, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Šotouš? Kdo to byl Šotouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šotouš? Definice pojmu Šotouš se nachází v sekci záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Šotouš i v jiné sekci než je kategorie záliby.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?