Kdo je to?
Kdo je to Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šotouš? Lidé, záliby

Kdo je to Šotouš?

Co znamená a jaký je význam slova Šotouš?

Slovem šotouš dnes nejčastěji označujeme člověka, který nade všem miluje železnici a vše, co s ní souvisí, zná tedy dokonale všechny typy vlaků a lokomotiv, není překvapivé, když umí nazpaměť jízdní řády, ale především miluje focení vlaků. Šotouši jsou k vidění kdekoliv u železniční trati nebo u nádraží, kde číhají na možnost získat co nejlepší záběr. To může být vysvětlení původu slova šotouš - z anglického slovesa "shoot" (střílet, ale též udělat snímek). Jinak se výraz Šotouš objevuje v knize Hobit od J.R.R. Tolkiena, kde označuje druh horských skřetů, fiktivních zlých bytostí.Kdo je to Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šotouš? Lidé, záliby

Tento text (Šotouš) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zápustka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mild-hybrid? Znáte pojem Kalorie? Víte co je Triáž?

Klíčová slova: přesný význam, heslo, význam pojmu, wikipedie, odborný výraz, popis, etymologie, termín, synonymum, definice, informace, formulace, záliby, slovo, Šotouš, přesný výraz

Pojem Šotouš je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít výraz Šotouš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Šotouš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Šotouš ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Šotouš na Youtube

Vyhledat slovo Šotouš ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Šotouš například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Šotouš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Šotouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šotouš? Definice pojmu Šotouš je v sekci Záliby

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než záliby.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?