Kdo je to?
Kdo je to, byl Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šotouš? Lidé, záliby

Kdo je to Šotouš?

Jaký je význam slova Šotouš? Co to znamená?

Slovem šotouš dnes nejčastěji označujeme člověka, který nade všem miluje železnici a vše, co s ní souvisí, zná tedy dokonale všechny typy vlaků a lokomotiv, není překvapivé, když umí nazpaměť jízdní řády, ale především miluje focení vlaků. Šotouši jsou k vidění kdekoliv u železniční trati nebo u nádraží, kde číhají na možnost získat co nejlepší záběr. To může být vysvětlení původu slova šotouš - z anglického slovesa "shoot" (střílet, ale též udělat snímek). Jinak se výraz Šotouš objevuje v knize Hobit od J.R.R. Tolkiena, kde označuje druh horských skřetů, fiktivních zlých bytostí.Kdo je to, byl Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šotouš? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šotouš s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zemské jádro? Víte, co je to Smalt? Znáte pojem Artroskopie? Rozumíte pojmu Liberalismus?

Klíčová slova: termín, kdo je Šotouš?, definice, přesný výraz, co je to Šotouš?, heslo, význam pojmu, záliby, co znamená, formulace, Šotouš, informace, vysvětlení, wiki, význam, přesný význam

Pojem Šotouš je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Šotouš ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Šotouš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Šotouš na Google.cz

Hledat videa s názvem Šotouš na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Šotouš například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Šotouš, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Šotouš? Kdo to byl Šotouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šotouš? Definice pojmu Šotouš se nachází v sekci záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Šotouš v jiné sekci než záliby.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?