Kdo je to?
Kdo je to, byl Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šotouš? Lidé, záliby

Kdo je to Šotouš?

Jaký je význam slova Šotouš? Co to znamená?

Slovem šotouš dnes nejčastěji označujeme člověka, který nade všem miluje železnici a vše, co s ní souvisí, zná tedy dokonale všechny typy vlaků a lokomotiv, není překvapivé, když umí nazpaměť jízdní řády, ale především miluje focení vlaků. Šotouši jsou k vidění kdekoliv u železniční trati nebo u nádraží, kde číhají na možnost získat co nejlepší záběr. To může být vysvětlení původu slova šotouš - z anglického slovesa "shoot" (střílet, ale též udělat snímek). Jinak se výraz Šotouš objevuje v knize Hobit od J.R.R. Tolkiena, kde označuje druh horských skřetů, fiktivních zlých bytostí.Kdo je to, byl Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šotouš? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šotouš s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zemské jádro? Vzpomněli byste si na význam slova APN? Znáte pojem BARF? Znáte definici termínu Ekzém?

Klíčová slova: význam, přesný výraz, význam pojmu, informace, slovo, záliby, co je to Šotouš?, původ slova, popis, Šotouš, co znamená, heslo, popis, význam slova, wiki, kdo je Šotouš?

Pojem Šotouš je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Šotouš

Hledat výraz Šotouš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Šotouš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Šotouš ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Šotouš ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Šotouš například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Šotouš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Šotouš? Kdo to byl Šotouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šotouš? Definice pojmu Šotouš se nachází v kategorii záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Šotouš i v jiné sekci než v záliby.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?