Kdo je to?
Kdo je to, byl Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šotouš? Lidé, záliby

Kdo je to Šotouš?

Jaký je význam slova Šotouš? Co to znamená?

Slovem šotouš dnes nejčastěji označujeme člověka, který nade všem miluje železnici a vše, co s ní souvisí, zná tedy dokonale všechny typy vlaků a lokomotiv, není překvapivé, když umí nazpaměť jízdní řády, ale především miluje focení vlaků. Šotouši jsou k vidění kdekoliv u železniční trati nebo u nádraží, kde číhají na možnost získat co nejlepší záběr. To může být vysvětlení původu slova šotouš - z anglického slovesa "shoot" (střílet, ale též udělat snímek). Jinak se výraz Šotouš objevuje v knize Hobit od J.R.R. Tolkiena, kde označuje druh horských skřetů, fiktivních zlých bytostí.Kdo je to, byl Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šotouš? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šotouš? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zápustka? Rozumíte pojmu Bezlepková dieta? Znáte pojem Kalorie? Znáte pojem Družstvo?

Klíčová slova: formulace, původ slova, co je to Šotouš?, lexikon, záliby, wiki, odborný výraz, co znamená, Šotouš, definice, pojem, význam pojmu, informace, slovo, heslo, termín

Pojem Šotouš je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Šotouš na Google.cz

Hledat videa s názvem Šotouš na Youtube

Hledat pojem Šotouš ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šotouš ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Šotouš například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šotouš

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Šotouš? Kdo to byl Šotouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šotouš? Definice pojmu Šotouš je v kategorii záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Šotouš hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?