Kdo je to?
Kdo je to Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šotouš? Lidé, záliby

Šotouš

Co znamená a jaký je význam slova Šotouš?

Slovem šotouš dnes nejčastěji označujeme člověka, který nade všem miluje železnici a vše, co s ní souvisí, zná tedy dokonale všechny typy vlaků a lokomotiv, není překvapivé, když umí nazpaměť jízdní řády, ale především miluje focení vlaků. Šotouši jsou k vidění kdekoliv u železniční trati nebo u nádraží, kde číhají na možnost získat co nejlepší záběr. To může být vysvětlení původu slova šotouš - z anglického slovesa "shoot" (střílet, ale též udělat snímek). Jinak se výraz Šotouš objevuje v knize Hobit od J.R.R. Tolkiena, kde označuje druh horských skřetů, fiktivních zlých bytostí.



Kdo je to Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šotouš? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Šotouš s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Web? Znáte pojem Kondenzátor? Znáte pojem Toleranční patent? Vzpomenete si na definici slova PPL?

Klíčová slova: lexikon, přesný výraz, význam, co znamená, přesný význam, odborný výraz, wiki, Šotouš, původ slova, pojem, záliby, synonymum, přesný výraz, záliby, heslo, termín

Pojem Šotouš je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Šotouš

Hledat videa s názvem Šotouš na Youtube

Zkusit najít termín Šotouš ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Šotouš ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Šotouš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Šotouš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Šotouš například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Šotouš, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Šotouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šotouš? Definice pojmu Šotouš se nachází v sekci Záliby

Kategorie záliby, milovnice burgerů, Šotouš, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít informace pojem, definici, text, výrazřekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie záliby.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?