Kdo je to?
Kdo je to Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šotouš? Lidé, záliby

Kdo je to Šotouš?

Co znamená a jaký je význam slova Šotouš?

Slovem šotouš dnes nejčastěji označujeme člověka, který nade všem miluje železnici a vše, co s ní souvisí, zná tedy dokonale všechny typy vlaků a lokomotiv, není překvapivé, když umí nazpaměť jízdní řády, ale především miluje focení vlaků. Šotouši jsou k vidění kdekoliv u železniční trati nebo u nádraží, kde číhají na možnost získat co nejlepší záběr. To může být vysvětlení původu slova šotouš - z anglického slovesa "shoot" (střílet, ale též udělat snímek). Jinak se výraz Šotouš objevuje v knize Hobit od J.R.R. Tolkiena, kde označuje druh horských skřetů, fiktivních zlých bytostí.



Kdo je to Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šotouš? Lidé, záliby

Tento text (Šotouš) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zápustka? Znáte definici termínu Croissant? Znáte pojem Kalorie? Pamatujete si definici pojmu Dadaismus?

Klíčová slova: Šotouš, původ slova, vysvětlení, význam pojmu, záliby, etymologie, pojem, termín, lexikon, slovo, wiki, přesný výraz, definice, význam, význam slova, přesný výraz

Pojem Šotouš je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Šotouš ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šotouš ve Wikimedia Commons

Najít pojem Šotouš ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Šotouš na Google.cz

Zkusit najít výraz Šotouš ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Šotouš například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šotouš

Nyní již víte Kdo je to Šotouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šotouš? Definice pojmu Šotouš se nachází v kategorii Záliby

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Šotouš i jinde než v sekci než v záliby.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?