Kdo je to?
Kdo je to, byl Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šotouš? Lidé, záliby

Kdo je to Šotouš?

Jaký je význam slova Šotouš? Co to znamená?

Slovem šotouš dnes nejčastěji označujeme člověka, který nade všem miluje železnici a vše, co s ní souvisí, zná tedy dokonale všechny typy vlaků a lokomotiv, není překvapivé, když umí nazpaměť jízdní řády, ale především miluje focení vlaků. Šotouši jsou k vidění kdekoliv u železniční trati nebo u nádraží, kde číhají na možnost získat co nejlepší záběr. To může být vysvětlení původu slova šotouš - z anglického slovesa "shoot" (střílet, ale též udělat snímek). Jinak se výraz Šotouš objevuje v knize Hobit od J.R.R. Tolkiena, kde označuje druh horských skřetů, fiktivních zlých bytostí.Kdo je to, byl Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šotouš? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Šotouš? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zemské jádro? Vzpomněli byste si co označuje výraz Orgonit? Znáte pojem Artroskopie? Znáte termín Polarizační brýle?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, význam, co znamená, význam slova, co je to Šotouš?, lexikon, termín, popis, etymologie, informace, Šotouš, popis, synonymum, původ slova, kdo je Šotouš?

Pojem Šotouš je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat výraz Šotouš na Google.cz

Najít termín Šotouš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Šotouš ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Šotouš ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Šotouš například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Šotouš, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šotouš? Kdo to byl Šotouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šotouš? Definice pojmu Šotouš je v kategorii záliby. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Šotouš i v jiné sekci než v záliby.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?