Kdo je to?
Kdo je to, byl Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šotouš? Lidé, záliby

Kdo je to Šotouš?

Jaký je význam slova Šotouš? Co to znamená?

Slovem šotouš dnes nejčastěji označujeme člověka, který nade všem miluje železnici a vše, co s ní souvisí, zná tedy dokonale všechny typy vlaků a lokomotiv, není překvapivé, když umí nazpaměť jízdní řády, ale především miluje focení vlaků. Šotouši jsou k vidění kdekoliv u železniční trati nebo u nádraží, kde číhají na možnost získat co nejlepší záběr. To může být vysvětlení původu slova šotouš - z anglického slovesa "shoot" (střílet, ale též udělat snímek). Jinak se výraz Šotouš objevuje v knize Hobit od J.R.R. Tolkiena, kde označuje druh horských skřetů, fiktivních zlých bytostí.Kdo je to, byl Šotouš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šotouš? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Šotouš s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zápustka? Vzpomněli byste si na význam slova Estetika? Znáte pojem Kalorie? Znáte definici termínu CreepyPasta?

Klíčová slova: Šotouš, popis, přesný výraz, odborný výraz, přesný význam, popis, význam, význam slova, pojem, informace, heslo, definice, formulace, co znamená, etymologie, kdo je Šotouš?

Pojem Šotouš je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Šotouš na Youtube

Najít heslo Šotouš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Šotouš ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Šotouš ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Šotouš například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Šotouš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šotouš? Kdo to byl Šotouš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šotouš? Definice pojmu Šotouš je v sekci záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?