Kdo je to?
Kdo je to, byl Hipster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hipster? Lidé, různé

Kdo je to Hipster?

Co znamená a jaký je význam slova Hipster?

Hispteři patří mezi současné subkultury mládeže a mladých lidí do 30 let. Považují se za alternativní a nezávislé, tvrdí o sobě, že se zajímají o politiku, o hudbu (punk, grunge). Mezi jejich typické "znaky" patří kostkované košile, tzv. farmářské boty, brýle a určité prvky vintage v módě. Jejich kořeny údajně sahají až do 40. let 20. století, do doby, kdy tehdejší mládež obdivovala jazz, drogy a nonkorformní postoje.Kdo je to, byl Hipster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hipster? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Hipster se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Anuita? Vzpomenete si na definici slova Sudé číslo? Znáte definici termínu Ego? Vzpomněli byste si na význam slova Tabula rasa?

Klíčová slova: význam pojmu, termín, kdo to je, různé, heslo, etymologie, synonymum, vysvětlení, odborný výraz, popis, lexikon, popis, definice, slovo, význam, co znamená

Pojem Hipster je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Hipster na Google.cz

Najít heslo Hipster v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Hipster ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Hipster ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hipster například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Hipster, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hipster? Kdo to byl Hipster? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hipster? Definice pojmu Hipster je v kategorii různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Hipster i v jiné kategorii než je sekce různé.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?