Kdo je to?
Kdo je to, byl Hipster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hipster? Lidé, různé

Kdo je to Hipster?

Co znamená a jaký je význam slova Hipster?

Hispteři patří mezi současné subkultury mládeže a mladých lidí do 30 let. Považují se za alternativní a nezávislé, tvrdí o sobě, že se zajímají o politiku, o hudbu (punk, grunge). Mezi jejich typické "znaky" patří kostkované košile, tzv. farmářské boty, brýle a určité prvky vintage v módě. Jejich kořeny údajně sahají až do 40. let 20. století, do doby, kdy tehdejší mládež obdivovala jazz, drogy a nonkorformní postoje.Kdo je to, byl Hipster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hipster? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Hipster? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Anuita? Víte, co je to Hypotonický nápoj? Znáte pojem Energie? Pamatujete si definici pojmu Leukemie?

Klíčová slova: co je to Hipster?, definice, původ slova, co znamená, přesný význam, slovo, popis, Hipster, popis, kdo to je, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, význam slova, pojem

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Hipster? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hipster? Kdo to byl Hipster? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hipster? Definice pojmu Hipster je v sekci různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Hipster hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?