Kdo je to?
Kdo je to, byl Hipster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hipster? Lidé, různé

Kdo je to Hipster?

Co znamená a jaký je význam slova Hipster?

Hispteři patří mezi současné subkultury mládeže a mladých lidí do 30 let. Považují se za alternativní a nezávislé, tvrdí o sobě, že se zajímají o politiku, o hudbu (punk, grunge). Mezi jejich typické "znaky" patří kostkované košile, tzv. farmářské boty, brýle a určité prvky vintage v módě. Jejich kořeny údajně sahají až do 40. let 20. století, do doby, kdy tehdejší mládež obdivovala jazz, drogy a nonkorformní postoje.Kdo je to, byl Hipster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hipster? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Hipster? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Anuita? Znáte termín Epigram? Znáte definici termínu Ego? Víte, co je to Ban?

Klíčová slova: popis, termín, přesný význam, etymologie, vysvětlení, formulace, Hipster, wiki, co znamená, původ slova, pojem, heslo, popis, význam slova, význam pojmu, různé

Pojem Hipster je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Hipster zkuste tyto odkazy

Zkusit najít frázi Hipster ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Hipster ve Wikipedii

Vyhledat výraz Hipster ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hipster ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hipster například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Hipster? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hipster? Kdo to byl Hipster? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hipster? Definice pojmu Hipster se nachází v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?