Kdo je to?
Kdo je to, byl Hipster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hipster? Lidé, různé

Kdo je to Hipster?

Co znamená a jaký je význam slova Hipster?

Hispteři patří mezi současné subkultury mládeže a mladých lidí do 30 let. Považují se za alternativní a nezávislé, tvrdí o sobě, že se zajímají o politiku, o hudbu (punk, grunge). Mezi jejich typické "znaky" patří kostkované košile, tzv. farmářské boty, brýle a určité prvky vintage v módě. Jejich kořeny údajně sahají až do 40. let 20. století, do doby, kdy tehdejší mládež obdivovala jazz, drogy a nonkorformní postoje.Kdo je to, byl Hipster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hipster? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hipster sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Anuita? Vzpomenete si na definici slova Caro? Znáte definici termínu Ego? Vzpomněli byste si na význam slova Děropáč?

Klíčová slova: informace, popis, význam slova, popis, přesný význam, formulace, etymologie, pojem, původ slova, co znamená, odborný výraz, wiki, definice, význam, přesný výraz, význam pojmu

Pojem Hipster je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Hipster ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Hipster na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hipster ve Wikimedia Commons

Najít heslo Hipster ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hipster například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hipster

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hipster? Kdo to byl Hipster? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hipster? Definice pojmu Hipster patří do sekce různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?