Kdo je to?
Kdo je to, byl Hipster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hipster? Lidé, různé

Kdo je to Hipster?

Co znamená a jaký je význam slova Hipster?

Hispteři patří mezi současné subkultury mládeže a mladých lidí do 30 let. Považují se za alternativní a nezávislé, tvrdí o sobě, že se zajímají o politiku, o hudbu (punk, grunge). Mezi jejich typické "znaky" patří kostkované košile, tzv. farmářské boty, brýle a určité prvky vintage v módě. Jejich kořeny údajně sahají až do 40. let 20. století, do doby, kdy tehdejší mládež obdivovala jazz, drogy a nonkorformní postoje.Kdo je to, byl Hipster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hipster? Lidé, různé

Definici slova Hipster můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Anuita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Trekové kolo? Znáte definici termínu Endoskopie? Víte co je Ledové víno?

Klíčová slova: popis, význam, Hipster, význam slova, definice, wiki, kdo to je, co je to Hipster?, informace, heslo, původ slova, etymologie, kdo je Hipster?, lexikon, formulace, synonymum

Pojem Hipster je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat výraz Hipster ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Hipster ve Wikipedii

Vyhledat heslo Hipster na Google.cz

Hledat slovo Hipster v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hipster například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Hipster, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hipster? Kdo to byl Hipster? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hipster? Definice pojmu Hipster se nachází v sekci různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?