Kdo je to?
Kdo je to, byl Hipster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hipster? Lidé, různé

Kdo je to Hipster?

Co znamená a jaký je význam slova Hipster?

Hispteři patří mezi současné subkultury mládeže a mladých lidí do 30 let. Považují se za alternativní a nezávislé, tvrdí o sobě, že se zajímají o politiku, o hudbu (punk, grunge). Mezi jejich typické "znaky" patří kostkované košile, tzv. farmářské boty, brýle a určité prvky vintage v módě. Jejich kořeny údajně sahají až do 40. let 20. století, do doby, kdy tehdejší mládež obdivovala jazz, drogy a nonkorformní postoje.Kdo je to, byl Hipster? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hipster? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Hipster? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Anuita? Pamatujete si definici pojmu Lýkovec? Znáte definici termínu Ego? Vzpomněli byste si co znamená slovo Enkláva?

Klíčová slova: co je to Hipster?, co znamená, synonymum, popis, definice, kdo to je, popis, pojem, různé, etymologie, termín, formulace, význam, význam pojmu, význam slova, přesný význam

Pojem Hipster je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Hipster ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Hipster ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Hipster ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Hipster na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hipster například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hipster

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hipster? Kdo to byl Hipster? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hipster? Definice pojmu Hipster je v kategorii různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Hipster i v jiné kategorii než v různé.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?