Kdo je to?
Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Kdo je to Geek?

Jaký je význam slova Geek? Co to znamená?

Termín geek přejatý z angličtiny označuje člověka, který je zapáleným odborníkem ve svém oboru, nejčastěji v IT. Geek je velmi inteligentní, má technické smýšlení, hluboké znalosti oboru a dokáže vyřešit i obtížné problémy.Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Tento text (Geek) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dobropis? Vzpomněli byste si na význam slova Fyzioterapie? Víte, co je to Život? Znáte definici termínu PDA?

Klíčová slova: lexikon, termín, odborný výraz, kdo je Geek?, synonymum, význam slova, vysvětlení, původ slova, co je to Geek?, pojem, přesný význam, význam pojmu, kdo to je, heslo, Geek, informace

Pojem Geek je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít výraz Geek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Geek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Geek na Google.cz

Zkusit najít frázi Geek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Geek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Geek, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Geek? Kdo to byl Geek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geek? Definice pojmu Geek je v kategorii různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Geek i jinde než v sekci než v různé.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?