Kdo je to?
Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Kdo je to Geek?

Jaký je význam slova Geek? Co to znamená?

Termín geek přejatý z angličtiny označuje člověka, který je zapáleným odborníkem ve svém oboru, nejčastěji v IT. Geek je velmi inteligentní, má technické smýšlení, hluboké znalosti oboru a dokáže vyřešit i obtížné problémy.Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Definici slova Geek můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dobropis? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ginkgo biloba? Víte, co je to Život? Víte co je Xantan E 415?

Klíčová slova: slovo, Geek, pojem, význam pojmu, definice, vysvětlení, formulace, co je to Geek?, kdo je Geek?, co znamená, heslo, termín, různé, původ slova, informace, kdo to je

Pojem Geek je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Geek ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Geek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Geek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Geek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Geek například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Geek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Geek? Kdo to byl Geek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geek? Definice pojmu Geek se nachází v kategorii různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Geek i v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?