Kdo je to?
Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Kdo je to Geek?

Jaký je význam slova Geek? Co to znamená?

Termín geek přejatý z angličtiny označuje člověka, který je zapáleným odborníkem ve svém oboru, nejčastěji v IT. Geek je velmi inteligentní, má technické smýšlení, hluboké znalosti oboru a dokáže vyřešit i obtížné problémy.Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Geek? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dobropis? Vzpomněli byste si co označuje výraz Utopie? Víte, co je to Život? Znáte termín Dysortografie?

Klíčová slova: původ slova, různé, Geek, význam pojmu, informace, lexikon, odborný výraz, kdo to je, popis, vysvětlení, formulace, význam slova, etymologie, kdo je Geek?, popis, synonymum

Pojem Geek je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Geek na Google.cz

Najít výraz Geek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Geek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Geek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Geek například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Geek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Geek? Kdo to byl Geek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geek? Definice pojmu Geek je v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?