Kdo je to?
Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Kdo je to Geek?

Jaký je význam slova Geek? Co to znamená?

Termín geek přejatý z angličtiny označuje člověka, který je zapáleným odborníkem ve svém oboru, nejčastěji v IT. Geek je velmi inteligentní, má technické smýšlení, hluboké znalosti oboru a dokáže vyřešit i obtížné problémy.Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Definici slova Geek můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dluhopis? Znáte pojem Akvizice? Víte, co je to Leasing? Vzpomenete si na definici slova Outsourcing?

Klíčová slova: význam slova, původ slova, pojem, popis, co je to Geek?, definice, etymologie, Geek, kdo to je, význam, význam pojmu, popis, kdo je Geek?, lexikon, heslo, přesný význam

Pojem Geek je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Geek ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Geek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Geek ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Geek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Geek například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Geek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Geek? Kdo to byl Geek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geek? Definice pojmu Geek patří do sekce různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než různé).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?