Kdo je to?
Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Kdo je to Geek?

Jaký je význam slova Geek? Co to znamená?

Termín geek přejatý z angličtiny označuje člověka, který je zapáleným odborníkem ve svém oboru, nejčastěji v IT. Geek je velmi inteligentní, má technické smýšlení, hluboké znalosti oboru a dokáže vyřešit i obtížné problémy.Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Geek s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dluhopis? Znáte pojem Carving? Víte, co je to Život? Vzpomenete si na definici slova Referát?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo to je, různé, definice, význam pojmu, co znamená, odborný výraz, slovo, význam slova, kdo je Geek?, synonymum, pojem, etymologie, co je to Geek?, termín, lexikon

Pojem Geek je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Geek

Vyhledat pojem Geek ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Geek ve Wikipedii

Najít výraz Geek ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Geek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Geek například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Geek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Geek? Kdo to byl Geek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geek? Definice pojmu Geek je v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?