Kdo je to?
Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Kdo je to Geek?

Jaký je význam slova Geek? Co to znamená?

Termín geek přejatý z angličtiny označuje člověka, který je zapáleným odborníkem ve svém oboru, nejčastěji v IT. Geek je velmi inteligentní, má technické smýšlení, hluboké znalosti oboru a dokáže vyřešit i obtížné problémy.Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Geek? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dluhopis? Víte co je Ionizátor? Víte, co je to Život? Vzpomněli byste si co označuje výraz Diadém?

Klíčová slova: synonymum, informace, popis, slovo, formulace, přesný výraz, heslo, kdo je Geek?, přesný význam, kdo to je, odborný výraz, termín, různé, wiki, význam slova, co znamená

Pojem Geek je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Geek doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Geek ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Geek na Youtube

Zkusit najít Geek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Geek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Geek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Geek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Geek? Kdo to byl Geek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geek? Definice pojmu Geek se nachází v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Geek i v jiné kategorii než v různé.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?