Kdo je to?
Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Kdo je to Geek?

Jaký je význam slova Geek? Co to znamená?

Termín geek přejatý z angličtiny označuje člověka, který je zapáleným odborníkem ve svém oboru, nejčastěji v IT. Geek je velmi inteligentní, má technické smýšlení, hluboké znalosti oboru a dokáže vyřešit i obtížné problémy.Kdo je to, byl Geek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geek? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Geek? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dluhopis? Pamatujete si definici pojmu Nadzvuková rychlost? Víte, co je to Leasing? Vzpomněli byste si co znamená slovo Krysí závod?

Klíčová slova: synonymum, popis, co znamená, původ slova, termín, wiki, co je to Geek?, význam, definice, formulace, odborný výraz, různé, lexikon, heslo, význam slova, etymologie

Pojem Geek je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Geek lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Geek ve Wikislovníku

Najít heslo Geek ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Geek ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Geek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Geek například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Geek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Geek? Kdo to byl Geek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geek? Definice pojmu Geek je v sekci různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v různé.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?