Kdo je to?
Kdo je to, byl Nerd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nerd? Lidé, různé

Kdo je to Nerd?

Co znamená a jaký je význam slova Nerd?

Nerd je výraz převzatý z angličtiny, avšak díky internetu a televizním seriálům je běžně používaný i v češtině. Nerd je člověk, který je úzce zaměřen na určitou oblast, v níž je odborníkem, typicky se jedná o IT, programování nebo vědu. Slabinou nerdů je neschopnost navazovat mezilidské vztahy - nerdi se stýkají výhradně se sobě podobnými. Částečným českým ekvivalentem je slovo "mimoň".Kdo je to, byl Nerd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nerd? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Nerd? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Atmosféra? Víte co je Jádrová omítka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gustin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hybridní pohon?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, kdo to je, definice, formulace, termín, původ slova, přesný význam, kdo je Nerd?, co je to Nerd?, význam slova, přesný výraz, význam, Nerd, etymologie, wiki

Pojem Nerd je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat pojem Nerd ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Nerd na Youtube

Vyhledat slovo Nerd ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Nerd ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nerd například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Nerd? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nerd? Kdo to byl Nerd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nerd? Definice pojmu Nerd je v sekci různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.