Kdo je to?
Kdo je to, byl Nerd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nerd? Lidé, různé

Kdo je to Nerd?

Co znamená a jaký je význam slova Nerd?

Nerd je výraz převzatý z angličtiny, avšak díky internetu a televizním seriálům je běžně používaný i v češtině. Nerd je člověk, který je úzce zaměřen na určitou oblast, v níž je odborníkem, typicky se jedná o IT, programování nebo vědu. Slabinou nerdů je neschopnost navazovat mezilidské vztahy - nerdi se stýkají výhradně se sobě podobnými. Částečným českým ekvivalentem je slovo "mimoň".Kdo je to, byl Nerd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nerd? Lidé, různé

Tento text (Nerd) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Atmosféra? Znáte termín Sádrokarton? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fašismus? Víte, co je to Oxytocin?

Klíčová slova: formulace, popis, etymologie, původ slova, odborný výraz, Nerd, význam slova, lexikon, informace, přesný význam, pojem, co je to Nerd?, význam, kdo je Nerd?, přesný výraz, co znamená

Pojem Nerd je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Nerd ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nerd ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Nerd ve Wikislovníku

Najít výraz Nerd ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nerd například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Nerd? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nerd? Kdo to byl Nerd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nerd? Definice pojmu Nerd je v sekci různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Nerd hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.