Kdo je to?
Kdo je to, byl Nerd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nerd? Lidé, různé

Kdo je to Nerd?

Co znamená a jaký je význam slova Nerd?

Nerd je výraz převzatý z angličtiny, avšak díky internetu a televizním seriálům je běžně používaný i v češtině. Nerd je člověk, který je úzce zaměřen na určitou oblast, v níž je odborníkem, typicky se jedná o IT, programování nebo vědu. Slabinou nerdů je neschopnost navazovat mezilidské vztahy - nerdi se stýkají výhradně se sobě podobnými. Částečným českým ekvivalentem je slovo "mimoň".Kdo je to, byl Nerd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nerd? Lidé, různé

Tento text (Nerd) můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Atmosféra? Vzpomenete si na definici slova Performance? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gustin? Vzpomněli byste si na význam slova Glukopur?

Klíčová slova: význam slova, termín, přesný význam, kdo to je, vysvětlení, odborný výraz, lexikon, Nerd, informace, význam, wiki, co znamená, popis, slovo, heslo, popis

Pojem Nerd je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Nerd ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Nerd v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Nerd ve Wikipedii

Hledat frázi Nerd ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nerd například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Nerd, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nerd? Kdo to byl Nerd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nerd? Definice pojmu Nerd je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Nerd hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.