Kdo je to?
Kdo je to, byl Nerd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nerd? Lidé, různé

Kdo je to Nerd?

Co znamená a jaký je význam slova Nerd?

Nerd je výraz převzatý z angličtiny, avšak díky internetu a televizním seriálům je běžně používaný i v češtině. Nerd je člověk, který je úzce zaměřen na určitou oblast, v níž je odborníkem, typicky se jedná o IT, programování nebo vědu. Slabinou nerdů je neschopnost navazovat mezilidské vztahy - nerdi se stýkají výhradně se sobě podobnými. Částečným českým ekvivalentem je slovo "mimoň".Kdo je to, byl Nerd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nerd? Lidé, různé

Definici slova Nerd můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Atmosféra? Vzpomenete si na definici slova Hypomanie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fašismus? Vzpomněli byste si na význam slova SUV?

Klíčová slova: wiki, různé, slovo, co znamená, význam, formulace, lexikon, význam pojmu, přesný výraz, informace, původ slova, etymologie, termín, kdo to je, synonymum, přesný význam

Pojem Nerd je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Nerd lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Nerd ve vyhledávači Qwant

Najít termín Nerd ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Nerd ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Nerd na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nerd například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Nerd, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nerd? Kdo to byl Nerd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nerd? Definice pojmu Nerd se nachází v sekci různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Nerd i jinde než v sekci než v různé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.