Kdo je to?
Kdo je to, byl Nerd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nerd? Lidé, různé

Kdo je to Nerd?

Co znamená a jaký je význam slova Nerd?

Nerd je výraz převzatý z angličtiny, avšak díky internetu a televizním seriálům je běžně používaný i v češtině. Nerd je člověk, který je úzce zaměřen na určitou oblast, v níž je odborníkem, typicky se jedná o IT, programování nebo vědu. Slabinou nerdů je neschopnost navazovat mezilidské vztahy - nerdi se stýkají výhradně se sobě podobnými. Částečným českým ekvivalentem je slovo "mimoň".Kdo je to, byl Nerd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nerd? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nerd s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Atmosféra? Víte, co je to Žalm? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gustin? Rozumíte pojmu Lordóza?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, etymologie, termín, původ slova, popis, přesný výraz, lexikon, pojem, informace, vysvětlení, přesný význam, význam slova, wiki, různé, heslo

Pojem Nerd je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Nerd ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nerd ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Nerd ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Nerd na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nerd například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nerd

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nerd? Kdo to byl Nerd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nerd? Definice pojmu Nerd patří do sekce různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.