Kdo je to?
Kdo je to, byl Nerd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nerd? Lidé, různé

Kdo je to Nerd?

Co znamená a jaký je význam slova Nerd?

Nerd je výraz převzatý z angličtiny, avšak díky internetu a televizním seriálům je běžně používaný i v češtině. Nerd je člověk, který je úzce zaměřen na určitou oblast, v níž je odborníkem, typicky se jedná o IT, programování nebo vědu. Slabinou nerdů je neschopnost navazovat mezilidské vztahy - nerdi se stýkají výhradně se sobě podobnými. Částečným českým ekvivalentem je slovo "mimoň".Kdo je to, byl Nerd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nerd? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Nerd? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Atmosféra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Volný verš? Vzpomněli byste si co označuje výraz Finanční gramotnost? Víte co je Nepotismus?

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, definice, význam pojmu, vysvětlení, slovo, synonymum, různé, formulace, wiki, co je to Nerd?, termín, heslo, co znamená, odborný výraz, popis

Pojem Nerd je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít Nerd ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Nerd ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Nerd na Google.cz

Hledat videa s názvem Nerd na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nerd například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Nerd? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nerd? Kdo to byl Nerd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nerd? Definice pojmu Nerd se nachází v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.