Kdo je to?
Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ivan Trojan?

Kdo je to Ivan Trojan? Stručný životopis

Ivan Trojan je český divadelní a filmový herec. Patří mezi nejznámější a nejúspěšnější představitele českého filmu, získal pětkrát ocenění Český lev. Hlavní nebo významnější role měl např. ve filmech Samotáři, Jedna ruka netleská, Musím tě svést, Václav, Ve stínu a hrál v seriálu Četnické humoresky. Trojan hraje v Dejvickém divadle.Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Ivan Trojan

Národnost: česká
Datum narození: 30.6.1964
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Ivan Trojan? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Verifikace? Znáte definici termínu Euroval? Znáte definici termínu Přečin? Pamatujete si definici pojmu Překlenovací úvěr?

Klíčová slova: heslo, etymologie, kdo je Ivan Trojan?, wiki, kdo to je, význam pojmu, formulace, synonymum, termín, význam slova, popis, co je to Ivan Trojan?, slovo, popis, herectví, přesný význam

Pojem Ivan Trojan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ivan Trojan

Najít heslo Ivan Trojan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Ivan Trojan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Trojan ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Ivan Trojan ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Trojan například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan Trojan

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ivan Trojan? Kdo to byl Ivan Trojan? Kdy se narodil Ivan Trojan? Kde se narodil Ivan Trojan? Ivan Trojan je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Trojan řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Trojan i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.