Kdo je to?
Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ivan Trojan?

Kdo je to Ivan Trojan? Stručný životopis

Ivan Trojan je český divadelní a filmový herec. Patří mezi nejznámější a nejúspěšnější představitele českého filmu, získal pětkrát ocenění Český lev. Hlavní nebo významnější role měl např. ve filmech Samotáři, Jedna ruka netleská, Musím tě svést, Václav, Ve stínu a hrál v seriálu Četnické humoresky. Trojan hraje v Dejvickém divadle.Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Ivan Trojan

Národnost: česká
Datum narození: 30.6.1964
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Ivan Trojan? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Verifikace? Znáte termín Právní úkon? Znáte definici termínu Přečin? Víte, co je to Foniatrie?

Klíčová slova: formulace, význam slova, lexikon, původ slova, termín, kdo to je, Ivan Trojan, definice, popis, kdo je Ivan Trojan?, synonymum, přesný význam, co znamená, slovo, wiki, význam

Pojem Ivan Trojan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Ivan Trojan

Hledat termín Ivan Trojan ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Ivan Trojan ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Ivan Trojan ve vyhledávači Qwant

Najít termín Ivan Trojan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Trojan například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Trojan?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ivan Trojan? Kdo to byl Ivan Trojan? Kdy se narodil Ivan Trojan? Kde se narodil Ivan Trojan? Ivan Trojan patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivan Trojan dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Trojan i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.