Kdo je to?
Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ivan Trojan?

Kdo je to Ivan Trojan? Stručný životopis

Ivan Trojan je český divadelní a filmový herec. Patří mezi nejznámější a nejúspěšnější představitele českého filmu, získal pětkrát ocenění Český lev. Hlavní nebo významnější role měl např. ve filmech Samotáři, Jedna ruka netleská, Musím tě svést, Václav, Ve stínu a hrál v seriálu Četnické humoresky. Trojan hraje v Dejvickém divadle.Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Ivan Trojan

Národnost: česká
Datum narození: 30.6.1964
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Ivan Trojan? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Verifikace? Znáte pojem Espresso? Znáte definici termínu Trestný čin? Vzpomenete si na definici slova Nacismus?

Klíčová slova: definice, formulace, popis, popis, lexikon, původ slova, vysvětlení, co znamená, význam, Ivan Trojan, odborný výraz, herectví, přesný výraz, synonymum, informace, význam pojmu

Pojem Ivan Trojan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Ivan Trojan ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Ivan Trojan ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Ivan Trojan ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Ivan Trojan na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Trojan například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Trojan?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ivan Trojan? Kdo to byl Ivan Trojan? Kdy se narodil Ivan Trojan? Kde se narodil Ivan Trojan? Ivan Trojan je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Trojan třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Trojan i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.