Kdo je to?
Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ivan Trojan?

Kdo je to Ivan Trojan? Stručný životopis

Ivan Trojan je český divadelní a filmový herec. Patří mezi nejznámější a nejúspěšnější představitele českého filmu, získal pětkrát ocenění Český lev. Hlavní nebo významnější role měl např. ve filmech Samotáři, Jedna ruka netleská, Musím tě svést, Václav, Ve stínu a hrál v seriálu Četnické humoresky. Trojan hraje v Dejvickém divadle.Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Ivan Trojan

Národnost: česká
Datum narození: 30.6.1964
Místo narození: Praha

Tento text (Ivan Trojan) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Výchova? Znáte definici termínu Variace? Znáte definici termínu Čtyřstěn? Pamatujete si definici pojmu Slovosled?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, význam slova, význam, odborný výraz, kdo to je, synonymum, heslo, význam pojmu, lexikon, pojem, wiki, přesný význam, herectví, informace, popis

Pojem Ivan Trojan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Ivan Trojan v následujících vyhledávačích

Najít pojem Ivan Trojan na Google.cz

Najít heslo Ivan Trojan ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Ivan Trojan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Ivan Trojan ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Trojan například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Trojan?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ivan Trojan? Kdo to byl Ivan Trojan? Kdy se narodil Ivan Trojan? Kde se narodil Ivan Trojan? Ivan Trojan je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivan Trojan kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Trojan i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.