Kdo je to?
Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ivan Trojan?

Kdo je to Ivan Trojan? Stručný životopis

Ivan Trojan je český divadelní a filmový herec. Patří mezi nejznámější a nejúspěšnější představitele českého filmu, získal pětkrát ocenění Český lev. Hlavní nebo významnější role měl např. ve filmech Samotáři, Jedna ruka netleská, Musím tě svést, Václav, Ve stínu a hrál v seriálu Četnické humoresky. Trojan hraje v Dejvickém divadle.Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Ivan Trojan

Národnost: česká
Datum narození: 30.6.1964
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Ivan Trojan s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Verifikace? Víte co je Alabastr? Znáte definici termínu Trestný čin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pupava?

Klíčová slova: význam, etymologie, formulace, informace, termín, Ivan Trojan, pojem, lexikon, herectví, kdo to je, wiki, co znamená, popis, vysvětlení, přesný výraz, přesný význam

Pojem Ivan Trojan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Ivan Trojan ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Ivan Trojan ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Ivan Trojan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Ivan Trojan ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Trojan například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Ivan Trojan? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ivan Trojan? Kdo to byl Ivan Trojan? Kdy se narodil Ivan Trojan? Kde se narodil Ivan Trojan? Ivan Trojan je v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivan Trojan třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Trojan i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.