Kdo je to?
Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ivan Trojan?

Kdo je to Ivan Trojan? Stručný životopis

Ivan Trojan je český divadelní a filmový herec. Patří mezi nejznámější a nejúspěšnější představitele českého filmu, získal pětkrát ocenění Český lev. Hlavní nebo významnější role měl např. ve filmech Samotáři, Jedna ruka netleská, Musím tě svést, Václav, Ve stínu a hrál v seriálu Četnické humoresky. Trojan hraje v Dejvickém divadle.Kdo je to Ivan Trojan? Životopis Ivan Trojan, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Ivan Trojan

Národnost: česká
Datum narození: 30.6.1964
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Ivan Trojan můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Výchova? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nádivka? Znáte definici termínu Čtyřstěn? Znáte termín Umami?

Klíčová slova: pojem, co je to Ivan Trojan?, kdo je Ivan Trojan?, heslo, termín, význam slova, slovo, význam pojmu, kdo to je, přesný význam, herectví, vysvětlení, popis, informace, Ivan Trojan, odborný výraz

Pojem Ivan Trojan je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Ivan Trojan

Hledat termín Ivan Trojan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Ivan Trojan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Ivan Trojan ve Wikipedii

Vyhledat termín Ivan Trojan ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Trojan například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Ivan Trojan? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ivan Trojan? Kdo to byl Ivan Trojan? Kdy se narodil Ivan Trojan? Kde se narodil Ivan Trojan? Ivan Trojan se nachází v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ivan Trojan kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Trojan i v jiné kategorii než je herectví.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.