Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ondřej Vetchý?

Kdo je to Ondřej Vetchý? Stručný životopis

Ondřej Vetchý je známý český herec, který sou kariéru zahájil ještě v období před rokem 1989. Tehdy se objevil třeba v pohádce S čerty nejsou žerty nebo ve filmu Jak básníci přicházejí o iluze. Dále se objevil ve filmech jako např. Černí baroni, Tmavomodrý svět, Krev zmizelého nebo Kmotr. Vetchý hraje i v divadle, je členem pražského Činoherního klubu.Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Ondřej Vetchý

Národnost: česká
Datum narození: 16.5.1962
Místo narození: Jihlava

Tento text (Ondřej Vetchý) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Větný celek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Biosféra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lilek? Znáte termín Mrtvice?

Klíčová slova: přesný význam, pojem, formulace, synonymum, co znamená, význam slova, co je to Ondřej Vetchý?, popis, slovo, popis, kdo je Ondřej Vetchý?, etymologie, Ondřej Vetchý, význam pojmu, význam, heslo

Pojem Ondřej Vetchý je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat výraz Ondřej Vetchý ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Ondřej Vetchý na Youtube

Najít termín Ondřej Vetchý ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Ondřej Vetchý ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Vetchý například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Vetchý?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ondřej Vetchý? Kdo to byl Ondřej Vetchý? Kdy se narodil Ondřej Vetchý? Kde se narodil Ondřej Vetchý? Ondřej Vetchý je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Ondřej Vetchý třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Vetchý i v jiné kategorii než je herectví.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.