Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ondřej Vetchý?

Kdo je to Ondřej Vetchý? Stručný životopis

Ondřej Vetchý je známý český herec, který sou kariéru zahájil ještě v období před rokem 1989. Tehdy se objevil třeba v pohádce S čerty nejsou žerty nebo ve filmu Jak básníci přicházejí o iluze. Dále se objevil ve filmech jako např. Černí baroni, Tmavomodrý svět, Krev zmizelého nebo Kmotr. Vetchý hraje i v divadle, je členem pražského Činoherního klubu.Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Ondřej Vetchý

Národnost: česká
Datum narození: 16.5.1962
Místo narození: Jihlava

Líbí se stručný životopis s osobou Ondřej Vetchý? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Větný celek? Rozumíte pojmu EDGE? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kustovnice? Znáte pojem Akronym?

Klíčová slova: význam slova, co je to Ondřej Vetchý?, Ondřej Vetchý, přesný výraz, význam pojmu, význam, herectví, formulace, wiki, co znamená, kdo je Ondřej Vetchý?, původ slova, vysvětlení, popis, synonymum, informace

Pojem Ondřej Vetchý je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Ondřej Vetchý ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Ondřej Vetchý ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Ondřej Vetchý ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Ondřej Vetchý ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Vetchý například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ondřej Vetchý

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ondřej Vetchý? Kdo to byl Ondřej Vetchý? Kdy se narodil Ondřej Vetchý? Kde se narodil Ondřej Vetchý? Ondřej Vetchý je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Ondřej Vetchý řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Vetchý i v jiné kategorii než je herectví.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.