Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ondřej Vetchý?

Kdo je to Ondřej Vetchý? Stručný životopis

Ondřej Vetchý je známý český herec, který sou kariéru zahájil ještě v období před rokem 1989. Tehdy se objevil třeba v pohádce S čerty nejsou žerty nebo ve filmu Jak básníci přicházejí o iluze. Dále se objevil ve filmech jako např. Černí baroni, Tmavomodrý svět, Krev zmizelého nebo Kmotr. Vetchý hraje i v divadle, je členem pražského Činoherního klubu.Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Ondřej Vetchý

Národnost: česká
Datum narození: 16.5.1962
Místo narození: Jihlava

Zaujala vás biografie osobnosti Ondřej Vetchý? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Větný celek? Vzpomněli byste si na význam slova Magnetická renozance? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kustovnice? Znáte definici termínu Hygge?

Klíčová slova: synonymum, herectví, heslo, význam, popis, kdo to je, popis, pojem, co je to Ondřej Vetchý?, odborný výraz, slovo, přesný význam, vysvětlení, lexikon, definice, význam slova

Pojem Ondřej Vetchý je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ondřej Vetchý

Najít slovo Ondřej Vetchý ve Wikislovníku

Hledat heslo Ondřej Vetchý ve Wikipedii

Vyhledat termín Ondřej Vetchý na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ondřej Vetchý ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Vetchý například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Ondřej Vetchý? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ondřej Vetchý? Kdo to byl Ondřej Vetchý? Kdy se narodil Ondřej Vetchý? Kde se narodil Ondřej Vetchý? Ondřej Vetchý se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ondřej Vetchý dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Vetchý i v jiné kategorii než je herectví.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.