Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ondřej Vetchý?

Kdo je to Ondřej Vetchý? Stručný životopis

Ondřej Vetchý je známý český herec, který sou kariéru zahájil ještě v období před rokem 1989. Tehdy se objevil třeba v pohádce S čerty nejsou žerty nebo ve filmu Jak básníci přicházejí o iluze. Dále se objevil ve filmech jako např. Černí baroni, Tmavomodrý svět, Krev zmizelého nebo Kmotr. Vetchý hraje i v divadle, je členem pražského Činoherního klubu.Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Ondřej Vetchý

Národnost: česká
Datum narození: 16.5.1962
Místo narození: Jihlava

Popis osobnosti Ondřej Vetchý můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Větný celek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Embolie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kustovnice? Znáte termín Nuda?

Klíčová slova: pojem, lexikon, Ondřej Vetchý, herectví, synonymum, etymologie, popis, formulace, heslo, co znamená, kdo je Ondřej Vetchý?, vysvětlení, přesný význam, termín, přesný výraz, co je to Ondřej Vetchý?

Pojem Ondřej Vetchý je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Ondřej Vetchý

Najít výraz Ondřej Vetchý ve Wikipedii

Zkusit najít Ondřej Vetchý ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ondřej Vetchý na Youtube

Hledat pojem Ondřej Vetchý ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Vetchý například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Vetchý?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ondřej Vetchý? Kdo to byl Ondřej Vetchý? Kdy se narodil Ondřej Vetchý? Kde se narodil Ondřej Vetchý? Ondřej Vetchý patří do sekce herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Ondřej Vetchý dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Vetchý i v jiné kategorii než je herectví.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.