Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ondřej Vetchý?

Kdo je to Ondřej Vetchý? Stručný životopis

Ondřej Vetchý je známý český herec, který sou kariéru zahájil ještě v období před rokem 1989. Tehdy se objevil třeba v pohádce S čerty nejsou žerty nebo ve filmu Jak básníci přicházejí o iluze. Dále se objevil ve filmech jako např. Černí baroni, Tmavomodrý svět, Krev zmizelého nebo Kmotr. Vetchý hraje i v divadle, je členem pražského Činoherního klubu.Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Ondřej Vetchý

Národnost: česká
Datum narození: 16.5.1962
Místo narození: Jihlava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ondřej Vetchý s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Veřejná služba? Znáte pojem Tortelloni? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trestný čin? Vzpomenete si na definici slova Přímé bankovnictví?

Klíčová slova: herectví, co znamená, termín, přesný výraz, význam pojmu, definice, popis, pojem, co je to Ondřej Vetchý?, vysvětlení, přesný význam, synonymum, formulace, wiki, kdo je Ondřej Vetchý?, slovo

Pojem Ondřej Vetchý je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Ondřej Vetchý v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Ondřej Vetchý ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ondřej Vetchý ve Wikimedia Commons

Najít heslo Ondřej Vetchý ve Wikislovníku

Najít slovo Ondřej Vetchý ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Vetchý například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ondřej Vetchý

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ondřej Vetchý? Kdo to byl Ondřej Vetchý? Kdy se narodil Ondřej Vetchý? Kde se narodil Ondřej Vetchý? Ondřej Vetchý se nachází v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Ondřej Vetchý např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Vetchý i v jiné kategorii než je herectví.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.