Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ondřej Vetchý?

Kdo je to Ondřej Vetchý? Stručný životopis

Ondřej Vetchý je známý český herec, který sou kariéru zahájil ještě v období před rokem 1989. Tehdy se objevil třeba v pohádce S čerty nejsou žerty nebo ve filmu Jak básníci přicházejí o iluze. Dále se objevil ve filmech jako např. Černí baroni, Tmavomodrý svět, Krev zmizelého nebo Kmotr. Vetchý hraje i v divadle, je členem pražského Činoherního klubu.Kdo je to Ondřej Vetchý? Životopis Ondřej Vetchý, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Ondřej Vetchý

Národnost: česká
Datum narození: 16.5.1962
Místo narození: Jihlava

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ondřej Vetchý? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Veřejná služba? Vzpomněli byste si co označuje výraz ALS? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trestný čin? Znáte termín Babyka?

Klíčová slova: kdo to je, formulace, herectví, co znamená, popis, přesný výraz, původ slova, kdo je Ondřej Vetchý?, slovo, etymologie, význam, pojem, přesný význam, synonymum, termín, lexikon

Pojem Ondřej Vetchý je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Ondřej Vetchý ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Ondřej Vetchý ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Ondřej Vetchý ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Ondřej Vetchý ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Vetchý například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Ondřej Vetchý? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ondřej Vetchý? Kdo to byl Ondřej Vetchý? Kdy se narodil Ondřej Vetchý? Kde se narodil Ondřej Vetchý? Ondřej Vetchý je v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Ondřej Vetchý dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Vetchý i v jiné kategorii než je herectví.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.