Kdo je to?
Kdo je to Jan Kraus? Životopis Jan Kraus, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jan Kraus?

Kdo je to Jan Kraus? Stručný životopis

Jan Kraus je známý český herec a moderátor. V posledních několika letech ho nejvíce proslavila televizní show Uvolněte se, prosím, kterou nejprve vysílala Česká televize a nyní je v programu televize Prima Family pod názvem Show Jana Krause. Jedná se o talk show se známou červenou pohovkou, kam si Kraus vždy pozve tři hosty, vůči nimž je až sarkastický.Kdo je to Jan Kraus? Životopis Jan Kraus, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Jan Kraus

Národnost: česká
Datum narození: 15.8.1953
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jan Kraus s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Android? Znáte pojem Malus? Pamatujete si definici pojmu Asertivita? Vzpomenete si na definici slova Droga?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, synonymum, termín, lexikon, význam pojmu, definice, formulace, význam slova, vysvětlení, popis, původ slova, herectví, co znamená, kdo je Jan Kraus?, odborný výraz

Pojem Jan Kraus je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat heslo Jan Kraus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Jan Kraus na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Kraus ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Jan Kraus ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Kraus například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Jan Kraus?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Kraus? Kdo to byl Jan Kraus? Kdy se narodil Jan Kraus? Kde se narodil Jan Kraus? Jan Kraus je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jan Kraus například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Kraus i v jiné kategorii než je herectví.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.