Kdo je to?
Kdo je to Jan Kraus? Životopis Jan Kraus, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jan Kraus?

Kdo je to Jan Kraus? Stručný životopis

Jan Kraus je známý český herec a moderátor. V posledních několika letech ho nejvíce proslavila televizní show Uvolněte se, prosím, kterou nejprve vysílala Česká televize a nyní je v programu televize Prima Family pod názvem Show Jana Krause. Jedná se o talk show se známou červenou pohovkou, kam si Kraus vždy pozve tři hosty, vůči nimž je až sarkastický.Kdo je to Jan Kraus? Životopis Jan Kraus, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Jan Kraus

Národnost: česká
Datum narození: 15.8.1953
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Jan Kraus? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Android? Rozumíte pojmu Afebrilní? Pamatujete si definici pojmu Asertivita? Znáte pojem Kardamon?

Klíčová slova: termín, odborný výraz, přesný výraz, lexikon, definice, popis, kdo to je, Jan Kraus, vysvětlení, heslo, pojem, původ slova, popis, význam slova, co znamená, informace

Pojem Jan Kraus je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat slovo Jan Kraus ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Jan Kraus ve Wikislovníku

Hledat pojem Jan Kraus na Google.cz

Hledat heslo Jan Kraus ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Kraus například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jan Kraus?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jan Kraus? Kdo to byl Jan Kraus? Kdy se narodil Jan Kraus? Kde se narodil Jan Kraus? Jan Kraus patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jan Kraus třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Kraus i v jiné kategorii než je herectví.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.