Kdo je to?
Kdo je to Jan Kraus? Životopis Jan Kraus, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jan Kraus?

Kdo je to Jan Kraus? Stručný životopis

Jan Kraus je známý český herec a moderátor. V posledních několika letech ho nejvíce proslavila televizní show Uvolněte se, prosím, kterou nejprve vysílala Česká televize a nyní je v programu televize Prima Family pod názvem Show Jana Krause. Jedná se o talk show se známou červenou pohovkou, kam si Kraus vždy pozve tři hosty, vůči nimž je až sarkastický.Kdo je to Jan Kraus? Životopis Jan Kraus, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Jan Kraus

Národnost: česká
Datum narození: 15.8.1953
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jan Kraus s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Android? Vzpomenete si na definici slova Estrogen? Pamatujete si definici pojmu Asertivita? Vzpomněli byste si na význam slova Bizam?

Klíčová slova: definice, přesný význam, vysvětlení, lexikon, odborný výraz, herectví, Jan Kraus, slovo, význam slova, heslo, původ slova, popis, přesný výraz, formulace, kdo je Jan Kraus?, popis

Pojem Jan Kraus je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Jan Kraus

Najít termín Jan Kraus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Jan Kraus ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Jan Kraus ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Jan Kraus na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Kraus například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Jan Kraus? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Kraus? Kdo to byl Jan Kraus? Kdy se narodil Jan Kraus? Kde se narodil Jan Kraus? Jan Kraus je v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jan Kraus kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Kraus i v jiné kategorii než je herectví.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.