Kdo je to?
Kdo je to Jan Kraus? Životopis Jan Kraus, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jan Kraus?

Kdo je to Jan Kraus? Stručný životopis

Jan Kraus je známý český herec a moderátor. V posledních několika letech ho nejvíce proslavila televizní show Uvolněte se, prosím, kterou nejprve vysílala Česká televize a nyní je v programu televize Prima Family pod názvem Show Jana Krause. Jedná se o talk show se známou červenou pohovkou, kam si Kraus vždy pozve tři hosty, vůči nimž je až sarkastický.Kdo je to Jan Kraus? Životopis Jan Kraus, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Jan Kraus

Národnost: česká
Datum narození: 15.8.1953
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jan Kraus sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Android? Znáte definici termínu Číselná řada? Pamatujete si definici pojmu Asertivita? Pamatujete si definici pojmu Ledek?

Klíčová slova: pojem, termín, vysvětlení, synonymum, lexikon, wiki, význam pojmu, význam, definice, přesný význam, Jan Kraus, kdo to je, slovo, etymologie, formulace, herectví

Pojem Jan Kraus je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jan Kraus zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Jan Kraus ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Jan Kraus ve Wikislovníku

Zkusit najít Jan Kraus ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Jan Kraus na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Kraus například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Kraus

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jan Kraus? Kdo to byl Jan Kraus? Kdy se narodil Jan Kraus? Kde se narodil Jan Kraus? Jan Kraus se nachází v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Kraus např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Kraus i v jiné kategorii než je herectví.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.