Kdo je to?
Kdo je to Jan Kraus? Životopis Jan Kraus, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jan Kraus?

Kdo je to Jan Kraus? Stručný životopis

Jan Kraus je známý český herec a moderátor. V posledních několika letech ho nejvíce proslavila televizní show Uvolněte se, prosím, kterou nejprve vysílala Česká televize a nyní je v programu televize Prima Family pod názvem Show Jana Krause. Jedná se o talk show se známou červenou pohovkou, kam si Kraus vždy pozve tři hosty, vůči nimž je až sarkastický.Kdo je to Jan Kraus? Životopis Jan Kraus, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Jan Kraus

Národnost: česká
Datum narození: 15.8.1953
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Jan Kraus? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Android? Znáte termín Světlo? Pamatujete si definici pojmu Asertivita? Víte, co je to Chemická kotva?

Klíčová slova: kdo je Jan Kraus?, Jan Kraus, význam pojmu, popis, herectví, přesný výraz, původ slova, formulace, kdo to je, definice, vysvětlení, pojem, co znamená, přesný význam, wiki, odborný výraz

Pojem Jan Kraus je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Jan Kraus ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Jan Kraus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Jan Kraus na Youtube

Najít výraz Jan Kraus ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Kraus například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Jan Kraus? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jan Kraus? Kdo to byl Jan Kraus? Kdy se narodil Jan Kraus? Kde se narodil Jan Kraus? Jan Kraus se nachází v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jan Kraus dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Kraus i v jiné kategorii než je herectví.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.