Kdo je to?
Kdo je to, byl Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chachar? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chachar?

Jaký je význam slova Chachar? Co to znamená?

Slovo chachar je nářeční výraz pocházející z oblasti Ostravska a lze jej chápat jako označení poněkud hlučného frajera, který se rád napije. Původní význam byl hanlivý a slovo chachar dříve znamenalo totéž co pobuda nebo ničema, žebrák či opilec. Je nutno podotknout, že dnešní význam tohoto slova nebývá chápán a definován úplně jednoznačně.Kdo je to, byl Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chachar? Lidé, hanlivé

Definici slova Chachar můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Empatie? Rozumíte pojmu Quiche? Znáte definici termínu Epitaf? Znáte pojem Imunologie?

Klíčová slova: co je to Chachar?, popis, význam, vysvětlení, etymologie, definice, přesný výraz, popis, Chachar, informace, původ slova, synonymum, formulace, lexikon, kdo to je, kdo je Chachar?

Pojem Chachar je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Chachar

Najít heslo Chachar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Chachar na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Chachar ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Chachar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Chachar například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Chachar, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Chachar? Kdo to byl Chachar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chachar? Definice pojmu Chachar se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít výraz, text, termín, pojem řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.