Kdo je to?
Kdo je to, byl Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chachar? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chachar?

Jaký je význam slova Chachar? Co to znamená?

Slovo chachar je nářeční výraz pocházející z oblasti Ostravska a lze jej chápat jako označení poněkud hlučného frajera, který se rád napije. Původní význam byl hanlivý a slovo chachar dříve znamenalo totéž co pobuda nebo ničema, žebrák či opilec. Je nutno podotknout, že dnešní význam tohoto slova nebývá chápán a definován úplně jednoznačně.Kdo je to, byl Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chachar? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Chachar? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Empatie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mandelbrotova množina? Znáte definici termínu Epitaf? Víte co je 3G modem?

Klíčová slova: význam, etymologie, kdo to je, synonymum, heslo, význam slova, odborný výraz, pojem, popis, co je to Chachar?, Chachar, lexikon, vysvětlení, přesný výraz, informace, wiki

Pojem Chachar je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Chachar

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chachar ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Chachar ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Chachar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Chachar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Chachar například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chachar

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Chachar? Kdo to byl Chachar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chachar? Definice pojmu Chachar patří do sekce hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.