Kdo je to?
Kdo je to Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chachar? Lidé, hanlivé

Chachar

Co znamená a jaký je význam slova Chachar?

Slovo chachar je nářeční výraz pocházející z oblasti Ostravska a lze jej chápat jako označení poněkud hlučného frajera, který se rád napije. Původní význam byl hanlivý a slovo chachar dříve znamenalo totéž co pobuda nebo ničema, žebrák či opilec. Je nutno podotknout, že dnešní význam tohoto slova nebývá chápán a definován úplně jednoznačně.


Kdo je to Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chachar? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Chachar se známými na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Esej? Vzpomenete si na definici slova Fara? Znáte definici termínu Skype? Vzpomněli byste si na význam slova Sestina?

Klíčová slova: formulace, popis, význam pojmu, heslo, pojem, wikipedie, Chachar, synonymum, wiki, význam, přesný význam, hanlivé, lexikon, Chachar, slovo, vysvětlení

Pojem Chachar je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Chachar

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chachar ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Chachar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Chachar ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Chachar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Chachar ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Chachar například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Chachar, definice, vysvětlení pojmu

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Chachar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chachar? Definice pojmu Chachar je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, hlupáci, chachar, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Chachar i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.