Kdo je to?
Kdo je to Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chachar? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chachar?

Jaký je význam slova Chachar? Co to znamená?

Slovo chachar je nářeční výraz pocházející z oblasti Ostravska a lze jej chápat jako označení poněkud hlučného frajera, který se rád napije. Původní význam byl hanlivý a slovo chachar dříve znamenalo totéž co pobuda nebo ničema, žebrák či opilec. Je nutno podotknout, že dnešní význam tohoto slova nebývá chápán a definován úplně jednoznačně.


Kdo je to Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chachar? Lidé, hanlivé

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu ET? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kritické myšlení? Znáte definici termínu Workshop? Víte co je Kanafas?

Klíčová slova: původ slova, lexikon, definice, informace, slovo, etymologie, synonymum, význam pojmu, formulace, Chachar, hanlivé, Chachar, wikipedie, wiki, přesný výraz, termín

Pojem Chachar je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Chachar ve Wikislovníku

Vyhledat termín Chachar na Google.cz

Vyhledat výraz Chachar ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Chachar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Chachar ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Chachar například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Chachar? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Chachar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chachar? Definice pojmu Chachar je v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, text, definici, dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Chachar i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.