Kdo je to?
Kdo je to, byl Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chachar? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chachar?

Jaký je význam slova Chachar? Co to znamená?

Slovo chachar je nářeční výraz pocházející z oblasti Ostravska a lze jej chápat jako označení poněkud hlučného frajera, který se rád napije. Původní význam byl hanlivý a slovo chachar dříve znamenalo totéž co pobuda nebo ničema, žebrák či opilec. Je nutno podotknout, že dnešní význam tohoto slova nebývá chápán a definován úplně jednoznačně.


Kdo je to, byl Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chachar? Lidé, hanlivé

Definici slova Chachar můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu ET? Vzpomenete si na definici slova Geologické kladivo? Znáte definici termínu Epitaf? Vzpomněli byste si na význam slova Polopenze?

Klíčová slova: přesný význam, kdo to je, Chachar, formulace, význam pojmu, význam slova, popis, slovo, co znamená, wiki, popis, vysvětlení, etymologie, informace, odborný výraz, význam

Pojem Chachar je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Chachar v následujících vyhledávačích

Zkusit najít Chachar ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Chachar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Chachar ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chachar ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Chachar například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Chachar? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Chachar? Kdo to byl Chachar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chachar? Definice pojmu Chachar se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.