Kdo je to?
Kdo je to Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chachar? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chachar?

Co znamená a jaký je význam slova Chachar?

Slovo chachar je nářeční výraz pocházející z oblasti Ostravska a lze jej chápat jako označení poněkud hlučného frajera, který se rád napije. Původní význam byl hanlivý a slovo chachar dříve znamenalo totéž co pobuda nebo ničema, žebrák či opilec. Je nutno podotknout, že dnešní význam tohoto slova nebývá chápán a definován úplně jednoznačně.


Kdo je to Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chachar? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Chachar? Pak se podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu ET? Znáte pojem Šmakoun? Znáte definici termínu Workshop? Vzpomenete si na definici slova Ad hoc?

Klíčová slova: termín, odborný výraz, hanlivé, formulace, synonymum, původ slova, význam pojmu, přesný výraz, etymologie, Chachar, slovo, význam slova, přesný význam, informace, hanlivé, popis

Pojem Chachar je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít heslo Chachar na Google obrázcích

Vyhledat termín Chachar ve Wikislovníku

Hledat frázi Chachar ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Chachar na Youtube

Najít pojem Chachar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Chachar například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chachar

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Chachar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chachar? Definice pojmu Chachar se nachází v sekci Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.