Kdo je to?
Kdo je to, byl Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chachar? Lidé, hanlivé

Kdo je to Chachar?

Jaký je význam slova Chachar? Co to znamená?

Slovo chachar je nářeční výraz pocházející z oblasti Ostravska a lze jej chápat jako označení poněkud hlučného frajera, který se rád napije. Původní význam byl hanlivý a slovo chachar dříve znamenalo totéž co pobuda nebo ničema, žebrák či opilec. Je nutno podotknout, že dnešní význam tohoto slova nebývá chápán a definován úplně jednoznačně.Kdo je to, byl Chachar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chachar? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Chachar? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Empatie? Vzpomněli byste si na význam slova Hedvábná stezka? Znáte definici termínu Epitaf? Znáte definici termínu Velur?

Klíčová slova: wiki, význam, přesný výraz, informace, heslo, synonymum, pojem, formulace, přesný význam, vysvětlení, lexikon, termín, popis, význam slova, co znamená, etymologie

Pojem Chachar je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Chachar v následujících vyhledávačích

Zkusit najít Chachar ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chachar ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Chachar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Chachar ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Chachar například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Chachar? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chachar? Kdo to byl Chachar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chachar? Definice pojmu Chachar je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Chachar i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.