Kdo je to?
Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Socka?

Co znamená a jaký je význam slova Socka?

Socka je hanlivé označení pro tzv. potřebné, pro lidi s nedostačujícími finančními prostředky, bez finančního příjmu, nebo v hmotné nouzi. Socka proto, že takoví lidé jsou závislí na sociálních dávkách - finančních příspěvcích od státu. Sociální dávky pobírají nezaměstnaní, rodiny s větším počtem dětí apod.Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Socka? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Melancholik? Víte co je Mobogenie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spotřebitelský úvěr? Vzpomněli byste si co označuje výraz CSc?

Klíčová slova: význam slova, co je to Socka?, pojem, wiki, přesný výraz, formulace, informace, synonymum, co znamená, kdo to je, původ slova, přesný význam, význam, popis, vysvětlení, hanlivé

Pojem Socka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Socka ve Wikislovníku

Hledat slovo Socka ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Socka ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Socka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Socka například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Socka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Socka? Kdo to byl Socka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Socka? Definice pojmu Socka je v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Socka hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.