Kdo je to?
Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Socka?

Co znamená a jaký je význam slova Socka?

Socka je hanlivé označení pro tzv. potřebné, pro lidi s nedostačujícími finančními prostředky, bez finančního příjmu, nebo v hmotné nouzi. Socka proto, že takoví lidé jsou závislí na sociálních dávkách - finančních příspěvcích od státu. Sociální dávky pobírají nezaměstnaní, rodiny s větším počtem dětí apod.Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Socka se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Melancholik? Vzpomenete si na definici slova Blue ray? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spotřebitelský úvěr? Vzpomněli byste si na význam slova Trestní bezúhonnost?

Klíčová slova: kdo je Socka?, heslo, význam slova, pojem, význam pojmu, formulace, odborný výraz, etymologie, popis, co znamená, Socka, definice, význam, termín, slovo, kdo to je

Pojem Socka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Socka v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Socka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Socka ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Socka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Socka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Socka například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Socka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Socka? Kdo to byl Socka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Socka? Definice pojmu Socka je v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Socka v jiné sekci než hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.