Kdo je to?
Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Socka?

Co znamená a jaký je význam slova Socka?

Socka je hanlivé označení pro tzv. potřebné, pro lidi s nedostačujícími finančními prostředky, bez finančního příjmu, nebo v hmotné nouzi. Socka proto, že takoví lidé jsou závislí na sociálních dávkách - finančních příspěvcích od státu. Sociální dávky pobírají nezaměstnaní, rodiny s větším počtem dětí apod.


Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Socka? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Melancholik? Znáte pojem Wikipedie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Státní příslušnost? Vzpomenete si na definici slova Arabská guma?

Klíčová slova: heslo, definice, význam slova, lexikon, význam pojmu, význam, wiki, slovo, Socka, původ slova, informace, přesný výraz, popis, pojem, formulace, popis

Pojem Socka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Socka zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Socka ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Socka ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Socka na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Socka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Socka například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Socka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Socka? Kdo to byl Socka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Socka? Definice pojmu Socka je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.