Kdo je to?
Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Socka?

Co znamená a jaký je význam slova Socka?

Socka je hanlivé označení pro tzv. potřebné, pro lidi s nedostačujícími finančními prostředky, bez finančního příjmu, nebo v hmotné nouzi. Socka proto, že takoví lidé jsou závislí na sociálních dávkách - finančních příspěvcích od státu. Sociální dávky pobírají nezaměstnaní, rodiny s větším počtem dětí apod.Kdo je to, byl Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Socka? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Socka? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Melancholik? Víte, co je to Hotspot? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spotřebitelský úvěr? Rozumíte pojmu Mea culpa?

Klíčová slova: kdo to je, pojem, popis, přesný výraz, hanlivé, formulace, etymologie, heslo, lexikon, kdo je Socka?, přesný význam, vysvětlení, co je to Socka?, význam, termín, co znamená

Pojem Socka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Socka

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Socka ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Socka na Google.cz

Najít výraz Socka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Socka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Socka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Socka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Socka? Kdo to byl Socka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Socka? Definice pojmu Socka patří do sekce hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.