Kdo je to?
Kdo je to Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Socka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Socka?

Co znamená a jaký je význam slova Socka?

Socka je hanlivé označení pro tzv. potřebné, pro lidi s nedostačujícími finančními prostředky, bez finančního příjmu, nebo v hmotné nouzi. Socka proto, že takoví lidé jsou závislí na sociálních dávkách - finančních příspěvcích od státu. Sociální dávky pobírají nezaměstnaní, rodiny s větším počtem dětí apod.


Kdo je to Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Socka? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Socka s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Flegmatik? Víte, co je to Dluhopis? Vzpomněli byste si co označuje výraz Enzym? Rozumíte pojmu Benchmark?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, lexikon, pojem, heslo, synonymum, co znamená, formulace, přesný výraz, wiki, Socka, vysvětlení, hanlivé, přesný význam, etymologie, význam pojmu

Pojem Socka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Socka na Youtube

Zkusit najít termín Socka ve Wikislovníku

Hledat pojem Socka ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Socka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Socka například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Socka

Právě jste zjistili Kdo je to Socka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Socka? Definice pojmu Socka se nachází v sekci Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.