Kdo je to?
Kdo je to Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Socka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Socka?

Co znamená a jaký je význam slova Socka?

Socka je hanlivé označení pro tzv. potřebné, pro lidi s nedostačujícími finančními prostředky, bez finančního příjmu, nebo v hmotné nouzi. Socka proto, že takoví lidé jsou závislí na sociálních dávkách - finančních příspěvcích od státu. Sociální dávky pobírají nezaměstnaní, rodiny s větším počtem dětí apod.


Kdo je to Socka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Socka? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Socka s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Zoom? Víte co je WTF? Vzpomněli byste si co označuje výraz Koudel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ragú?

Klíčová slova: lexikon, termín, přesný výraz, hanlivé, význam pojmu, odborný výraz, synonymum, slovo, Socka, definice, vysvětlení, formulace, wiki, Socka, popis, wikipedie

Pojem Socka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít pojem Socka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Socka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Socka na Google.cz

Hledat výraz Socka na Google obrázcích

Najít výraz Socka ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Socka například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Socka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Socka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Socka? Definice pojmu Socka patří do kategorie Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.