Kdo je to?
Kdo je to, byl Patriarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patriarcha? Lidé, křesťanství

Kdo je to Patriarcha?

Co znamená a jaký je význam slova Patriarcha?

Slovo patriarcha znamenalo původně "praotec" a v tomto smyslu se s ním lze setkat v Bibli. Starozákonní praotcové byli tři - Jákob, Izák a Abrahám. Dnes se titul patriarcha používá pro nejvýše postavenou osobu v nekatolických, pravoslavných církvích (každá z nich má svého patriarchu). Patriarcha má vždy na starosti určité území, diecézi.Kdo je to, byl Patriarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patriarcha? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Patriarcha s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Nádrh? Znáte pojem Regrese? Vzpomněli byste si na význam slova Metabolismus? Vzpomenete si na definici slova Kalcifikace?

Klíčová slova: etymologie, heslo, informace, křesťanství, wiki, vysvětlení, co je to Patriarcha?, termín, odborný výraz, popis, definice, popis, co znamená, kdo to je, formulace, původ slova

Pojem Patriarcha je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Patriarcha doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Patriarcha na Google.cz

Zkusit najít slovo Patriarcha ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Patriarcha ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Patriarcha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Patriarcha například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Patriarcha

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Patriarcha? Kdo to byl Patriarcha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Patriarcha? Definice pojmu Patriarcha patří do sekce křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Patriarcha i v jiných kategoriích (než křesťanství).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.