Kdo je to?
Kdo je to, byl Patriarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patriarcha? Lidé, křesťanství

Kdo je to Patriarcha?

Co znamená a jaký je význam slova Patriarcha?

Slovo patriarcha znamenalo původně "praotec" a v tomto smyslu se s ním lze setkat v Bibli. Starozákonní praotcové byli tři - Jákob, Izák a Abrahám. Dnes se titul patriarcha používá pro nejvýše postavenou osobu v nekatolických, pravoslavných církvích (každá z nich má svého patriarchu). Patriarcha má vždy na starosti určité území, diecézi.Kdo je to, byl Patriarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patriarcha? Lidé, křesťanství

Tento text (Patriarcha) můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Nádrh? Znáte termín Pišingr? Vzpomněli byste si na význam slova Loden? Víte, co je to Vitiligo?

Klíčová slova: wiki, křesťanství, slovo, pojem, informace, přesný výraz, etymologie, význam, co znamená, odborný výraz, kdo to je, popis, termín, definice, přesný význam, popis

Pojem Patriarcha je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Patriarcha

Hledat frázi Patriarcha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Patriarcha ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Patriarcha ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Patriarcha ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Patriarcha například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Patriarcha, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Patriarcha? Kdo to byl Patriarcha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Patriarcha? Definice pojmu Patriarcha je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.