Kdo je to?
Kdo je to, byl Patriarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patriarcha? Lidé, křesťanství

Kdo je to Patriarcha?

Co znamená a jaký je význam slova Patriarcha?

Slovo patriarcha znamenalo původně "praotec" a v tomto smyslu se s ním lze setkat v Bibli. Starozákonní praotcové byli tři - Jákob, Izák a Abrahám. Dnes se titul patriarcha používá pro nejvýše postavenou osobu v nekatolických, pravoslavných církvích (každá z nich má svého patriarchu). Patriarcha má vždy na starosti určité území, diecézi.Kdo je to, byl Patriarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patriarcha? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Patriarcha s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Sochor? Vzpomněli byste si na význam slova Gmail? Vzpomněli byste si na význam slova Kraniosakrální terapie? Znáte definici termínu Urea?

Klíčová slova: Patriarcha, pojem, popis, popis, lexikon, odborný výraz, heslo, původ slova, význam, wiki, slovo, vysvětlení, kdo to je, přesný význam, etymologie, co znamená

Pojem Patriarcha je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Patriarcha

Hledat termín Patriarcha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Patriarcha ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Patriarcha na Google.cz

Hledat videa s názvem Patriarcha na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Patriarcha například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Patriarcha? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Patriarcha? Kdo to byl Patriarcha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Patriarcha? Definice pojmu Patriarcha se nachází v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci křesťanství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.