Kdo je to?
Kdo je to, byl Patriarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patriarcha? Lidé, křesťanství

Kdo je to Patriarcha?

Co znamená a jaký je význam slova Patriarcha?

Slovo patriarcha znamenalo původně "praotec" a v tomto smyslu se s ním lze setkat v Bibli. Starozákonní praotcové byli tři - Jákob, Izák a Abrahám. Dnes se titul patriarcha používá pro nejvýše postavenou osobu v nekatolických, pravoslavných církvích (každá z nich má svého patriarchu). Patriarcha má vždy na starosti určité území, diecézi.Kdo je to, byl Patriarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patriarcha? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Patriarcha sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Nádrh? Vzpomněli byste si co znamená slovo QR kód? Vzpomněli byste si na význam slova Metabolismus? Víte co je SEPA platba?

Klíčová slova: co je to Patriarcha?, vysvětlení, informace, Patriarcha, slovo, formulace, přesný význam, význam slova, odborný výraz, kdo to je, kdo je Patriarcha?, heslo, pojem, přesný výraz, termín, synonymum

Pojem Patriarcha je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Patriarcha lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Patriarcha ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Patriarcha na Youtube

Vyhledat termín Patriarcha ve Wikipedii

Najít výraz Patriarcha ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Patriarcha například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Patriarcha, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Patriarcha? Kdo to byl Patriarcha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Patriarcha? Definice pojmu Patriarcha se nachází v sekci křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Patriarcha v jiné sekci než křesťanství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.