Kdo je to?
Kdo je to, byl Patriarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patriarcha? Lidé, křesťanství

Kdo je to Patriarcha?

Co znamená a jaký je význam slova Patriarcha?

Slovo patriarcha znamenalo původně "praotec" a v tomto smyslu se s ním lze setkat v Bibli. Starozákonní praotcové byli tři - Jákob, Izák a Abrahám. Dnes se titul patriarcha používá pro nejvýše postavenou osobu v nekatolických, pravoslavných církvích (každá z nich má svého patriarchu). Patriarcha má vždy na starosti určité území, diecézi.Kdo je to, byl Patriarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patriarcha? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Patriarcha s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Nádrh? Vzpomněli byste si na význam slova Moluska? Vzpomněli byste si na význam slova Metabolismus? Znáte definici termínu Kustovnice?

Klíčová slova: co je to Patriarcha?, přesný význam, synonymum, popis, význam, informace, lexikon, definice, odborný výraz, vysvětlení, slovo, význam slova, význam pojmu, kdo to je, křesťanství, etymologie

Pojem Patriarcha je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Patriarcha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Patriarcha na Google.cz

Hledat videa s názvem Patriarcha na Youtube

Najít slovo Patriarcha ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Patriarcha například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Patriarcha

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Patriarcha? Kdo to byl Patriarcha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Patriarcha? Definice pojmu Patriarcha je v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.