Kdo je to?
Kdo je to, byl Patriarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patriarcha? Lidé, křesťanství

Kdo je to Patriarcha?

Co znamená a jaký je význam slova Patriarcha?

Slovo patriarcha znamenalo původně "praotec" a v tomto smyslu se s ním lze setkat v Bibli. Starozákonní praotcové byli tři - Jákob, Izák a Abrahám. Dnes se titul patriarcha používá pro nejvýše postavenou osobu v nekatolických, pravoslavných církvích (každá z nich má svého patriarchu). Patriarcha má vždy na starosti určité území, diecézi.Kdo je to, byl Patriarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patriarcha? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Patriarcha? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Nádrh? Znáte termín Alexie? Vzpomněli byste si na význam slova Metabolismus? Víte, co je to Fjord?

Klíčová slova: pojem, odborný výraz, synonymum, původ slova, lexikon, význam, termín, formulace, kdo to je, informace, definice, popis, slovo, vysvětlení, popis, význam pojmu

Pojem Patriarcha je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Patriarcha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Patriarcha ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Patriarcha ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Patriarcha ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Patriarcha například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Patriarcha? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Patriarcha? Kdo to byl Patriarcha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Patriarcha? Definice pojmu Patriarcha je v sekci křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Patriarcha i jinde než v sekci než v křesťanství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.