Kdo je to?
Kdo je to, byl Rozhodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rozhodce? Lidé, profese

Kdo je to Rozhodce?

Jaký je význam slova Rozhodce? Co to znamená?

Rozhodce může být osoba nebo instituce. Ta je rozhodujícím činitelem v určitém sporu. Někdy se užívá i název arbitr, popřípadě znalec, soudce i ombudsman. Rozhodce si volí strany, které se účastní sporu. Bývá nejdůležitější postavou v arbitrážních řízeních, kterými se řeší spory v obchodní sféře.
U spotřebitelských sporů musí mít rozhodce pro výkon své funkce právnické vzdělání. Stejné pojmenování bývá někdy používáno i pro jakoukoli osobu, která má oprávnění rozhodovat v určité oblasti, nejen v právních záležitostech.Kdo je to, byl Rozhodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rozhodce? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Rozhodce? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Statutární město? Znáte pojem Lipedéma? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fibrom? Vzpomenete si na definici slova Vimeo?

Klíčová slova: kdo je Rozhodce?, formulace, odborný výraz, původ slova, vysvětlení, lexikon, význam, přesný význam, kdo to je, popis, etymologie, termín, synonymum, slovo, popis, přesný výraz

Pojem Rozhodce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Rozhodce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Rozhodce ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Rozhodce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Rozhodce ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rozhodce například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Rozhodce, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rozhodce? Kdo to byl Rozhodce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rozhodce? Definice pojmu Rozhodce je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).