Kdo je to?
Kdo je to Bernard Arnault? Životopis Bernard Arnault, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Bernard Arnault?

Kdo je to Bernard Arnault? Stručný životopis

Bernard Arnault je nejbohatší Francouz i Evropan. Tento podnikatel je předseda představenstva koncernu LVMH. Do tohoto koncernu patří luxusní značky různého zboží, například Louis Vuitton nebo koňak Hennessy či šampaňské Moët & Chandon.
Bernard Arnault je většinovým vlastníkem holdingu Groupe Arnault. Je přítelem bývalého francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho. Je také rytířem Řádu čestné legie.Kdo je to Bernard Arnault? Životopis Bernard Arnault, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Bernard Arnault

Národnost: Francie
Datum narození: 5. března 1949
Místo narození: Roubaix

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Bernard Arnault? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Popeleční středa? Znáte definici termínu Lupénka? Víte co je Popeleční středa? Pamatujete si definici pojmu Entropie?

Klíčová slova: podnikání, význam slova, popis, co znamená, termín, význam pojmu, informace, přesný význam, etymologie, přesný výraz, formulace, pojem, Bernard Arnault, vysvětlení, původ slova, slovo

Pojem Bernard Arnault je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Bernard Arnault ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Bernard Arnault na Google.cz

Zkusit najít frázi Bernard Arnault ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Bernard Arnault ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bernard Arnault například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Bernard Arnault? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bernard Arnault? Kdo to byl Bernard Arnault? Kdy se narodil Bernard Arnault? Kde se narodil Bernard Arnault? Bernard Arnault je v sekci podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Bernard Arnault dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Arnault i v jiné kategorii než je podnikání.