Kdo je to?
Kdo je Bernard Arnault? Životopis Bernard Arnault, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Bernard Arnault

Kdo je Bernard Arnault? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Bernard Arnault je nejbohatší Francouz i Evropan. Tento podnikatel je předseda představenstva koncernu LVMH. Do tohoto koncernu patří luxusní značky různého zboží, například Louis Vuitton nebo koňak Hennessy či šampaňské Moët & Chandon.
Bernard Arnault je většinovým vlastníkem holdingu Groupe Arnault. Je přítelem bývalého francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho. Je také rytířem Řádu čestné legie.Kdo je Bernard Arnault? Životopis Bernard Arnault, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Bernard Arnault

Národnost: Francie
Datum narození: 5. března 1949
Místo narození: Roubaix

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Bernard Arnault? s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Samospráva? Vzpomněli byste si na význam slova Nesesér? Víte co je Lege artis? Znáte definici termínu Kritické myšlení?

Klíčová slova: podnikání, narození, osobnosti, kdy se narodil Bernard Arnault?, zajímavosti, wikipedie, datum narození, životopis, podnikání, osobnost, biografie, wiki, Bernard Arnault, informace, kdo je Bernard Arnault?, lexikon

Pojem Bernard Arnault je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Bernard Arnault

Zkusit najít heslo Bernard Arnault v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bernard Arnault ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Bernard Arnault ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Bernard Arnault ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Bernard Arnault ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bernard Arnault například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Bernard Arnault?

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Bernard Arnault? Kdy se narodil Bernard Arnault? Kde se narodil Bernard Arnault? Bernard Arnault je v kategorii Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatelka s autem, bernard Arnault, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Bernard Arnault kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Arnault i v jiné kategorii než je podnikání.