Kdo je to?
Kdo je to Bernard Arnault? Životopis Bernard Arnault, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Bernard Arnault?

Kdo je to Bernard Arnault? Stručný životopis

Bernard Arnault je nejbohatší Francouz i Evropan. Tento podnikatel je předseda představenstva koncernu LVMH. Do tohoto koncernu patří luxusní značky různého zboží, například Louis Vuitton nebo koňak Hennessy či šampaňské Moët & Chandon.
Bernard Arnault je většinovým vlastníkem holdingu Groupe Arnault. Je přítelem bývalého francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho. Je také rytířem Řádu čestné legie.Kdo je to Bernard Arnault? Životopis Bernard Arnault, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Bernard Arnault

Národnost: Francie
Datum narození: 5. března 1949
Místo narození: Roubaix

Tento text (Bernard Arnault) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Hemenex? Vzpomněli byste si co znamená slovo Protahovací pero? Víte co je Hypertenze? Víte co je Autentické víno?

Klíčová slova: odborný výraz, slovo, podnikání, pojem, kdo to je, wiki, vysvětlení, informace, synonymum, heslo, popis, definice, přesný význam, kdo je Bernard Arnault?, etymologie, lexikon

Pojem Bernard Arnault je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít frázi Bernard Arnault ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Bernard Arnault na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bernard Arnault ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Bernard Arnault ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bernard Arnault například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Bernard Arnault?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bernard Arnault? Kdo to byl Bernard Arnault? Kdy se narodil Bernard Arnault? Kde se narodil Bernard Arnault? Bernard Arnault je v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Bernard Arnault třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Arnault i v jiné kategorii než je podnikání.