Kdo je to?
Kdo je Bernard Arnault? Životopis Bernard Arnault, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Bernard Arnault?

Kdo je Bernard Arnault? Životopis, informace, biografie, podnikání

Bernard Arnault je nejbohatší Francouz i Evropan. Tento podnikatel je předseda představenstva koncernu LVMH. Do tohoto koncernu patří luxusní značky různého zboží, například Louis Vuitton nebo koňak Hennessy či šampaňské Moët & Chandon.
Bernard Arnault je většinovým vlastníkem holdingu Groupe Arnault. Je přítelem bývalého francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho. Je také rytířem Řádu čestné legie.Kdo je Bernard Arnault? Životopis Bernard Arnault, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Bernard Arnault

Národnost: Francie
Datum narození: 5. března 1949
Místo narození: Roubaix

Popis osobnosti Bernard Arnault můžete sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Popeleční středa? Rozumíte pojmu Základní deska? Víte co je Tupozrakost? Znáte pojem Pandemická únava?

Klíčová slova: lexikon, vysvětlení, wiki, kde se narodil Bernard Arnault?, narození, Bernard Arnault, místo narození, kdy se narodil Bernard Arnault?, Bernard Arnault, život, biografie, osobnosti, národnost, informace, datum narození, podnikání

Pojem Bernard Arnault je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Bernard Arnault ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Bernard Arnault ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bernard Arnault ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Bernard Arnault ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Bernard Arnault na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Bernard Arnault například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bernard Arnault

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Bernard Arnault? Kdy se narodil Bernard Arnault? Kde se narodil Bernard Arnault? Bernard Arnault se nachází v kategorii Podnikání

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Bernard Arnault řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Arnault i v jiné kategorii než je podnikání.