Kdo je to?
Kdo je Bernard Arnault? Životopis Bernard Arnault, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Bernard Arnault?

Kdo je Bernard Arnault? Životopis, informace, biografie, podnikání

Bernard Arnault je nejbohatší Francouz i Evropan. Tento podnikatel je předseda představenstva koncernu LVMH. Do tohoto koncernu patří luxusní značky různého zboží, například Louis Vuitton nebo koňak Hennessy či šampaňské Moët & Chandon.
Bernard Arnault je většinovým vlastníkem holdingu Groupe Arnault. Je přítelem bývalého francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho. Je také rytířem Řádu čestné legie.Kdo je Bernard Arnault? Životopis Bernard Arnault, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Bernard Arnault

Národnost: Francie
Datum narození: 5. března 1949
Místo narození: Roubaix

Zaujala vás biografie osobnosti Bernard Arnault? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Šestá nemoc? Víte, co je to Pasáž? Víte co je Samizdat? Rozumíte pojmu Persona non grata?

Klíčová slova: osobnost, kdo je Bernard Arnault?, kde se narodil Bernard Arnault?, zajímavosti, wikipedie, informace, kdy se narodil Bernard Arnault?, narození, Bernard Arnault, podnikání, vysvětlení, místo narození, životopis, biografie, popis, lexikon

Pojem Bernard Arnault je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Bernard Arnault

Zkusit najít výraz Bernard Arnault na Google.cz

Zkusit najít slovo Bernard Arnault ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Bernard Arnault v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Bernard Arnault ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Bernard Arnault ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bernard Arnault například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Bernard Arnault? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Bernard Arnault? Kdy se narodil Bernard Arnault? Kde se narodil Bernard Arnault? Bernard Arnault je v kategorii Podnikání

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Bernard Arnault dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bernard Arnault i v jiné kategorii než je podnikání.