Kdo je to?
Kdo je to Cvalík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cvalík? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cvalík?

Jaký je význam slova Cvalík? Co to znamená?

Cvalík je většinou označení pro člověka trpícího nadváhou, který je někdy navíc menšího vzrůstu. Je-li někdo cvalíkem, znamená to, že má sice nějaké to kilo navíc, je tzv. oplácaný, ale není to případ nějaké děsivé morbidní obezity. Slovo cvalík ani nepůsobí nijak výrazně hanlivě. Je to asi totéž, jako když o někom konstatujeme, že je dobře živený, zjevně netrpí nedostatkem a není líný se najíst. Cvalík sám si většinou je této situace vědom a zpravidla nevidí důvod k nějakým změnám životního stylu či úpravě jídelníčku. Jídlo bývá jeho zálibou a cvalík se za to nestydí. Slovo cvalík však můžeme použít i pro malé baculaté dítě, kde se může jednat o naprosto přirozenou věc a dítě ze svých faldíků většinou vyroste. U dětí to vysloveně chápeme jako roztomilé, určitě ne jako hanlivé.


Kdo je to Cvalík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cvalík? Lidé, hanlivé

Definici slova Cvalík můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Přirovnání? Znáte pojem Workshop? Pamatujete si definici pojmu Aterom? Vzpomenete si na definici slova Špejchar?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, termín, přesný výraz, přesný význam, vysvětlení, význam slova, wikipedie, slovo, hanlivé, popis, etymologie, synonymum, co znamená, formulace, wiki

Pojem Cvalík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Cvalík

Vyhledat slovo Cvalík ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cvalík ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Cvalík ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Cvalík ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Cvalík ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Cvalík například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Cvalík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Cvalík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cvalík? Definice pojmu Cvalík patří do sekce Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Cvalík i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.