Kdo je to?
Kdo je to Cvalík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cvalík? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cvalík?

Jaký je význam slova Cvalík? Co to znamená?

Cvalík je většinou označení pro člověka trpícího nadváhou, který je někdy navíc menšího vzrůstu. Je-li někdo cvalíkem, znamená to, že má sice nějaké to kilo navíc, je tzv. oplácaný, ale není to případ nějaké děsivé morbidní obezity. Slovo cvalík ani nepůsobí nijak výrazně hanlivě. Je to asi totéž, jako když o někom konstatujeme, že je dobře živený, zjevně netrpí nedostatkem a není líný se najíst. Cvalík sám si většinou je této situace vědom a zpravidla nevidí důvod k nějakým změnám životního stylu či úpravě jídelníčku. Jídlo bývá jeho zálibou a cvalík se za to nestydí. Slovo cvalík však můžeme použít i pro malé baculaté dítě, kde se může jednat o naprosto přirozenou věc a dítě ze svých faldíků většinou vyroste. U dětí to vysloveně chápeme jako roztomilé, určitě ne jako hanlivé.


Kdo je to Cvalík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cvalík? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s jinými lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Přirovnání? Znáte termín Chirurgie? Pamatujete si definici pojmu NASCAR? Víte, co je to Echinacea?

Klíčová slova: hanlivé, význam slova, význam pojmu, přesný význam, co znamená, synonymum, odborný výraz, informace, lexikon, formulace, heslo, slovo, termín, wikipedie, přesný výraz, Cvalík

Pojem Cvalík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Cvalík ve Wikipedii

Vyhledat heslo Cvalík na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Cvalík ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Cvalík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Cvalík na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Cvalík například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cvalík

Právě jste zjistili Kdo je to Cvalík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cvalík? Definice pojmu Cvalík je v sekci Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.