Kdo je to?
Kdo je to Cvalík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cvalík? Lidé, hanlivé

Cvalík

Jaký je význam slova Cvalík? Co to znamená?

Cvalík je většinou označení pro člověka trpícího nadváhou, který je někdy navíc menšího vzrůstu. Je-li někdo cvalíkem, znamená to, že má sice nějaké to kilo navíc, je tzv. oplácaný, ale není to případ nějaké děsivé morbidní obezity. Slovo cvalík ani nepůsobí nijak výrazně hanlivě. Je to asi totéž, jako když o někom konstatujeme, že je dobře živený, zjevně netrpí nedostatkem a není líný se najíst. Cvalík sám si většinou je této situace vědom a zpravidla nevidí důvod k nějakým změnám životního stylu či úpravě jídelníčku. Jídlo bývá jeho zálibou a cvalík se za to nestydí. Slovo cvalík však můžeme použít i pro malé baculaté dítě, kde se může jednat o naprosto přirozenou věc a dítě ze svých faldíků většinou vyroste. U dětí to vysloveně chápeme jako roztomilé, určitě ne jako hanlivé.


Kdo je to Cvalík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cvalík? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Svatý grál? Pamatujete si definici pojmu Akreditace? Pamatujete si definici pojmu Tinktura? Vzpomněli byste si co znamená slovo Státní smutek?

Klíčová slova: význam pojmu, Cvalík, Cvalík, původ slova, wiki, lexikon, formulace, popis, význam slova, přesný význam, termín, pojem, význam, odborný výraz, hanlivé, informace

Pojem Cvalík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Cvalík na Youtube

Najít termín Cvalík na Google.cz

Najít pojem Cvalík ve vyhledávači Qwant

Najít termín Cvalík na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Cvalík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cvalík například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cvalík

Právě nyní již víte Kdo je to Cvalík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cvalík? Definice pojmu Cvalík je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá rodina, cvalík, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.