Kdo je to?
Kdo je to Klimatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Klimatolog? Lidé, věda

Klimatolog

Co znamená a jaký je význam slova Klimatolog?

Klimatolog je osoba zabývající se klimatologií. Jde většinou o vědeckého pracovníka, který zkoumá podnebí a počasí a všechny jevy, které s nimi souvisí. Studuje účinky a podobu procesů, které se odehrávají na Zemi v určitých zeměpisných oblastech.
Klimatolog se může specializovat na podnebí na planetě, popis a vysvětlení zvláštností planety, vymezení klimatických regionů, popis a zařazení jejich podnebí a studium historie podnebí, které je důležité pro budoucnost změn.Kdo je to Klimatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Klimatolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Klimatolog s partnery, kolegy a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Anestezie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Afirmace? Rozumíte pojmu Fotobanka? Znáte termín Vitariánství?

Klíčová slova: význam slova, informace, věda, přesný výraz, formulace, význam, wikipedie, definice, wiki, význam pojmu, odborný výraz, termín, přesný význam, popis, lexikon, přesný výraz

Pojem Klimatolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Klimatolog

Hledejte bez špehování slovo Klimatolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Klimatolog na Youtube

Najít pojem Klimatolog ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Klimatolog ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Klimatolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Klimatolog například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Klimatolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Klimatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klimatolog? Definice pojmu Klimatolog se nachází v sekci Věda

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat informace pojem, definici, text, výrazřekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Klimatolog hledat i v jiných kategoriích (než věda).