Kdo je to?
Kdo je to, byl Klimatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klimatolog? Lidé, věda

Kdo je to Klimatolog?

Co znamená a jaký je význam slova Klimatolog?

Klimatolog je osoba zabývající se klimatologií. Jde většinou o vědeckého pracovníka, který zkoumá podnebí a počasí a všechny jevy, které s nimi souvisí. Studuje účinky a podobu procesů, které se odehrávají na Zemi v určitých zeměpisných oblastech.
Klimatolog se může specializovat na podnebí na planetě, popis a vysvětlení zvláštností planety, vymezení klimatických regionů, popis a zařazení jejich podnebí a studium historie podnebí, které je důležité pro budoucnost změn.Kdo je to, byl Klimatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Klimatolog? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Klimatolog? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Frapé? Víte, co je to Ctnost? Rozumíte pojmu Alibaba? Rozumíte pojmu Odbytné?

Klíčová slova: kdo je Klimatolog?, popis, synonymum, význam, informace, etymologie, wiki, definice, popis, pojem, Klimatolog, vysvětlení, formulace, původ slova, co je to Klimatolog?, termín

Pojem Klimatolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Klimatolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Klimatolog ve Wikipedii

Najít slovo Klimatolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Klimatolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Klimatolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Klimatolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Klimatolog? Kdo to byl Klimatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Klimatolog? Definice pojmu Klimatolog je v kategorii věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než věda.