Kdo je to?
Kdo je to Jason Statham? Životopis Jason Statham, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jason Statham?

Kdo je to Jason Statham? Stručný životopis

Jason Statham je herec a filmový producent. Proslavil se především rolemi v akčních thrillerech, kde ztvárňuje role drsných hrdinů. Předvádí bojové scény s prvky kickboxu, karate a kung-fu, často bývá kritizován za chybějící emoce a hloubku prožitků, ale u diváků je velice populární. Je také výborným fotbalistou a potápěčem, vystupoval i jako model v reklamních kampaních.
Jedním z předních herců Hollywoodu se stal po rolích ve filmech Loupež po italsku, Mechanik, Kurýr a dalších. Velmi úspěšný byl i ve filmu Nepostradatelní.Kdo je to Jason Statham? Životopis Jason Statham, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Jason Statham

Národnost: Anglie
Datum narození: 26. července 1967
Místo narození: Shirebrook

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jason Statham sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bazální stimulace? Víte co je 4U? Znáte pojem Křivice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Segway?

Klíčová slova: wiki, co je to Jason Statham?, co znamená, význam pojmu, kdo to je, význam, význam slova, synonymum, kdo je Jason Statham?, termín, přesný výraz, Jason Statham, přesný význam, formulace, etymologie, vysvětlení

Pojem Jason Statham je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jason Statham ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Jason Statham ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Jason Statham v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Jason Statham ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jason Statham například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jason Statham

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jason Statham? Kdo to byl Jason Statham? Kdy se narodil Jason Statham? Kde se narodil Jason Statham? Jason Statham se nachází v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jason Statham řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jason Statham i v jiné kategorii než je herectví.