Kdo je to?
Kdo je to Jason Statham? Životopis Jason Statham, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jason Statham?

Kdo je to Jason Statham? Stručný životopis

Jason Statham je herec a filmový producent. Proslavil se především rolemi v akčních thrillerech, kde ztvárňuje role drsných hrdinů. Předvádí bojové scény s prvky kickboxu, karate a kung-fu, často bývá kritizován za chybějící emoce a hloubku prožitků, ale u diváků je velice populární. Je také výborným fotbalistou a potápěčem, vystupoval i jako model v reklamních kampaních.
Jedním z předních herců Hollywoodu se stal po rolích ve filmech Loupež po italsku, Mechanik, Kurýr a dalších. Velmi úspěšný byl i ve filmu Nepostradatelní.Kdo je to Jason Statham? Životopis Jason Statham, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Jason Statham

Národnost: Anglie
Datum narození: 26. července 1967
Místo narození: Shirebrook

Líbí se stručný životopis s osobou Jason Statham? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Exorcismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lepenice? Znáte pojem Follower? Znáte termín Ubuntu?

Klíčová slova: význam slova, slovo, kdo to je, wiki, kdo je Jason Statham?, herectví, popis, co je to Jason Statham?, popis, význam pojmu, heslo, etymologie, definice, význam, informace, lexikon

Pojem Jason Statham je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jason Statham ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Jason Statham ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Jason Statham na Google.cz

Hledat heslo Jason Statham v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jason Statham například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jason Statham

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jason Statham? Kdo to byl Jason Statham? Kdy se narodil Jason Statham? Kde se narodil Jason Statham? Jason Statham je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jason Statham řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jason Statham i v jiné kategorii než je herectví.