Kdo je to?
Kdo je to Jason Statham? Životopis Jason Statham, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jason Statham?

Kdo je to Jason Statham? Stručný životopis

Jason Statham je herec a filmový producent. Proslavil se především rolemi v akčních thrillerech, kde ztvárňuje role drsných hrdinů. Předvádí bojové scény s prvky kickboxu, karate a kung-fu, často bývá kritizován za chybějící emoce a hloubku prožitků, ale u diváků je velice populární. Je také výborným fotbalistou a potápěčem, vystupoval i jako model v reklamních kampaních.
Jedním z předních herců Hollywoodu se stal po rolích ve filmech Loupež po italsku, Mechanik, Kurýr a dalších. Velmi úspěšný byl i ve filmu Nepostradatelní.Kdo je to Jason Statham? Životopis Jason Statham, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Jason Statham

Národnost: Anglie
Datum narození: 26. července 1967
Místo narození: Shirebrook

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jason Statham s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Usedlost? Vzpomněli byste si na význam slova Tětiva? Znáte pojem Bronz? Znáte definici termínu Parketa?

Klíčová slova: co je to Jason Statham?, význam slova, pojem, co znamená, synonymum, informace, přesný výraz, kdo to je, význam, lexikon, wiki, termín, herectví, původ slova, Jason Statham, heslo

Pojem Jason Statham je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jason Statham

Najít termín Jason Statham ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Jason Statham na Google.cz

Hledat termín Jason Statham ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Jason Statham na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jason Statham například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Jason Statham? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jason Statham? Kdo to byl Jason Statham? Kdy se narodil Jason Statham? Kde se narodil Jason Statham? Jason Statham se nachází v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jason Statham dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jason Statham i v jiné kategorii než je herectví.