Kdo je to?
Kdo je to Jason Statham? Životopis Jason Statham, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jason Statham?

Kdo je to Jason Statham? Stručný životopis

Jason Statham je herec a filmový producent. Proslavil se především rolemi v akčních thrillerech, kde ztvárňuje role drsných hrdinů. Předvádí bojové scény s prvky kickboxu, karate a kung-fu, často bývá kritizován za chybějící emoce a hloubku prožitků, ale u diváků je velice populární. Je také výborným fotbalistou a potápěčem, vystupoval i jako model v reklamních kampaních.
Jedním z předních herců Hollywoodu se stal po rolích ve filmech Loupež po italsku, Mechanik, Kurýr a dalších. Velmi úspěšný byl i ve filmu Nepostradatelní.Kdo je to Jason Statham? Životopis Jason Statham, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Jason Statham

Národnost: Anglie
Datum narození: 26. července 1967
Místo narození: Shirebrook

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jason Statham? s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Usedlost? Znáte termín Kinezioterapie? Znáte pojem Bronz? Víte, co je to Dělená strava?

Klíčová slova: definice, herectví, etymologie, původ slova, slovo, přesný význam, přesný výraz, Jason Statham, kdo to je, popis, odborný výraz, lexikon, význam pojmu, význam slova, co znamená, co je to Jason Statham?

Pojem Jason Statham je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Jason Statham

Najít termín Jason Statham ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Jason Statham ve Wikipedii

Hledat frázi Jason Statham ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Jason Statham ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jason Statham například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Jason Statham?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jason Statham? Kdo to byl Jason Statham? Kdy se narodil Jason Statham? Kde se narodil Jason Statham? Jason Statham je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jason Statham například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jason Statham i v jiné kategorii než je herectví.