Kdo je to?
Kdo je Jason Statham? Životopis Jason Statham, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Jason Statham?

Kdo je Jason Statham? Životopis, informace, biografie, herectví

Jason Statham je herec a filmový producent. Proslavil se především rolemi v akčních thrillerech, kde ztvárňuje role drsných hrdinů. Předvádí bojové scény s prvky kickboxu, karate a kung-fu, často bývá kritizován za chybějící emoce a hloubku prožitků, ale u diváků je velice populární. Je také výborným fotbalistou a potápěčem, vystupoval i jako model v reklamních kampaních.
Jedním z předních herců Hollywoodu se stal po rolích ve filmech Loupež po italsku, Mechanik, Kurýr a dalších. Velmi úspěšný byl i ve filmu Nepostradatelní.Kdo je Jason Statham? Životopis Jason Statham, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Jason Statham

Národnost: Anglie
Datum narození: 26. července 1967
Místo narození: Shirebrook

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jason Statham? s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bazální stimulace? Rozumíte pojmu Demi-glace? Znáte pojem Sympatie? Znáte pojem Amfetamin?

Klíčová slova: wiki, informace, zajímavosti, Jason Statham, kdy se narodil Jason Statham?, osobnosti, biografie, popis, vysvětlení, narození, datum narození, životopis, herectví, kdo je Jason Statham?, Jason Statham, národnost

Pojem Jason Statham je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jason Statham

Zkusit najít slovo Jason Statham ve Wikislovníku

Hledat termín Jason Statham ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Jason Statham ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Jason Statham ve Wikipedii

Hledat slovo Jason Statham ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jason Statham například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jason Statham?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jason Statham? Kdy se narodil Jason Statham? Kde se narodil Jason Statham? Jason Statham se nachází v sekci Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jason Statham dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jason Statham i v jiné kategorii než je herectví.