Kdo je to?
Kdo je to Jason Statham? Životopis Jason Statham, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jason Statham?

Kdo je to Jason Statham? Stručný životopis

Jason Statham je herec a filmový producent. Proslavil se především rolemi v akčních thrillerech, kde ztvárňuje role drsných hrdinů. Předvádí bojové scény s prvky kickboxu, karate a kung-fu, často bývá kritizován za chybějící emoce a hloubku prožitků, ale u diváků je velice populární. Je také výborným fotbalistou a potápěčem, vystupoval i jako model v reklamních kampaních.
Jedním z předních herců Hollywoodu se stal po rolích ve filmech Loupež po italsku, Mechanik, Kurýr a dalších. Velmi úspěšný byl i ve filmu Nepostradatelní.Kdo je to Jason Statham? Životopis Jason Statham, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Jason Statham

Národnost: Anglie
Datum narození: 26. července 1967
Místo narození: Shirebrook

Popis osobnosti Jason Statham můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Exorcismus? Pamatujete si definici pojmu Switch? Znáte pojem Follower? Vzpomněli byste si co znamená slovo Torrent?

Klíčová slova: původ slova, wiki, definice, kdo je Jason Statham?, odborný výraz, vysvětlení, přesný význam, význam slova, co je to Jason Statham?, termín, herectví, význam, přesný výraz, etymologie, synonymum, informace

Pojem Jason Statham je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Jason Statham ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jason Statham ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Jason Statham ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Jason Statham ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jason Statham například ve Wikipedii, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Jason Statham?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jason Statham? Kdo to byl Jason Statham? Kdy se narodil Jason Statham? Kde se narodil Jason Statham? Jason Statham patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jason Statham kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jason Statham i v jiné kategorii než je herectví.