Kdo je to?
Kdo je Diana Kobzanová? Životopis Diana Kobzanová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Diana Kobzanová?

Kdo je Diana Kobzanová? Životopis, informace, biografie, modeling

Diana Kobzanová je profesionální česká modelka, narozená v německém městě Neuburg. Kobzanová se v 19 letech zúčastnila české soutěže krásy Miss České republiky roku 2001. Soutěž vyhrála, ale odmítla odjet do Libanonu na pokračování soutěže – Miss Europe v Libanonu. O rok později se zúčastnila Miss Universe v Portoriku. V onom roce také začala chodit s českým reprezentačním fotbalovým obráncem Martinem Jiránkem (rozešli se roku 2006).
V roce 2003 nafotila Kobzanová nahé fotografie pro pornografický časopis Leo a byla ji odebrána korunka Miss České republiky (tu obdržela Andrea Fišerová místo Diany). Případ se později řešil i soudní cestou.
Roku 2006 a 2007 Diana Kobzanová moderovala celkem dvě řady reality show VyVolení na TV Prima. Od roku 2006 také začala moderovat na rádiu Frekvence 1 pořad Na titulní straně. Od roku 2008 moderovala každý všední den pořad Styl a od roku 2013 pořad Sport bar. Objevila se také na hudební TV Óčko, kde v roce 2009 moderovala talk show In-Box. Během let 2011-14 moderovala vlastní talk show Drzá Diana.
Spolu s hokejistou Michalem Frolíkem má dvě dcery.Kdo je Diana Kobzanová? Životopis Diana Kobzanová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Diana Kobzanová

Národnost: česká
Datum narození: 24. 3. 1982
Místo narození: Neuburg, Německo

Zaujala vás biografie osobnosti Diana Kobzanová? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz New Age? Víte, co je to Garam másala? Znáte pojem Ablace? Rozumíte pojmu Interview?

Klíčová slova: Diana Kobzanová, modeling, vysvětlení, místo narození, wiki, Diana Kobzanová, kdy se narodila Diana Kobzanová?, kdo je Diana Kobzanová?, datum narození, wikipedie, narození, životopis, kde se narodila Diana Kobzanová?, lexikon, popis, biografie

Pojem Diana Kobzanová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Diana Kobzanová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Diana Kobzanová na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diana Kobzanová ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Diana Kobzanová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Diana Kobzanová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Diana Kobzanová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Diana Kobzanová?

Právě jste zjistili Kdo je to Diana Kobzanová? Kdy se narodila Diana Kobzanová? Kde se narodila Diana Kobzanová? Diana Kobzanová je v kategorii Modeling

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Diana Kobzanová kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Diana Kobzanová i v jiné kategorii než je modeling.