Kdo je to?
Kdo je Diana Kobzanová? Životopis Diana Kobzanová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Diana Kobzanová

Kdo je Diana Kobzanová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Diana Kobzanová je profesionální česká modelka, narozená v německém městě Neuburg. Kobzanová se v 19 letech zúčastnila české soutěže krásy Miss České republiky roku 2001. Soutěž vyhrála, ale odmítla odjet do Libanonu na pokračování soutěže – Miss Europe v Libanonu. O rok později se zúčastnila Miss Universe v Portoriku. V onom roce také začala chodit s českým reprezentačním fotbalovým obráncem Martinem Jiránkem (rozešli se roku 2006).
V roce 2003 nafotila Kobzanová nahé fotografie pro pornografický časopis Leo a byla ji odebrána korunka Miss České republiky (tu obdržela Andrea Fišerová místo Diany). Případ se později řešil i soudní cestou.
Roku 2006 a 2007 Diana Kobzanová moderovala celkem dvě řady reality show VyVolení na TV Prima. Od roku 2006 také začala moderovat na rádiu Frekvence 1 pořad Na titulní straně. Od roku 2008 moderovala každý všední den pořad Styl a od roku 2013 pořad Sport bar. Objevila se také na hudební TV Óčko, kde v roce 2009 moderovala talk show In-Box. Během let 2011-14 moderovala vlastní talk show Drzá Diana.
Spolu s hokejistou Michalem Frolíkem má dvě dcery.Kdo je Diana Kobzanová? Životopis Diana Kobzanová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Diana Kobzanová

Národnost: česká
Datum narození: 24. 3. 1982
Místo narození: Neuburg, Německo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Diana Kobzanová sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Obecné ohrožení? Víte, co je to Skenování? Znáte pojem Fanatismus? Rozumíte pojmu Rétorika?

Klíčová slova: Diana Kobzanová, životopis, lexikon, wiki, osobnost, narození, osobnosti, wikipedie, vysvětlení, Diana Kobzanová, zajímavosti, kde se narodila Diana Kobzanová?, informace, kdo je Diana Kobzanová?, národnost, kdy se narodila Diana Kobzanová?

Pojem Diana Kobzanová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Diana Kobzanová v dalších zdrojích

Najít pojem Diana Kobzanová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Diana Kobzanová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Diana Kobzanová na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diana Kobzanová ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Diana Kobzanová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Diana Kobzanová například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Diana Kobzanová

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Diana Kobzanová? Kdy se narodila Diana Kobzanová? Kde se narodila Diana Kobzanová? Diana Kobzanová se nachází v sekci Modeling

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Diana Kobzanová řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Diana Kobzanová i v jiné kategorii než je modeling.