Kdo je to?
Kdo je Diana Kobzanová? Životopis Diana Kobzanová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Diana Kobzanová?

Kdo je Diana Kobzanová? Životopis, informace, biografie, modeling

Diana Kobzanová je profesionální česká modelka, narozená v německém městě Neuburg. Kobzanová se v 19 letech zúčastnila české soutěže krásy Miss České republiky roku 2001. Soutěž vyhrála, ale odmítla odjet do Libanonu na pokračování soutěže – Miss Europe v Libanonu. O rok později se zúčastnila Miss Universe v Portoriku. V onom roce také začala chodit s českým reprezentačním fotbalovým obráncem Martinem Jiránkem (rozešli se roku 2006).
V roce 2003 nafotila Kobzanová nahé fotografie pro pornografický časopis Leo a byla ji odebrána korunka Miss České republiky (tu obdržela Andrea Fišerová místo Diany). Případ se později řešil i soudní cestou.
Roku 2006 a 2007 Diana Kobzanová moderovala celkem dvě řady reality show VyVolení na TV Prima. Od roku 2006 také začala moderovat na rádiu Frekvence 1 pořad Na titulní straně. Od roku 2008 moderovala každý všední den pořad Styl a od roku 2013 pořad Sport bar. Objevila se také na hudební TV Óčko, kde v roce 2009 moderovala talk show In-Box. Během let 2011-14 moderovala vlastní talk show Drzá Diana.
Spolu s hokejistou Michalem Frolíkem má dvě dcery.Kdo je Diana Kobzanová? Životopis Diana Kobzanová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Diana Kobzanová

Národnost: česká
Datum narození: 24. 3. 1982
Místo narození: Neuburg, Německo

Tento text (Diana Kobzanová) můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz New Age? Víte, co je to Dodací list? Znáte pojem Urbex? Rozumíte pojmu Pýcha?

Klíčová slova: osobnosti, vysvětlení, Diana Kobzanová, kdy se narodila Diana Kobzanová?, modeling, životopis, narození, kdo je Diana Kobzanová?, osobnost, wikipedie, Diana Kobzanová, popis, biografie, informace, wiki, modeling

Pojem Diana Kobzanová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Diana Kobzanová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Diana Kobzanová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Diana Kobzanová na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Diana Kobzanová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Diana Kobzanová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Diana Kobzanová například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Diana Kobzanová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Diana Kobzanová? Kdy se narodila Diana Kobzanová? Kde se narodila Diana Kobzanová? Diana Kobzanová je v sekci Modeling

Napsáno redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Diana Kobzanová řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Diana Kobzanová i v jiné kategorii než je modeling.