Kdo je to?
Kdo je to Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Veselý?

Kdo je to Daniel Veselý? Stručný životopis

Daniel Veselý je český novinář a spolupracovník Českého rozhlasu. Ve své práci se orientuje na politiku, ekonomiku a kulturu vyspělých zemí Západu ve srovnání s odlišnými vyspělými zeměmi. Zajímá se především o Blízký a Střední východ a také Jižní Ameriku. Je také externím spolupracovníkem organizace Člověk v tísni.
Jeho články lze nalézt v Literárních novinách, A2, Kulturních novinách, Mladé frontě Dnes nebo na webu Mediainfo. Pro Český rozhlas pracuje Daniel Veselý externě, jako autor se řadí i do Britských listů.Kdo je to Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Daniel Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 1978

Sdílejte tuto stránku s osobností Daniel Veselý se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Judaismus? Víte, co je to Píštěl? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kolísavý tlak? Rozumíte pojmu Cynismus?

Klíčová slova: novináři, význam, původ slova, popis, etymologie, odborný výraz, slovo, informace, formulace, heslo, přesný výraz, pojem, význam slova, vysvětlení, synonymum, co je to Daniel Veselý?

Pojem Daniel Veselý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Daniel Veselý

Hledat termín Daniel Veselý ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Veselý ve Wikimedia Commons

Najít pojem Daniel Veselý ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Daniel Veselý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Veselý například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Veselý

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Daniel Veselý? Kdo to byl Daniel Veselý? Kdy se narodil Daniel Veselý? Daniel Veselý je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Daniel Veselý řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Veselý i v jiné kategorii než je novináři.