Kdo je to?
Kdo je Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Daniel Veselý?

Kdo je Daniel Veselý? Životopis, informace, biografie, novináři

Daniel Veselý je český novinář a spolupracovník Českého rozhlasu. Ve své práci se orientuje na politiku, ekonomiku a kulturu vyspělých zemí Západu ve srovnání s odlišnými vyspělými zeměmi. Zajímá se především o Blízký a Střední východ a také Jižní Ameriku. Je také externím spolupracovníkem organizace Člověk v tísni.
Jeho články lze nalézt v Literárních novinách, A2, Kulturních novinách, Mladé frontě Dnes nebo na webu Mediainfo. Pro Český rozhlas pracuje Daniel Veselý externě, jako autor se řadí i do Britských listů.Kdo je Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Daniel Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 1978

Popis osobnosti Daniel Veselý můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Lutein? Vzpomenete si na definici slova Polyester? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hortonův syndrom? Vzpomněli byste si na význam slova Bentonit?

Klíčová slova: datum narození, život, kdo je Daniel Veselý?, biografie, národnost, wiki, lexikon, novináři, osobnost, kdy se narodil Daniel Veselý?, Daniel Veselý, zajímavosti, novináři, popis, Daniel Veselý, životopis

Pojem Daniel Veselý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Daniel Veselý

Hledat pojem Daniel Veselý ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Daniel Veselý ve Wikipedii

Najít heslo Daniel Veselý ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Daniel Veselý ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Daniel Veselý na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Veselý například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Daniel Veselý? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Daniel Veselý? Kdy se narodil Daniel Veselý? Daniel Veselý se nachází v sekci Novináři

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Daniel Veselý kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Veselý i v jiné kategorii než je novináři.