Kdo je to?
Kdo je to Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Veselý?

Kdo je to Daniel Veselý? Stručný životopis

Daniel Veselý je český novinář a spolupracovník Českého rozhlasu. Ve své práci se orientuje na politiku, ekonomiku a kulturu vyspělých zemí Západu ve srovnání s odlišnými vyspělými zeměmi. Zajímá se především o Blízký a Střední východ a také Jižní Ameriku. Je také externím spolupracovníkem organizace Člověk v tísni.
Jeho články lze nalézt v Literárních novinách, A2, Kulturních novinách, Mladé frontě Dnes nebo na webu Mediainfo. Pro Český rozhlas pracuje Daniel Veselý externě, jako autor se řadí i do Britských listů.Kdo je to Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Daniel Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 1978

Líbí se stručný životopis s osobou Daniel Veselý? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Nugát? Vzpomněli byste si co označuje výraz Implementace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skleníkový efekt? Znáte termín Microsoft Edge?

Klíčová slova: co je to Daniel Veselý?, původ slova, kdo to je, etymologie, přesný výraz, popis, pojem, kdo je Daniel Veselý?, přesný význam, synonymum, lexikon, význam, význam slova, co znamená, heslo, vysvětlení

Pojem Daniel Veselý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat slovo Daniel Veselý ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Daniel Veselý ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Daniel Veselý ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Daniel Veselý ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Veselý například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Veselý?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniel Veselý? Kdo to byl Daniel Veselý? Kdy se narodil Daniel Veselý? Daniel Veselý je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Veselý například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Veselý i v jiné kategorii než je novináři.