Kdo je to?
Kdo je Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Daniel Veselý

Kdo je Daniel Veselý? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Daniel Veselý je český novinář a spolupracovník Českého rozhlasu. Ve své práci se orientuje na politiku, ekonomiku a kulturu vyspělých zemí Západu ve srovnání s odlišnými vyspělými zeměmi. Zajímá se především o Blízký a Střední východ a také Jižní Ameriku. Je také externím spolupracovníkem organizace Člověk v tísni.
Jeho články lze nalézt v Literárních novinách, A2, Kulturních novinách, Mladé frontě Dnes nebo na webu Mediainfo. Pro Český rozhlas pracuje Daniel Veselý externě, jako autor se řadí i do Britských listů.Kdo je Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Daniel Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 1978

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Daniel Veselý sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Vysoký tlak? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kult osobnosti? Vzpomněli byste si co znamená slovo Anesteziologie? Znáte termín Grog?

Klíčová slova: popis, kdo je Daniel Veselý?, životopis, vysvětlení, Daniel Veselý, osobnost, národnost, osobnosti, zajímavosti, novináři, kdy se narodil Daniel Veselý?, novináři, biografie, wikipedie, datum narození, Daniel Veselý

Pojem Daniel Veselý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Daniel Veselý

Hledat termín Daniel Veselý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Veselý ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Daniel Veselý na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Daniel Veselý ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Daniel Veselý ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Veselý například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v metavyhledávači Info.com, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Veselý?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Daniel Veselý? Kdy se narodil Daniel Veselý? Daniel Veselý je v kategorii Novináři

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Omlouváme se za případné chyby, které se mohou vyskytnout na našich webových stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Daniel Veselý kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Veselý i v jiné kategorii než je novináři.