Kdo je to?
Kdo je to Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Veselý?

Kdo je to Daniel Veselý? Stručný životopis

Daniel Veselý je český novinář a spolupracovník Českého rozhlasu. Ve své práci se orientuje na politiku, ekonomiku a kulturu vyspělých zemí Západu ve srovnání s odlišnými vyspělými zeměmi. Zajímá se především o Blízký a Střední východ a také Jižní Ameriku. Je také externím spolupracovníkem organizace Člověk v tísni.
Jeho články lze nalézt v Literárních novinách, A2, Kulturních novinách, Mladé frontě Dnes nebo na webu Mediainfo. Pro Český rozhlas pracuje Daniel Veselý externě, jako autor se řadí i do Britských listů.Kdo je to Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Daniel Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 1978

Popis osobnosti Daniel Veselý můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Judaismus? Znáte pojem Halucinace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kolísavý tlak? Vzpomenete si na definici slova Permakultura?

Klíčová slova: odborný výraz, definice, význam, informace, kdo to je, formulace, popis, pojem, Daniel Veselý, kdo je Daniel Veselý?, přesný výraz, synonymum, co znamená, lexikon, etymologie, novináři

Pojem Daniel Veselý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Daniel Veselý na Youtube

Hledat výraz Daniel Veselý ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Daniel Veselý ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Daniel Veselý ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Veselý například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Veselý

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Veselý? Kdo to byl Daniel Veselý? Kdy se narodil Daniel Veselý? Daniel Veselý se nachází v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Veselý řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Veselý i v jiné kategorii než je novináři.