Kdo je to?
Kdo je to Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Veselý?

Kdo je to Daniel Veselý? Stručný životopis

Daniel Veselý je český novinář a spolupracovník Českého rozhlasu. Ve své práci se orientuje na politiku, ekonomiku a kulturu vyspělých zemí Západu ve srovnání s odlišnými vyspělými zeměmi. Zajímá se především o Blízký a Střední východ a také Jižní Ameriku. Je také externím spolupracovníkem organizace Člověk v tísni.
Jeho články lze nalézt v Literárních novinách, A2, Kulturních novinách, Mladé frontě Dnes nebo na webu Mediainfo. Pro Český rozhlas pracuje Daniel Veselý externě, jako autor se řadí i do Britských listů.Kdo je to Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Daniel Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 1978

Zaujala vás biografie osobnosti Daniel Veselý? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Judaismus? Víte co je Masopust? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kolísavý tlak? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sezam?

Klíčová slova: kdo je Daniel Veselý?, význam pojmu, definice, popis, co je to Daniel Veselý?, přesný výraz, co znamená, popis, význam slova, význam, termín, heslo, informace, novináři, vysvětlení, wiki

Pojem Daniel Veselý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Daniel Veselý na Youtube

Najít heslo Daniel Veselý ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Daniel Veselý na Google.cz

Vyhledat slovo Daniel Veselý ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Veselý například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Veselý?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Veselý? Kdo to byl Daniel Veselý? Kdy se narodil Daniel Veselý? Daniel Veselý patří do sekce novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Daniel Veselý dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Veselý i v jiné kategorii než je novináři.