Kdo je to?
Kdo je Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Daniel Veselý?

Kdo je Daniel Veselý? Životopis, informace, biografie, novináři

Daniel Veselý je český novinář a spolupracovník Českého rozhlasu. Ve své práci se orientuje na politiku, ekonomiku a kulturu vyspělých zemí Západu ve srovnání s odlišnými vyspělými zeměmi. Zajímá se především o Blízký a Střední východ a také Jižní Ameriku. Je také externím spolupracovníkem organizace Člověk v tísni.
Jeho články lze nalézt v Literárních novinách, A2, Kulturních novinách, Mladé frontě Dnes nebo na webu Mediainfo. Pro Český rozhlas pracuje Daniel Veselý externě, jako autor se řadí i do Britských listů.Kdo je Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Daniel Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 1978

Zaujala vás biografie osobnosti Daniel Veselý? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Lutein? Znáte termín Prvovýstup? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bonita? Víte, co je to Registrační pokladna?

Klíčová slova: Daniel Veselý, kdy se narodil Daniel Veselý?, informace, kdo je Daniel Veselý?, wikipedie, lexikon, popis, život, zajímavosti, Daniel Veselý, biografie, osobnosti, datum narození, životopis, wiki, vysvětlení

Pojem Daniel Veselý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Daniel Veselý v dalších zdrojích

Najít pojem Daniel Veselý na Google obrázcích

Hledat pojem Daniel Veselý ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Veselý ve Wikimedia Commons

Najít pojem Daniel Veselý na Google.cz

Hledat frázi Daniel Veselý ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Veselý například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Veselý

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Daniel Veselý? Kdy se narodil Daniel Veselý? Daniel Veselý patří do kategorie Novináři

Text vytvořen pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Veselý např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Veselý i v jiné kategorii než je novináři.