Kdo je to?
Kdo je to Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Veselý?

Kdo je to Daniel Veselý? Stručný životopis

Daniel Veselý je český novinář a spolupracovník Českého rozhlasu. Ve své práci se orientuje na politiku, ekonomiku a kulturu vyspělých zemí Západu ve srovnání s odlišnými vyspělými zeměmi. Zajímá se především o Blízký a Střední východ a také Jižní Ameriku. Je také externím spolupracovníkem organizace Člověk v tísni.
Jeho články lze nalézt v Literárních novinách, A2, Kulturních novinách, Mladé frontě Dnes nebo na webu Mediainfo. Pro Český rozhlas pracuje Daniel Veselý externě, jako autor se řadí i do Britských listů.Kdo je to Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Daniel Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 1978

Zaujala vás biografie osobnosti Daniel Veselý? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Nugát? Vzpomenete si na definici slova Lokše? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skleníkový efekt? Vzpomněli byste si na význam slova Přeslice?

Klíčová slova: popis, popis, etymologie, co znamená, původ slova, přesný význam, význam slova, heslo, význam, význam pojmu, slovo, kdo to je, odborný výraz, co je to Daniel Veselý?, synonymum, pojem

Pojem Daniel Veselý je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Daniel Veselý v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Daniel Veselý ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Daniel Veselý ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Daniel Veselý ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Veselý například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Daniel Veselý? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Daniel Veselý? Kdo to byl Daniel Veselý? Kdy se narodil Daniel Veselý? Daniel Veselý se nachází v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Daniel Veselý dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Veselý i v jiné kategorii než je novináři.