Kdo je to?
Kdo je to Benga? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Benga? Lidé, hanlivé

Kdo je to Benga?

Co znamená a jaký je význam slova Benga?

Benga je hovorové, slangové, případně hanlivé označení pro policisty. Původ výrazu není zcela jasný, ale předpokládá se, že slovo vzniklo z romštiny. Beng v tomto jazyce znamená ďábel či čert - odtud se zřejmě dostalo do argotu a pak dále do běžné hovorové řeči. Jazykovědci dokládají, že ve španělštině má podobný výraz bengui také dva významy: označuje též ďábla i policistu.


Kdo je to Benga? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Benga? Lidé, hanlivé

Tento text (Benga) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Finanční rezerva? Víte, co je to Logistika? Znáte pojem Deviace? Rozumíte pojmu Pražské jaro?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, informace, lexikon, definice, etymologie, wiki, slovo, Benga, hanlivé, vysvětlení, heslo, význam pojmu, hanlivé, synonymum, význam

Pojem Benga je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Benga ve Wikipedii

Najít heslo Benga ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Benga ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Benga ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Benga ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Benga například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Benga

Nyní již víte Kdo je to Benga? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Benga? Definice pojmu Benga patří do kategorie Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Benga i v jiných kategoriích (než hanlivé).