Kdo je to?
Kdo je Marcel Kolaja? Životopis Marcel Kolaja, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Marcel Kolaja

Kdo je Marcel Kolaja? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Marcel Kolaja je politik Pirátské strany, a aktivista. Původně pracoval jako softwarový inženýr, nyní je poslancem Evropského parlamentu a místopředsedou Evropského parlamentu. Pracoval ve společnosti Red Hat jako technický produktový manažer.
O svobodný software se Marcel Kolaja zajímal již během studia, kdy v této oblasti nejen aktivně působil, ale také na toto téma publikoval. Protestoval proti zavedení patentů na software v Evropské unii.Kdo je Marcel Kolaja? Životopis Marcel Kolaja, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Marcel Kolaja

Národnost: česká
Datum narození: 29. června 1980
Místo narození: Moravská Třebová

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Marcel Kolaja sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Plná moc? Pamatujete si definici pojmu Bulimie? Vzpomněli byste si na význam slova Prokrastinace? Vzpomněli byste si co znamená slovo MeToo?

Klíčová slova: kdy se narodil Marcel Kolaja?, místo narození, kdo je Marcel Kolaja?, politici, wiki, lexikon, zajímavosti, popis, biografie, osobnost, vysvětlení, životopis, informace, datum narození, národnost, narození

Pojem Marcel Kolaja je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Marcel Kolaja na Youtube

Zkusit najít termín Marcel Kolaja ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marcel Kolaja ve Wikimedia Commons

Najít pojem Marcel Kolaja ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Marcel Kolaja ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Marcel Kolaja například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Marcel Kolaja?

Právě jste zjistili Kdo je to Marcel Kolaja? Kdy se narodil Marcel Kolaja? Kde se narodil Marcel Kolaja? Marcel Kolaja je v sekci Politici

Kategorie politici, šedovlasá politička, marcel Kolaja, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Marcel Kolaja třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marcel Kolaja i v jiné kategorii než je politici.