Kdo je to?
Kdo je to Marcel Kolaja? Životopis Marcel Kolaja, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Marcel Kolaja?

Kdo je to Marcel Kolaja? Stručný životopis

Marcel Kolaja je politik Pirátské strany, a aktivista. Původně pracoval jako softwarový inženýr, nyní je poslancem Evropského parlamentu a místopředsedou Evropského parlamentu. Pracoval ve společnosti Red Hat jako technický produktový manažer.
O svobodný software se Marcel Kolaja zajímal již během studia, kdy v této oblasti nejen aktivně působil, ale také na toto téma publikoval. Protestoval proti zavedení patentů na software v Evropské unii.Kdo je to Marcel Kolaja? Životopis Marcel Kolaja, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Marcel Kolaja

Národnost: česká
Datum narození: 29. června 1980
Místo narození: Moravská Třebová

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Marcel Kolaja? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Galangal? Vzpomenete si na definici slova Absolutorium? Vzpomněli byste si na význam slova Proudový chranič? Vzpomněli byste si na význam slova New Age?

Klíčová slova: Marcel Kolaja, informace, slovo, význam pojmu, formulace, termín, politici, přesný výraz, odborný výraz, wiki, kdo je Marcel Kolaja?, popis, význam, co je to Marcel Kolaja?, definice, co znamená

Pojem Marcel Kolaja je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Marcel Kolaja ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marcel Kolaja ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Marcel Kolaja ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Marcel Kolaja ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Marcel Kolaja například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marcel Kolaja

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Marcel Kolaja? Kdo to byl Marcel Kolaja? Kdy se narodil Marcel Kolaja? Kde se narodil Marcel Kolaja? Marcel Kolaja je v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Marcel Kolaja řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marcel Kolaja i v jiné kategorii než je politici.