Kdo je to?
Kdo je to Marcel Kolaja? Životopis Marcel Kolaja, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Marcel Kolaja?

Kdo je to Marcel Kolaja? Stručný životopis

Marcel Kolaja je politik Pirátské strany, a aktivista. Původně pracoval jako softwarový inženýr, nyní je poslancem Evropského parlamentu a místopředsedou Evropského parlamentu. Pracoval ve společnosti Red Hat jako technický produktový manažer.
O svobodný software se Marcel Kolaja zajímal již během studia, kdy v této oblasti nejen aktivně působil, ale také na toto téma publikoval. Protestoval proti zavedení patentů na software v Evropské unii.Kdo je to Marcel Kolaja? Životopis Marcel Kolaja, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Marcel Kolaja

Národnost: česká
Datum narození: 29. června 1980
Místo narození: Moravská Třebová

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Marcel Kolaja sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Dogma? Znáte definici termínu Ibalgin? Vzpomněli byste si na význam slova Národ? Pamatujete si definici pojmu Plutokracie?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, kdo je Marcel Kolaja?, heslo, etymologie, odborný výraz, politici, význam pojmu, informace, definice, Marcel Kolaja, kdo to je, co znamená, wiki, synonymum, význam

Pojem Marcel Kolaja je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Marcel Kolaja ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Marcel Kolaja ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marcel Kolaja ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Marcel Kolaja na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Marcel Kolaja například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Marcel Kolaja? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Marcel Kolaja? Kdo to byl Marcel Kolaja? Kdy se narodil Marcel Kolaja? Kde se narodil Marcel Kolaja? Marcel Kolaja se nachází v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Marcel Kolaja třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marcel Kolaja i v jiné kategorii než je politici.