Kdo je to?
Kdo je to, byl Oligarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oligarcha? Lidé, podnikání

Kdo je to Oligarcha?

Jaký je význam slova Oligarcha? Co to znamená?

Oligarchie je forma vlády známá již z antiky. Znamenalo to, že se o moc dělila úzká skupina osob - oligarchů. Dnes se slovem oligarcha označují velmi vlivní a bohatí podnikatelé v Rusku.Kdo je to, byl Oligarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oligarcha? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Oligarcha? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Nomen omen? Vzpomněli byste si na význam slova Adherence? Znáte definici termínu Kreditní riziko? Znáte definici termínu Komunikace?

Klíčová slova: lexikon, přesný význam, kdo to je, význam pojmu, význam slova, původ slova, podnikání, odborný výraz, slovo, Oligarcha, co je to Oligarcha?, termín, co znamená, kdo je Oligarcha?, wiki, heslo

Pojem Oligarcha je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Oligarcha

Vyhledat slovo Oligarcha ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Oligarcha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Oligarcha ve Wikimedia Commons

Najít heslo Oligarcha ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Oligarcha například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Oligarcha, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Oligarcha? Kdo to byl Oligarcha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Oligarcha? Definice pojmu Oligarcha je v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Oligarcha i jinde než v sekci než v podnikání.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?