Kdo je to?
Kdo je to, byl Oligarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oligarcha? Lidé, podnikání

Kdo je to Oligarcha?

Jaký je význam slova Oligarcha? Co to znamená?

Oligarchie je forma vlády známá již z antiky. Znamenalo to, že se o moc dělila úzká skupina osob - oligarchů. Dnes se slovem oligarcha označují velmi vlivní a bohatí podnikatelé v Rusku.Kdo je to, byl Oligarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oligarcha? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to Oligarcha? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Nomen omen? Víte co je Konduktivita? Znáte definici termínu Krajní levice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tryzna?

Klíčová slova: heslo, formulace, wiki, slovo, kdo to je, přesný výraz, pojem, informace, lexikon, význam pojmu, etymologie, podnikání, definice, odborný výraz, kdo je Oligarcha?, popis

Pojem Oligarcha je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Oligarcha ve Wikimedia Commons

Najít slovo Oligarcha ve Wikislovníku

Najít termín Oligarcha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Oligarcha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Oligarcha například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Oligarcha

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Oligarcha? Kdo to byl Oligarcha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Oligarcha? Definice pojmu Oligarcha je v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Oligarcha hledat i v jiných kategoriích (než podnikání).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?