Kdo je to?
Kdo je to, byl Oligarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oligarcha? Lidé, podnikání

Kdo je to Oligarcha?

Jaký je význam slova Oligarcha? Co to znamená?

Oligarchie je forma vlády známá již z antiky. Znamenalo to, že se o moc dělila úzká skupina osob - oligarchů. Dnes se slovem oligarcha označují velmi vlivní a bohatí podnikatelé v Rusku.Kdo je to, byl Oligarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oligarcha? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Oligarcha s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Nomen omen? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pojistný podvod? Znáte definici termínu Kreditní riziko? Víte co je Urologie?

Klíčová slova: termín, heslo, pojem, význam slova, etymologie, kdo to je, odborný výraz, synonymum, formulace, informace, popis, slovo, podnikání, co je to Oligarcha?, Oligarcha, definice

Pojem Oligarcha je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Oligarcha zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Oligarcha ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Oligarcha ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Oligarcha ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Oligarcha ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Oligarcha například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Oligarcha? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Oligarcha? Kdo to byl Oligarcha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Oligarcha? Definice pojmu Oligarcha se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Oligarcha i v jiných kategoriích (než podnikání).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?