Kdo je to?
Kdo je to, byl Oligarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oligarcha? Lidé, podnikání

Kdo je to Oligarcha?

Jaký je význam slova Oligarcha? Co to znamená?

Oligarchie je forma vlády známá již z antiky. Znamenalo to, že se o moc dělila úzká skupina osob - oligarchů. Dnes se slovem oligarcha označují velmi vlivní a bohatí podnikatelé v Rusku.Kdo je to, byl Oligarcha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oligarcha? Lidé, podnikání

Definici slova Oligarcha můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Nomen omen? Vzpomenete si na definici slova Kyberpunk? Znáte definici termínu Krajní levice? Vzpomněli byste si na význam slova Manga?

Klíčová slova: heslo, kdo to je, definice, význam, informace, vysvětlení, odborný výraz, lexikon, popis, popis, podnikání, wiki, kdo je Oligarcha?, původ slova, význam slova, přesný výraz

Pojem Oligarcha je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Oligarcha v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Oligarcha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Oligarcha na Google.cz

Vyhledat slovo Oligarcha ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Oligarcha na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Oligarcha například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Oligarcha, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Oligarcha? Kdo to byl Oligarcha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Oligarcha? Definice pojmu Oligarcha se nachází v sekci podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než podnikání).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?