Kdo je to?
Kdo je to, byl Exulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exulant? Lidé, politika

Kdo je to Exulant?

Jaký je význam slova Exulant? Co to znamená?

Exulant je člověk, který ze své země neodešel dobrovolně, byl vyhnán a označuje se také jako vyhnanec. Pobývá v exilu mimo svou zemi a hodlá se domů vrátit poté, co důvody exilu pominou.
Odchod exulant většinou naplánuje a dopředu si zajišťuje podmínky pro přijetí. Exulant nedobrovolně opouští zemi většinou z politických a náboženských důvodů, často bývá pronásledován.Kdo je to, byl Exulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exulant? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Exulant? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Praganda? Znáte termín OSPOD? Znáte termín Úvodník? Víte, co je to Prokrastinace?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, význam, termín, co je to Exulant?, politika, Exulant, význam slova, heslo, vysvětlení, odborný výraz, kdo je Exulant?, wiki, co znamená, pojem, slovo

Pojem Exulant je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat heslo Exulant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Exulant ve Wikislovníku

Najít pojem Exulant ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Exulant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Exulant například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Exulant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Exulant? Kdo to byl Exulant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Exulant? Definice pojmu Exulant je v sekci politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.