Kdo je to?
Kdo je to, byl Exulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exulant? Lidé, politika

Kdo je to Exulant?

Jaký je význam slova Exulant? Co to znamená?

Exulant je člověk, který ze své země neodešel dobrovolně, byl vyhnán a označuje se také jako vyhnanec. Pobývá v exilu mimo svou zemi a hodlá se domů vrátit poté, co důvody exilu pominou.
Odchod exulant většinou naplánuje a dopředu si zajišťuje podmínky pro přijetí. Exulant nedobrovolně opouští zemi většinou z politických a náboženských důvodů, často bývá pronásledován.Kdo je to, byl Exulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exulant? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Exulant? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Příkon? Vzpomněli byste si na význam slova Revolut? Znáte termín ČSN? Znáte definici termínu Červená čísla?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, Exulant, politika, vysvětlení, význam pojmu, synonymum, co je to Exulant?, význam, kdo je Exulant?, definice, slovo, kdo to je, formulace, informace, termín

Pojem Exulant je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Exulant ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Exulant ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Exulant ve Wikislovníku

Hledat heslo Exulant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Exulant například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Exulant, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Exulant? Kdo to byl Exulant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Exulant? Definice pojmu Exulant je v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Exulant hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.