Kdo je to?
Kdo je to, byl Exulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exulant? Lidé, politika

Kdo je to Exulant?

Jaký je význam slova Exulant? Co to znamená?

Exulant je člověk, který ze své země neodešel dobrovolně, byl vyhnán a označuje se také jako vyhnanec. Pobývá v exilu mimo svou zemi a hodlá se domů vrátit poté, co důvody exilu pominou.
Odchod exulant většinou naplánuje a dopředu si zajišťuje podmínky pro přijetí. Exulant nedobrovolně opouští zemi většinou z politických a náboženských důvodů, často bývá pronásledován.Kdo je to, byl Exulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exulant? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Exulant sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Praganda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kahuda? Znáte termín Úvodník? Víte co je ASR?

Klíčová slova: slovo, synonymum, co je to Exulant?, wiki, popis, popis, kdo to je, heslo, etymologie, přesný význam, přesný výraz, kdo je Exulant?, informace, formulace, význam pojmu, co znamená

Pojem Exulant je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Exulant ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Exulant na Youtube

Vyhledat heslo Exulant ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Exulant ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Exulant například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Exulant, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Exulant? Kdo to byl Exulant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Exulant? Definice pojmu Exulant se nachází v sekci politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Exulant i v jiné sekci než je kategorie politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.