Kdo je to?
Kdo je to, byl Exulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exulant? Lidé, politika

Kdo je to Exulant?

Jaký je význam slova Exulant? Co to znamená?

Exulant je člověk, který ze své země neodešel dobrovolně, byl vyhnán a označuje se také jako vyhnanec. Pobývá v exilu mimo svou zemi a hodlá se domů vrátit poté, co důvody exilu pominou.
Odchod exulant většinou naplánuje a dopředu si zajišťuje podmínky pro přijetí. Exulant nedobrovolně opouští zemi většinou z politických a náboženských důvodů, často bývá pronásledován.Kdo je to, byl Exulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Exulant? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Exulant s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kalibrace? Vzpomenete si na definici slova Monarchismus? Znáte termín Emeritní? Vzpomněli byste si na význam slova Vědomí?

Klíčová slova: kdo je Exulant?, odborný výraz, přesný výraz, kdo to je, co je to Exulant?, význam, formulace, popis, termín, heslo, slovo, význam slova, co znamená, význam pojmu, původ slova, lexikon

Pojem Exulant je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Exulant doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Exulant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Exulant na Google.cz

Hledat heslo Exulant ve Wikislovníku

Najít heslo Exulant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Exulant například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Exulant

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Exulant? Kdo to byl Exulant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Exulant? Definice pojmu Exulant je v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.