Kdo je to?
Kdo je to Kontraktor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kontraktor? Lidé, profese

Kontraktor

Jaký je význam slova Kontraktor? Co to znamená?

Kontraktor je voják bojující mimo struktury armády vlastní země.
Kontraktor může být též označení pro žoldáka.
Jako rozdíl mezi kontraktorem a žoldákem se uvádí, že žoldáci jsou bojovníci, kteří za žold bojují v jakémkoli konfliktu, kontraktoři se často účastní konfliktů pod vlajkou své vlasti. Často jde například o válečné veterány a bývalé příslušníky ozbrojených sil, kteří už nemají možnost účastnit se konfliktu v rámci armády, nicméně chtějí se do války zapojit.
Zároveň se však s označením kontraktor můžeme setkat i v situaci, kdy si například soukromá osoba nebo společnost najímá vycvičené profesionály k ochraně své osoby či majetku. V některých případech mohou kontraktoři tvořit tzv. soukromé armády.Kdo je to Kontraktor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kontraktor? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Kontraktor můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmina sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Wakame? Víte co je Satisfakce? Vzpomenete si na definici slova Klikva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Palice?

Klíčová slova: lexikon, Kontraktor, definice, původ slova, synonymum, heslo, wikipedie, Kontraktor, profese, termín, slovo, přesný výraz, vysvětlení, přesný výraz, význam slova, pojem

Pojem Kontraktor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Kontraktor zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít heslo Kontraktor ve Wikislovníku

Hledat pojem Kontraktor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Kontraktor ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kontraktor ve Wikimedia Commons

Najít pojem Kontraktor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontraktor například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Kontraktor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Kontraktor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kontraktor? Definice pojmu Kontraktor je v sekci Profese

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.