Kdo je to?
Kdo je to Sítař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sítař? Lidé, historie

Kdo je to Sítař?

Jaký je význam slova Sítař? Co to znamená?

Sítař byl druh řemeslníka, jehož činnost postupně zanikala. Jiné označení pro tohoto člověka bylo řešetář. Ke své práci používal vlasy nebo struny a dřevo. Ze dřeva vznikaly dřevěné součásti, z vlasů a strun síta nebo tkací hřebeny.
Síťař si materiál pečlivě vybíral, ze dřeva se jednalo nejčastěji o dub. Jedná se o tradiční a nyní již historické řemeslo.Kdo je to Sítař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sítař? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sítař? s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Aktivní uhlí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Impresionismus? Znáte pojem EAN? Víte co je Draslík?

Klíčová slova: historie, přesný význam, historie, původ slova, význam, odborný výraz, etymologie, popis, wikipedie, definice, informace, slovo, co znamená, přesný výraz, Sítař, heslo

Pojem Sítař je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Sítař doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Sítař na Youtube

Najít pojem Sítař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Sítař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Sítař ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sítař například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sítař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sítař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sítař? Definice pojmu Sítař se nachází v sekci Historie

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než historie.