Kdo je to?
Kdo je to Anarchokapitalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anarchokapitalista? Lidé, politika

Kdo je to Anarchokapitalista?

Jaký je význam slova Anarchokapitalista? Co to znamená?

Anarchokapitalismus je myšlenkový a ekonomický směr. Stojí na zásadním posílení osobní svobody na úkor moci státu, který má být radikálně omezen až zcela eliminován; prosazuje zachování a rozvoj volného trhu a také právo chránit soukromý majetek. Vyvíjel se již od 19. století, větší prostor však dostal ve 20. a 21. století. Je jedinou z odnoží anarchismu, která se nevymezuje vůči kapitalismu.
Tento směr vznikl spojením teorií anarchismu a kapitalismu. Anarchismus je znám už od dob starověkého Řecka a popisuje společnost, která nevytváří hierarchii a není omezována státní ani žádnou jinou mocí. Kapitalismus je ekonomická teorie postavená na principu tržní ekonomiky a soukromém vlastnictví.Kdo je to Anarchokapitalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anarchokapitalista? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Anarchokapitalista s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Finanční leasing? Vzpomněli byste si co označuje výraz Louka? Pamatujete si definici pojmu Justice? Znáte termín Hédonismus?

Klíčová slova: synonymum, Anarchokapitalista, přesný výraz, wikipedie, wiki, co znamená, vysvětlení, definice, heslo, lexikon, informace, slovo, Anarchokapitalista, termín, etymologie, formulace

Pojem Anarchokapitalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Anarchokapitalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Anarchokapitalista na Google.cz

Hledat slovo Anarchokapitalista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Anarchokapitalista ve Wikipedii

Najít termín Anarchokapitalista na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Anarchokapitalista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Anarchokapitalista

Právě jste zjistili Kdo je to Anarchokapitalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anarchokapitalista? Definice pojmu Anarchokapitalista je v kategorii Politika

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, text, definici, třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci politika.