Kdo je to?
Kdo je to Jeřábník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jeřábník? Lidé, profese

Kdo je to Jeřábník?

Jaký je význam slova Jeřábník? Co to znamená?

Jeřábník je řidičem, obsluhou i údržbářem zdvihacího stroje, jeřábu. Pomocí jeřábu přepravuje určené náklady na stanovená místa. Za stroj, který obsluhuje, nese plnou zodpovědnost. Musí také provádět kontrolu stavu stroje a jeho provozuschopnosti a bezpečnost zajištění přenášených věcí. Vede také evidenci každé činnosti zdvihacího stroje.
Tuto činnost podrobně zapisuje do knihy tohoto zařízení. Pro toto zaměstnání není nutná zvláštní kvalifikace, jeřábník však musí mít jeřábnický průkaz pro stroj, se kterým pracuje.Kdo je to Jeřábník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jeřábník? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jeřábník s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Příroda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pesto? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mansarda? Znáte termín Apple Pay?

Klíčová slova: lexikon, termín, přesný výraz, formulace, význam, slovo, definice, pojem, význam pojmu, přesný výraz, profese, Jeřábník, wikipedie, původ slova, etymologie, přesný význam

Pojem Jeřábník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jeřábník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Jeřábník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jeřábník na Youtube

Zkusit najít frázi Jeřábník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Jeřábník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jeřábník například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Jeřábník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Jeřábník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jeřábník? Definice pojmu Jeřábník patří do kategorie Profese

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Jeřábník v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je profese.