Kdo je to?
Kdo je to, byl Jeřábník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jeřábník? Lidé, profese

Kdo je to Jeřábník?

Jaký je význam slova Jeřábník? Co to znamená?

Jeřábník je řidičem, obsluhou i údržbářem zdvihacího stroje, jeřábu. Pomocí jeřábu přepravuje určené náklady na stanovená místa. Za stroj, který obsluhuje, nese plnou zodpovědnost. Musí také provádět kontrolu stavu stroje a jeho provozuschopnosti a bezpečnost zajištění přenášených věcí. Vede také evidenci každé činnosti zdvihacího stroje.
Tuto činnost podrobně zapisuje do knihy tohoto zařízení. Pro toto zaměstnání není nutná zvláštní kvalifikace, jeřábník však musí mít jeřábnický průkaz pro stroj, se kterým pracuje.Kdo je to, byl Jeřábník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jeřábník? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Jeřábník se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Špýchar? Rozumíte pojmu BOZP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dogma? Znáte pojem Přirovnání?

Klíčová slova: popis, etymologie, definice, termín, formulace, vysvětlení, význam slova, heslo, Jeřábník, synonymum, co znamená, slovo, původ slova, informace, pojem, wiki

Pojem Jeřábník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jeřábník

Hledat videa s názvem Jeřábník na Youtube

Hledat výraz Jeřábník ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Jeřábník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Jeřábník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jeřábník například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Jeřábník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jeřábník? Kdo to byl Jeřábník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jeřábník? Definice pojmu Jeřábník je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Jeřábník i v jiné sekci než v profese.