Kdo je to?
Kdo je to, byl Jeřábník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jeřábník? Lidé, profese

Kdo je to Jeřábník?

Jaký je význam slova Jeřábník? Co to znamená?

Jeřábník je řidičem, obsluhou i údržbářem zdvihacího stroje, jeřábu. Pomocí jeřábu přepravuje určené náklady na stanovená místa. Za stroj, který obsluhuje, nese plnou zodpovědnost. Musí také provádět kontrolu stavu stroje a jeho provozuschopnosti a bezpečnost zajištění přenášených věcí. Vede také evidenci každé činnosti zdvihacího stroje.
Tuto činnost podrobně zapisuje do knihy tohoto zařízení. Pro toto zaměstnání není nutná zvláštní kvalifikace, jeřábník však musí mít jeřábnický průkaz pro stroj, se kterým pracuje.Kdo je to, byl Jeřábník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jeřábník? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Jeřábník? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Příroda? Znáte pojem Ačokča? Vzpomněli byste si co označuje výraz USB hub? Vzpomenete si na definici slova Poslední zvonění?

Klíčová slova: Jeřábník, etymologie, přesný význam, vysvětlení, pojem, synonymum, definice, slovo, co znamená, popis, formulace, význam pojmu, význam slova, lexikon, kdo je Jeřábník?, kdo to je

Pojem Jeřábník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Jeřábník na Youtube

Vyhledat pojem Jeřábník ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Jeřábník ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Jeřábník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jeřábník například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Jeřábník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jeřábník? Kdo to byl Jeřábník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jeřábník? Definice pojmu Jeřábník se nachází v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Jeřábník i v jiné sekci než v profese.