Kdo je to?
Kdo je Isla Fisher? Životopis Isla Fisher, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Isla Fisher

Kdo je Isla Fisher? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Isla Lang Fischer je australská filmová a seriálová herečka, spisovatelka, která se narodila v hlavním městě Ománu v Maskatu. Její oba rodiče pocházeli ze Skotska. Fischer vyrůstala v Západní Austrálii ve městě Perth. Již v 9 letech debutovala v televizních reklamách v australské televizi. Po střední škole studovala na Methodist Ladie’s College, kde začala účinkovat v divadelních hrách.
Debutovala jako dětská herečka v australských seriálech Bay City a Paradise Beach (1993). Následovala role Shannon Reed v seriálu Home and Away, kde hrála v letech 1994-97. Roku 1994 vydala dvě vlastní novely Bewitched a Seduced by Fame.
Fisher debutovala ve filmu Clowning Around 2 (1993). Následovaly snímky Bazén, Attila (2001), Scooby-Doo (2002), Dallas 362 (2003). Za roli v komedii Nesvatbovi z roku 2005 získala za svůj herecký výkon cenu MTW Movie Award. Následovaly role v úspěšných filmech Pirát silnic, Komplic (2007), animovaný film Horton (propůjčila svůj hlas), Určitě, možná (2008), hlas propůjčila také animovanému filmu Rango (2011), Legendární parta, Holky na tahu (2012), Velký Gatsby, Podfukáři (2013), Klaun navždy (2015), Podfukáři 2, Noční zvířata, Grimsby (2016), Greed (2019) nebo Zpátky do divočiny (2021).
Fisher se ještě objevila v televizních seriálech Neighbors from Hell (2010), Znuděný k smrti (2011), Arrested Development (2013 a 2018) nebo Larry, kroť se (2020).
Manželem Isly Fisher je komediální herec Sacha Baron Cohen.Kdo je Isla Fisher? Životopis Isla Fisher, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Isla Fisher

Národnost: australská
Datum narození: 3. 2. 1976
Místo narození: Maskat, Omán

Tento text (Isla Fisher) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Valcha? Víte co je Jáhly? Znáte termín Epilepsie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Invaze?

Klíčová slova: popis, lexikon, wiki, herectví, Isla Fisher, osobnosti, kdy se narodila Isla Fisher?, životopis, wikipedie, místo narození, osobnost, herectví, kde se narodila Isla Fisher?, zajímavosti, kdo je Isla Fisher?, informace

Pojem Isla Fisher je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Isla Fisher na Google.cz

Zkusit najít frázi Isla Fisher v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Isla Fisher ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Isla Fisher ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Isla Fisher ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Isla Fisher například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Isla Fisher

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Isla Fisher? Kdy se narodila Isla Fisher? Kde se narodila Isla Fisher? Isla Fisher patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, skořicové vlasy, isla Fisher, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Isla Fisher řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Isla Fisher i v jiné kategorii než je herectví.