Kdo je to?
Kdo je Isla Fisher? Životopis Isla Fisher, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Isla Fisher?

Kdo je Isla Fisher? Životopis, informace, biografie, herectví

Isla Lang Fischer je australská filmová a seriálová herečka, spisovatelka, která se narodila v hlavním městě Ománu v Maskatu. Její oba rodiče pocházeli ze Skotska. Fischer vyrůstala v Západní Austrálii ve městě Perth. Již v 9 letech debutovala v televizních reklamách v australské televizi. Po střední škole studovala na Methodist Ladie’s College, kde začala účinkovat v divadelních hrách.
Debutovala jako dětská herečka v australských seriálech Bay City a Paradise Beach (1993). Následovala role Shannon Reed v seriálu Home and Away, kde hrála v letech 1994-97. Roku 1994 vydala dvě vlastní novely Bewitched a Seduced by Fame.
Fisher debutovala ve filmu Clowning Around 2 (1993). Následovaly snímky Bazén, Attila (2001), Scooby-Doo (2002), Dallas 362 (2003). Za roli v komedii Nesvatbovi z roku 2005 získala za svůj herecký výkon cenu MTW Movie Award. Následovaly role v úspěšných filmech Pirát silnic, Komplic (2007), animovaný film Horton (propůjčila svůj hlas), Určitě, možná (2008), hlas propůjčila také animovanému filmu Rango (2011), Legendární parta, Holky na tahu (2012), Velký Gatsby, Podfukáři (2013), Klaun navždy (2015), Podfukáři 2, Noční zvířata, Grimsby (2016), Greed (2019) nebo Zpátky do divočiny (2021).
Fisher se ještě objevila v televizních seriálech Neighbors from Hell (2010), Znuděný k smrti (2011), Arrested Development (2013 a 2018) nebo Larry, kroť se (2020).
Manželem Isly Fisher je komediální herec Sacha Baron Cohen.Kdo je Isla Fisher? Životopis Isla Fisher, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Isla Fisher

Národnost: australská
Datum narození: 3. 2. 1976
Místo narození: Maskat, Omán

Tento text (Isla Fisher) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Nedotknutelní? Rozumíte pojmu Dashboard? Znáte termín Ledolezení? Znáte pojem Cenzura?

Klíčová slova: wikipedie, popis, kdy se narodila Isla Fisher?, datum narození, národnost, lexikon, kde se narodila Isla Fisher?, osobnost, herectví, život, wiki, vysvětlení, biografie, kdo je Isla Fisher?, herectví, zajímavosti

Pojem Isla Fisher je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Isla Fisher

Najít slovo Isla Fisher ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Isla Fisher na Google.cz

Hledat termín Isla Fisher ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Isla Fisher ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Isla Fisher v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Isla Fisher například ve Wikipedii, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Isla Fisher?

Nyní již víte Kdo je to Isla Fisher? Kdy se narodila Isla Fisher? Kde se narodila Isla Fisher? Isla Fisher se nachází v sekci Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Isla Fisher řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Isla Fisher i v jiné kategorii než je herectví.