Kdo je to?
Kdo je to Bisexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bisexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bisexuál?

Co znamená a jaký je význam slova Bisexuál?

Bisexuál je osoba, která je sexuálně a emočně přitahována k osobám obou pohlaví, tedy jak k osobě stejného, tak opačného pohlaví bez rozdílu.
Vedou se spory o to, zda považovat bisexualitu za samostatnou variantu sexuální orientace. Ve vědeckých průzkumech se jako bisexuálové označují zhruba 1-3 procenta lidí, častěji se k bisexualitě hlásí ženy než muži.
Vlajka bisexuálů je tvořena růžovým pruhem nahoře, modrým dole a fialovým uprostřed.
Pojem bisexualita se používá od 19. století.Kdo je to Bisexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bisexuál? Lidé, vlastnosti

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Yogi? Pamatujete si definici pojmu Troposféra? Vzpomenete si na definici slova Libeček? Vzpomněli byste si co znamená slovo Valkýra?

Klíčová slova: Bisexuál, informace, pojem, přesný výraz, definice, Bisexuál, význam slova, termín, wiki, vysvětlení, etymologie, wikipedie, odborný výraz, vlastnosti, význam, význam pojmu

Pojem Bisexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Bisexuál v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Bisexuál ve Wikislovníku

Hledat heslo Bisexuál na Google.cz

Najít slovo Bisexuál ve Wikipedii

Vyhledat heslo Bisexuál v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Bisexuál ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bisexuál například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Bisexuál, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Bisexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bisexuál? Definice pojmu Bisexuál patří do kategorie Vlastnosti

Text vytvořen pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.