Kdo je to?
Kdo je to Bisexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bisexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bisexuál?

Jaký je význam slova Bisexuál? Co to znamená?

Bisexuál je osoba, která je sexuálně a emočně přitahována k osobám obou pohlaví, tedy jak k osobě stejného, tak opačného pohlaví bez rozdílu.
Vedou se spory o to, zda považovat bisexualitu za samostatnou variantu sexuální orientace. Ve vědeckých průzkumech se jako bisexuálové označují zhruba 1-3 procenta lidí, častěji se k bisexualitě hlásí ženy než muži.
Vlajka bisexuálů je tvořena růžovým pruhem nahoře, modrým dole a fialovým uprostřed.
Pojem bisexualita se používá od 19. století.Kdo je to Bisexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bisexuál? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bisexuál s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Zlatý standard? Znáte definici termínu Akumulátor? Vzpomenete si na definici slova Zámková dlažba? Pamatujete si definici pojmu Deflegmátor?

Klíčová slova: wikipedie, vysvětlení, informace, co znamená, heslo, vlastnosti, přesný výraz, wiki, synonymum, etymologie, odborný výraz, popis, význam slova, přesný význam, definice, význam pojmu

Pojem Bisexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bisexuál ve Wikimedia Commons

Najít heslo Bisexuál ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Bisexuál ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Bisexuál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Bisexuál ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bisexuál například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bisexuál

Právě jste zjistili Kdo je to Bisexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bisexuál? Definice pojmu Bisexuál patří do kategorie Vlastnosti

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Bisexuál i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.