Kdo je to?
Kdo je to Bisexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bisexuál? Lidé, vlastnosti

Bisexuál

Jaký je význam slova Bisexuál? Co to znamená?

Bisexuál je osoba, která je sexuálně a emočně přitahována k osobám obou pohlaví, tedy jak k osobě stejného, tak opačného pohlaví bez rozdílu.
Vedou se spory o to, zda považovat bisexualitu za samostatnou variantu sexuální orientace. Ve vědeckých průzkumech se jako bisexuálové označují zhruba 1-3 procenta lidí, častěji se k bisexualitě hlásí ženy než muži.
Vlajka bisexuálů je tvořena růžovým pruhem nahoře, modrým dole a fialovým uprostřed.
Pojem bisexualita se používá od 19. století.Kdo je to Bisexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bisexuál? Lidé, vlastnosti

Sdílejte text pojmu Bisexuál s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Stavební dozor? Znáte termín Persona non grata? Vzpomenete si na definici slova Dashboard? Víte, co je to Skateboarding?

Klíčová slova: vlastnosti, synonymum, formulace, Bisexuál, Bisexuál, přesný výraz, wikipedie, termín, přesný význam, pojem, co znamená, informace, přesný výraz, význam slova, význam pojmu, vysvětlení

Pojem Bisexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít termín Bisexuál na Google.cz

Zkusit najít výraz Bisexuál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Bisexuál na Google obrázcích

Vyhledat termín Bisexuál ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Bisexuál ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bisexuál například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Bisexuál, definice, vysvětlení pojmu

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Bisexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bisexuál? Definice pojmu Bisexuál se nachází v kategorii Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, zadumaná žena, bisexuál, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace výraz, slovo, definici, termín řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.