Kdo je to?
Kdo je to Bisexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bisexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bisexuál?

Jaký je význam slova Bisexuál? Co to znamená?

Bisexuál je osoba, která je sexuálně a emočně přitahována k osobám obou pohlaví, tedy jak k osobě stejného, tak opačného pohlaví bez rozdílu.
Vedou se spory o to, zda považovat bisexualitu za samostatnou variantu sexuální orientace. Ve vědeckých průzkumech se jako bisexuálové označují zhruba 1-3 procenta lidí, častěji se k bisexualitě hlásí ženy než muži.
Vlajka bisexuálů je tvořena růžovým pruhem nahoře, modrým dole a fialovým uprostřed.
Pojem bisexualita se používá od 19. století.Kdo je to Bisexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bisexuál? Lidé, vlastnosti

Definici pojmu Bisexuál sdílejte s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Zlatý standard? Vzpomněli byste si na význam slova Valorizace? Vzpomenete si na definici slova Kompilace? Znáte definici termínu Dip?

Klíčová slova: vysvětlení, odborný výraz, wikipedie, vlastnosti, význam slova, Bisexuál, lexikon, definice, wiki, co znamená, význam pojmu, původ slova, popis, přesný výraz, vlastnosti, synonymum

Pojem Bisexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Bisexuál v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bisexuál ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Bisexuál ve Wikipedii

Vyhledat výraz Bisexuál ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Bisexuál ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Bisexuál ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bisexuál například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Bisexuál, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Bisexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bisexuál? Definice pojmu Bisexuál je v kategorii Vlastnosti

Napsáno redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, výraz, termín, heslo řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Bisexuál hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).