Kdo je to?
Kdo je to Redaktor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Redaktor? Lidé, profese

Kdo je to Redaktor?

Jaký je význam slova Redaktor? Co to znamená?

Redaktor je osoba, která pracuje v mediálním domě, nakladatelství, vydavatelství apod. Náplní jeho práce je vyhledávat nové informace, připravovat obsah média, případně se podílet na kontrole stylistické, gramatické a vizuální stránky výstupového materiálu.
Zatímco ve zpravodajských redakcích či pořadech a tiskovinách zaměřených na konkrétní téma má redaktor na starost především obsahovou stránku, v nakladatelství se věnuje spíše úpravě textu, vyhledávání nových knih a textů k tisku apod.
Práce redaktora záleží na pozici, kterou zastává, a na specializaci média, pro které pracuje. Ve zpravodajství přináší aktuální a komplexní informace, sportovní redaktor se specializuje na oblast sportu, nakladatelský redaktor dohlíží na proces přípravy knihy apod. Šéfredaktor vede redakci a je nadřízený ostatním redaktorům.Kdo je to Redaktor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Redaktor? Lidé, profese

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Rekuperace? Vzpomněli byste si na význam slova Demoverze? Vzpomněli byste si na význam slova Couvert? Znáte definici termínu Honorář?

Klíčová slova: význam, vysvětlení, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, definice, profese, přesný výraz, wikipedie, slovo, Redaktor, etymologie, wiki, Redaktor, co znamená, pojem

Pojem Redaktor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít frázi Redaktor ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Redaktor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Redaktor na Youtube

Vyhledat slovo Redaktor na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Redaktor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Redaktor například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Redaktor

Právě jste zjistili Kdo je to Redaktor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Redaktor? Definice pojmu Redaktor se nachází v kategorii Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pokuste se též vyhledat informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Redaktor v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je profese.