Kdo je to?
Kdo je to Žebrák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Žebrák? Lidé, profese

Kdo je to Žebrák?

Jaký je význam slova Žebrák? Co to znamená?

Žebrák je člověk, který získává peníze, stravu či další věci žebráním - tedy prosí ostatní lidi, aby mu něco darovali. Často se jedná o bezdomovce.
Žebráky obvykle potkáváme na frekventovaných místech - zastávky městské hromadné dopravy, metro, u památek či kostelů. Žebráci spoléhají či jsou nuceni spoléhat na velkorysost ostatních lidí, kteří jim dávají peníze - například ze solidarity či z lítosti. Někteří žebráci například při žebrání hrají na hudební nástroj v naději, že jim procházející lidé dají peníze za jejich umění.
Různá města se k žebrání staví různě. V některých metropolích či městech jsou žebráci takřka běžnou součástí městského života, jinde se snaží radnice či vlády žebrání vymýtit.
Hanlivě označení pro žebráka je somrák.Kdo je to Žebrák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Žebrák? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Žebrák s přáteli a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Slovosled? Vzpomněli byste si na význam slova Cirhóza jater? Rozumíte pojmu Alkovna? Znáte definici termínu Alkoholismus?

Klíčová slova: význam, odborný výraz, Žebrák, wiki, přesný výraz, vysvětlení, profese, lexikon, pojem, informace, přesný význam, význam slova, význam pojmu, synonymum, přesný výraz, heslo

Pojem Žebrák je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Žebrák v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Žebrák na Youtube

Hledat frázi Žebrák ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Žebrák na Google.cz

Vyhledat pojem Žebrák ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Žebrák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Žebrák například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Žebrák, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Žebrák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žebrák? Definice pojmu Žebrák je v kategorii Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, text, definici, dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Žebrák i v jiné kategorii než je sekce profese.