Kdo je to?
Kdo je Alžběta Šorfová? Životopis Alžběta Šorfová, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Alžběta Šorfová

Kdo je Alžběta Šorfová? Životopis, informace, biografie, psychologie

Již více než 20 let se Mgr. Alžběta Kalousková Šorfová věnuje terapii, poradenství a lektorství. Je uznávaná jako konzultantka, psycholožka hlubinné terapie a svérázná autorka vzdělávacích projektů. Věnuje se popularizaci spirituálních témat.
Mezi lety 2000 a 2010 vedla poradenství pro rozvoj osobnosti, regresní terapie. Zabývá se světelnými dimenzemi 4, 5, 6, 7, vyšší volné energie, učení mistrů Merkaby, Ra-Sheeby, Shambally. Pořádá také přednášky a semináře. Osobní poznatky i zkušenosti svých hostů předává prostřednictvím internetové televize ELIA TV Cesty k sobě. Často hostuje v časopisu Fénix.
Kariéru začala před pětadvaceti lety. Zaměřila se na jazzový a estetický tanec a osobitou řeč těla. Během improvizace pochopila, že máme v sobě něco více. Každá improvizace rozvíjela něco, nad čím neměla kontrolu. Nechápala odkud přicházely nápady. Pochopila, že v těle je něco více, než vědomí, duše a různé prožitky z minulých životů. Například na tematickou improvizaci smutku, nechápala, kde se bere smutek, když je mladá a raduje se ze života.
Odjela také studovat do zahraničí a dále objevovat a porozumět tomu, co je uvnitř skryto. Pustila se do numerologie a astrologie. Dokonce po setkání s Mistrem, který ji zasvětil a otevřel duši, získala jasnovidnost a jasnocitnost.
V roce 2014 dostala bronzový Bludný balvan od Českého klubu skeptiků Sisyfos v kategorii jednotlivců "za trpělivou přípravu veřejnosti na duchovně - energetickou transformaci".
Smyslem své práce vidí především v tom, pomáhat druhým lidem najít svou životní cestu, naučit se pracovat sama na sobě a na svém seberozvoji. Z těchto důvodů spoluzaložila internetové vysílání Cesty k sobě (www.cestyksobě.cz).Kdo je Alžběta Šorfová? Životopis Alžběta Šorfová, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Hlavní informace o osobě Alžběta Šorfová

Národnost: česká
Datum narození: 29.7. 1968

Popis osobnosti Alžběta Šorfová můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Fakultní nemocnice? Vzpomněli byste si na význam slova Rétorika? Znáte termín Odstavec? Znáte definici termínu Bentonit?

Klíčová slova: psychologie, wikipedie, lexikon, informace, vysvětlení, životopis, wiki, Alžběta Šorfová, biografie, datum narození, národnost, osobnost, popis, osobnosti, kdy se narodila Alžběta Šorfová?, kdo je Alžběta Šorfová?

Pojem Alžběta Šorfová je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat pojem Alžběta Šorfová ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Alžběta Šorfová na Youtube

Zkusit najít heslo Alžběta Šorfová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Alžběta Šorfová ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Alžběta Šorfová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Alžběta Šorfová například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Alžběta Šorfová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Alžběta Šorfová? Kdy se narodila Alžběta Šorfová? Alžběta Šorfová je v kategorii Psychologie

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Alžběta Šorfová třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alžběta Šorfová i v jiné kategorii než je psychologie.