Kdo je to?
Kdo je Alžběta Šorfová? Životopis Alžběta Šorfová, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Kdo je Alžběta Šorfová?

Kdo je Alžběta Šorfová? Životopis, informace, biografie, psychologie

Již více než 20 let se Mgr. Alžběta Kalousková Šorfová věnuje terapii, poradenství a lektorství. Je uznávaná jako konzultantka, psycholožka hlubinné terapie a svérázná autorka vzdělávacích projektů. Věnuje se popularizaci spirituálních témat.
Mezi lety 2000 a 2010 vedla poradenství pro rozvoj osobnosti, regresní terapie. Zabývá se světelnými dimenzemi 4, 5, 6, 7, vyšší volné energie, učení mistrů Merkaby, Ra-Sheeby, Shambally. Pořádá také přednášky a semináře. Osobní poznatky i zkušenosti svých hostů předává prostřednictvím internetové televize ELIA TV Cesty k sobě. Často hostuje v časopisu Fénix.
Kariéru začala před pětadvaceti lety. Zaměřila se na jazzový a estetický tanec a osobitou řeč těla. Během improvizace pochopila, že máme v sobě něco více. Každá improvizace rozvíjela něco, nad čím neměla kontrolu. Nechápala odkud přicházely nápady. Pochopila, že v těle je něco více, než vědomí, duše a různé prožitky z minulých životů. Například na tematickou improvizaci smutku, nechápala, kde se bere smutek, když je mladá a raduje se ze života.
Odjela také studovat do zahraničí a dále objevovat a porozumět tomu, co je uvnitř skryto. Pustila se do numerologie a astrologie. Dokonce po setkání s Mistrem, který ji zasvětil a otevřel duši, získala jasnovidnost a jasnocitnost.
V roce 2014 dostala bronzový Bludný balvan od Českého klubu skeptiků Sisyfos v kategorii jednotlivců "za trpělivou přípravu veřejnosti na duchovně - energetickou transformaci".
Smyslem své práce vidí především v tom, pomáhat druhým lidem najít svou životní cestu, naučit se pracovat sama na sobě a na svém seberozvoji. Z těchto důvodů spoluzaložila internetové vysílání Cesty k sobě (www.cestyksobě.cz).Kdo je Alžběta Šorfová? Životopis Alžběta Šorfová, osobnosti, slavná žena z kategorie psychologie

Hlavní data o osobě Alžběta Šorfová

Národnost: česká
Datum narození: 29.7. 1968

Tento text (Alžběta Šorfová) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Jóga? Rozumíte pojmu Sutura? Znáte termín Konkubinát? Znáte pojem Mene tekel?

Klíčová slova: kdy se narodila Alžběta Šorfová?, wikipedie, životopis, lexikon, kdo je Alžběta Šorfová?, vysvětlení, popis, datum narození, biografie, Alžběta Šorfová, osobnost, zajímavosti, wiki, národnost, Alžběta Šorfová, život

Pojem Alžběta Šorfová je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Alžběta Šorfová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Alžběta Šorfová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Alžběta Šorfová ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Alžběta Šorfová na Google.cz

Zkusit najít slovo Alžběta Šorfová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alžběta Šorfová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Alžběta Šorfová? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Alžběta Šorfová? Kdy se narodila Alžběta Šorfová? Alžběta Šorfová patří do kategorie Psychologie

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Alžběta Šorfová kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alžběta Šorfová i v jiné kategorii než je psychologie.