Kdo je to?
Kdo je to, byl Suchar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Suchar? Lidé, hanlivé

Kdo je to Suchar?

Co znamená a jaký je význam slova Suchar?

Suchar je hovorové hanlivé označení pro člověka, který se neumí bavit, nemá žádný smysl pro humor nebo ho má jen málo, není hravý a málokdy chápe ironii nebo nadsázku. Takový člověk je nudný a pro své okolí nezajímavý. Nelze s ním žertovat a není od něj možno očekávat zábavné jednání.
Pojmenování suchar v tomto smyslu poprvé použil v roce 1953 náměstek předsedy vlády Václav Kopecký na zasedání ÚV KSČ.Kdo je to, byl Suchar? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Suchar? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Suchar? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Statutární město? Znáte pojem Zálohová faktura? Pamatujete si definici pojmu Arbitráž? Vzpomenete si na definici slova Jasmínová rýže?

Klíčová slova: formulace, co znamená, přesný výraz, význam pojmu, kdo to je, Suchar, etymologie, definice, co je to Suchar?, hanlivé, synonymum, přesný význam, popis, vysvětlení, slovo, popis

Pojem Suchar je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Suchar v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Suchar na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suchar ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Suchar ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Suchar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Suchar například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Suchar, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Suchar? Kdo to byl Suchar? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Suchar? Definice pojmu Suchar je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).