Kdo je to?
Kdo je to Webdesigner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Webdesigner? Lidé, profese

Kdo je to Webdesigner?

Jaký je význam slova Webdesigner? Co to znamená?

Webdesigner je tvůrcem grafiky a technických řešení toho, jak budou vypadat webové stránky a aplikace. Musí mít velký smysl pro estetickou stránku tvorby, umí řešit detaily a rychle se učí všem novinkám v oboru. Musí také umět komunikovat, pro jeho práci je důležitá dohoda se zákazníky a vzájemné poznání nejen se zadavatelem zakázky, ale také s uživateli.
Poté, co webdesigner provede průzkum a získá patřičné poznatky, začne pracovat na návrzích, které pak předloží zákazníkovi. Schválený návrh pak dostane podobu kódu a je umístěn na stránky.Kdo je to Webdesigner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Webdesigner? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Webdesigner sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Slabika? Vzpomněli byste si na význam slova AFAIK? Vzpomněli byste si co znamená slovo Artyčok? Znáte definici termínu Transhumanismus?

Klíčová slova: informace, formulace, přesný výraz, Webdesigner, lexikon, popis, co znamená, definice, slovo, heslo, wikipedie, význam, význam pojmu, synonymum, profese, vysvětlení

Pojem Webdesigner je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Webdesigner zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Webdesigner na Youtube

Zkusit najít pojem Webdesigner ve Wikislovníku

Hledat heslo Webdesigner ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Webdesigner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Webdesigner v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Webdesigner například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Webdesigner, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Webdesigner? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Webdesigner? Definice pojmu Webdesigner je v sekci Profese

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Webdesigner hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.