Kdo je to?
Kdo je to, byl Webdesigner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Webdesigner? Lidé, profese

Kdo je to Webdesigner?

Co znamená a jaký je význam slova Webdesigner?

Webdesigner je tvůrcem grafiky a technických řešení toho, jak budou vypadat webové stránky a aplikace. Musí mít velký smysl pro estetickou stránku tvorby, umí řešit detaily a rychle se učí všem novinkám v oboru. Musí také umět komunikovat, pro jeho práci je důležitá dohoda se zákazníky a vzájemné poznání nejen se zadavatelem zakázky, ale také s uživateli.
Poté, co webdesigner provede průzkum a získá patřičné poznatky, začne pracovat na návrzích, které pak předloží zákazníkovi. Schválený návrh pak dostane podobu kódu a je umístěn na stránky.Kdo je to, byl Webdesigner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Webdesigner? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Webdesigner? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova FPS? Vzpomněli byste si co označuje výraz Imunoglobulin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kardan? Znáte termín Pišingr?

Klíčová slova: odborný výraz, etymologie, formulace, význam, co znamená, lexikon, pojem, původ slova, popis, kdo to je, wiki, popis, informace, význam pojmu, slovo, profese

Pojem Webdesigner je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Webdesigner ve Wikimedia Commons

Najít termín Webdesigner ve Wikislovníku

Hledat heslo Webdesigner v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Webdesigner na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Webdesigner například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Webdesigner, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Webdesigner? Kdo to byl Webdesigner? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Webdesigner? Definice pojmu Webdesigner je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.