Kdo je to?
Kdo je to, byl Arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arbitr? Lidé, profese

Kdo je to Arbitr?

Co znamená a jaký je význam slova Arbitr?

Arbitr, jinak také rozhodce, bývá jedna osoba či instituce, popřípadě skupina osob, která rozhoduje nějaký konkrétní spor. Arbitra si volí strany zúčastněné ve sporu. Tato funkce se využívá především v řízeních nazývaných arbitráže, kterými se řeší převážně spory v obchodní sféře, často v oblasti mezinárodních práv.
Arbitr by měl mít právnické vzdělání, v ČR je tato podmínka pouze u rozhodců ve spotřebitelských sporech. Někdy se toto označení používá i přeneseně pro osobu s rozhodovací pravomocí i v jiných oblastech.Kdo je to, byl Arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arbitr? Lidé, profese

Tento text (Arbitr) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Průměr? Znáte pojem Zpětná vazba? Víte, co je to VIP? Vzpomenete si na definici slova Konspirační teorie?

Klíčová slova: kdo je Arbitr?, význam, popis, wiki, odborný výraz, formulace, pojem, význam slova, heslo, termín, synonymum, slovo, význam pojmu, co znamená, informace, původ slova

Pojem Arbitr je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Arbitr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Arbitr na Youtube

Vyhledat slovo Arbitr ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Arbitr na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Arbitr například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Arbitr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Arbitr? Kdo to byl Arbitr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arbitr? Definice pojmu Arbitr je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.