Kdo je to?
Kdo je to Arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arbitr? Lidé, profese

Arbitr

Co znamená a jaký je význam slova Arbitr?

Arbitr, jinak také rozhodce, bývá jedna osoba či instituce, popřípadě skupina osob, která rozhoduje nějaký konkrétní spor. Arbitra si volí strany zúčastněné ve sporu. Tato funkce se využívá především v řízeních nazývaných arbitráže, kterými se řeší převážně spory v obchodní sféře, často v oblasti mezinárodních práv.
Arbitr by měl mít právnické vzdělání, v ČR je tato podmínka pouze u rozhodců ve spotřebitelských sporech. Někdy se toto označení používá i přeneseně pro osobu s rozhodovací pravomocí i v jiných oblastech.Kdo je to Arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arbitr? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Canisterapie? Víte co je Káva Americano? Víte, co je to SSL? Vzpomněli byste si co označuje výraz Linux?

Klíčová slova: Arbitr, popis, synonymum, wikipedie, lexikon, slovo, etymologie, odborný výraz, formulace, původ slova, co znamená, Arbitr, pojem, definice, vysvětlení, přesný výraz

Pojem Arbitr je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít výraz Arbitr na Google obrázcích

Vyhledat slovo Arbitr ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Arbitr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Arbitr ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Arbitr na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Arbitr například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Arbitr, definice, vysvětlení pojmu

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Arbitr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arbitr? Definice pojmu Arbitr patří do kategorie Profese

Kategorie profese, grafik, arbitr, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Arbitr i v jiných kategoriích (než profese).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.