Kdo je to?
Kdo je to Arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arbitr? Lidé, profese

Kdo je to Arbitr?

Co znamená a jaký je význam slova Arbitr?

Arbitr, jinak také rozhodce, bývá jedna osoba či instituce, popřípadě skupina osob, která rozhoduje nějaký konkrétní spor. Arbitra si volí strany zúčastněné ve sporu. Tato funkce se využívá především v řízeních nazývaných arbitráže, kterými se řeší převážně spory v obchodní sféře, často v oblasti mezinárodních práv.
Arbitr by měl mít právnické vzdělání, v ČR je tato podmínka pouze u rozhodců ve spotřebitelských sporech. Někdy se toto označení používá i přeneseně pro osobu s rozhodovací pravomocí i v jiných oblastech.Kdo je to Arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arbitr? Lidé, profese

Zaujala vás definice pojmu Arbitr? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hlaholice? Vzpomenete si na definici slova Sága? Víte, co je to Epizoda? Vzpomněli byste si na význam slova Halal?

Klíčová slova: wikipedie, co znamená, Arbitr, význam, přesný výraz, slovo, synonymum, popis, přesný výraz, etymologie, formulace, lexikon, heslo, vysvětlení, původ slova, termín

Pojem Arbitr je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Arbitr ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Arbitr na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Arbitr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Arbitr ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Arbitr na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Arbitr například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Arbitr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Arbitr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arbitr? Definice pojmu Arbitr patří do sekce Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste též najít informace pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Arbitr i v jiné kategorii než je sekce profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.