Kdo je to?
Kdo je to Arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arbitr? Lidé, profese

Kdo je to Arbitr?

Co znamená a jaký je význam slova Arbitr?

Arbitr, jinak také rozhodce, bývá jedna osoba či instituce, popřípadě skupina osob, která rozhoduje nějaký konkrétní spor. Arbitra si volí strany zúčastněné ve sporu. Tato funkce se využívá především v řízeních nazývaných arbitráže, kterými se řeší převážně spory v obchodní sféře, často v oblasti mezinárodních práv.
Arbitr by měl mít právnické vzdělání, v ČR je tato podmínka pouze u rozhodců ve spotřebitelských sporech. Někdy se toto označení používá i přeneseně pro osobu s rozhodovací pravomocí i v jiných oblastech.Kdo je to Arbitr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Arbitr? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Arbitr s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hlaholice? Pamatujete si definici pojmu Schizma? Víte, co je to Lapacho? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sfinga?

Klíčová slova: význam, význam slova, původ slova, přesný výraz, etymologie, wikipedie, vysvětlení, slovo, popis, profese, profese, lexikon, termín, přesný význam, přesný výraz, formulace

Pojem Arbitr je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Arbitr ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Arbitr ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Arbitr ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Arbitr na Google obrázcích

Hledat výraz Arbitr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Arbitr například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Arbitr

Nyní již víte Kdo je to Arbitr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arbitr? Definice pojmu Arbitr je v kategorii Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.