Kdo je to?
Kdo je to, byl Obchodní cestující? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní cestující? Lidé, profese

Kdo je to Obchodní cestující?

Jaký je význam slova Obchodní cestující? Co to znamená?

Obchodní cestující je zaměstnancem firmy, v jehož náplni práce je především prodej služeb nebo zboží a péče o zákazníky. Většinou navštěvuje pracoviště těchto zákazníků, nabízí vylepšení stávajících podmínek nebo nové produkty. Obchodní cestující je nazýván také obchodním zástupcem. Má stanoven určitý obrat, který musí vytvořit. K jeho vybavení patří mobilní telefon, notebook, často i služební automobil.
Obchodní cestující má většinou určen region, ve kterém působí, nebo má přidělený nějaký určitý produkt.Kdo je to, byl Obchodní cestující? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní cestující? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Obchodní cestující s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Šedý zákal? Pamatujete si definici pojmu Osobní bankrot? Vzpomněli byste si na význam slova Tablet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Monogamie?

Klíčová slova: lexikon, kdo to je, termín, co je to Obchodní cestující?, význam slova, přesný výraz, slovo, synonymum, heslo, odborný výraz, přesný význam, pojem, definice, profese, význam, formulace

Pojem Obchodní cestující je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Obchodní cestující

Vyhledat pojem Obchodní cestující ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Obchodní cestující ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Obchodní cestující na Youtube

Najít heslo Obchodní cestující ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Obchodní cestující například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Obchodní cestující

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Obchodní cestující? Kdo to byl Obchodní cestující? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obchodní cestující? Definice pojmu Obchodní cestující patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Obchodní cestující i v jiné kategorii než v profese.