Kdo je to?
Kdo je to Vazač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vazač? Lidé, profese

Vazač

Jaký je význam slova Vazač? Co to znamená?

Vazači jsou pracovníci, kteří spolupracují s jeřábníky při přesouvání těžkých a nadměrných břemen pomocí zdvihacích zařízení.
Úkolem vazače je zvedaný a přemisťovaný předmět připravit tak, aby s ním bylo možné manipulovat a aby byl bezpečně zajištěn.
Vazač by v rámci své profese měl projít speciálním kurzem a školením a vlastnit vazačský průkaz. Obvyklé je také pravidelné školení. Jde o kvalifikovanou práci, která vyžaduje zkušenost a zodpovědnost. Kromě zmíněného vazačského průkazu však nevyžaduje žádné specifické vzdělání, obvykle se do ní rekrutují absolventi technických či řemeslných oborů.Kdo je to Vazač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vazač? Lidé, profese

Sdílejte text pojmu Vazač s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Vízum? Znáte termín Tinder? Víte, co je to Salajka? Víte, co je to Svěřenecký fond?

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, lexikon, význam, přesný význam, slovo, význam slova, popis, definice, profese, formulace, wikipedie, původ slova, termín, přesný výraz, Vazač

Pojem Vazač je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Vazač ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Vazač ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Vazač ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vazač ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Vazač na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vazač například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Vazač, definice, vysvětlení pojmu

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Vazač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vazač? Definice pojmu Vazač se nachází v kategorii Profese

Kategorie profese, mladý básník, vazač, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, termín řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.