Kdo je to?
Kdo je Margot Robbie? Životopis Margot Robbie, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Margot Robbie

Kdo je Margot Robbie? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Margot Elise Robbie je australská filmová a seriálová herečka. Robbie se narodila v australském městě Dalby ve státě Queensland do rodiny fyzioterapeutky. Již od dětství se chtěla stát herečkou. V 17 letech se přestěhovala do Melbourne, kde se začala naplno věnovat herectví a kde maturovala na střední škole v roce 2007. První role přišla ve stejném roce v jedné epizodě seriálu Homicide. O rok později debutovala ve filmu Vigilante (2008) a střihla si jednu epizodu v seriálu Princezna ze země slonů (2008). V následujícím roce si zahrála v australském thrilleru I. C. U. (2009). Během let 2008-2011 hrála v australské nekonečné telenovele Neighbours (získala dvě nominace na cenu Logie Award).
Poté se přestěhovala do USA, kde získala roli v seriálu Pan Am, ve kterém ztvárnila roli Laury Cameron v letech 2011 a 2012. Seriál byl však zrušen (nízká sledovanost).
Zlom přišel roku 2013, kdy si zahrála v úspěšném snímku Lásky čas a v komerčně úspěšném filmu Vlk z Wall Street, kde hrála manželku herce Leonarda DiCapria. Za svou roli obdržela cenu Empire Award v kategorii Objev roku. Následovaly další úspěšné snímky jako Suite Francaise (2014), Sázka na nejistotu, Focus (2015), Sebevražedný oddíl, Legenda o Tarzanovi (2016), Já, Tonya (2017). Za roli ve filmu Já, Tonya získala cenu Florida Film Critics Circle Awards a cenu AACTA International Awards. Svůj hlas propůjčila animovanému filmu Králíček Petr (2018) a pokračování Králíček Petr bere do zaječích (2020). Znovu si zahrála po boku Leonarda DiCapria ve filmu režiséra Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu (2019).Kdo je Margot Robbie? Životopis Margot Robbie, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Margot Robbie

Národnost: australská
Datum narození: 2. 7. 1990
Místo narození: Dalby, Queensland, Austrálie

Líbí se stručný životopis s osobou Margot Robbie? Pak se podělte s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Celta? Víte co je Systema? Znáte pojem Kóta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Štulpové okno?

Klíčová slova: osobnosti, popis, Margot Robbie, zajímavosti, lexikon, wikipedie, kdo je Margot Robbie?, osobnost, wiki, kde se narodila Margot Robbie?, datum narození, narození, kdy se narodila Margot Robbie?, místo narození, život, životopis

Pojem Margot Robbie je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Margot Robbie v následujících zdrojích

Najít heslo Margot Robbie ve Wikipedii

Vyhledat termín Margot Robbie na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Margot Robbie ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Margot Robbie v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Margot Robbie na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Margot Robbie například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Margot Robbie? Stručná biografie

Nyní již víte Kdo je to Margot Robbie? Kdy se narodila Margot Robbie? Kde se narodila Margot Robbie? Margot Robbie patří do kategorie Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Margot Robbie dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Margot Robbie i v jiné kategorii než je herectví.