Kdo je to?
Kdo je to, byl Řiopich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řiopich? Lidé, hanlivé

Kdo je to Řiopich?

Jaký je význam slova Řiopich? Co to znamená?

Řiopich je vulgární označení pro muže homosexuála. Slovo řiopich vzniklo ze slov ři (myšlen řitní, anální otvor) a píchání (označující sex). Slovo odkazuje na oblíbenou sexuální praktiku homosexuálních mužů, na anální sex. Synonymem slova řiopich je teplouš, buzerant, buzík, buzna, spermohlt, homouš, kuřbuřt, homokláda, bukvice, hulibrk atd.


Kdo je to, byl Řiopich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řiopich? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Řiopich se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Halal? Víte, co je to Plebiscit? Rozumíte pojmu Avon? Rozumíte pojmu Portfolio?

Klíčová slova: definice, slovo, heslo, kdo je Řiopich?, popis, význam, původ slova, lexikon, přesný výraz, Řiopich, význam pojmu, hanlivé, co je to Řiopich?, informace, přesný význam, vysvětlení

Pojem Řiopich je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Řiopich v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Řiopich ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Řiopich ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Řiopich na Google.cz

Hledat heslo Řiopich v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Řiopich například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Řiopich, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Řiopich? Kdo to byl Řiopich? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Řiopich? Definice pojmu Řiopich je v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.