Kdo je to?
Kdo je to, byl Řiopich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řiopich? Lidé, hanlivé

Kdo je to Řiopich?

Jaký je význam slova Řiopich? Co to znamená?

Řiopich je vulgární označení pro muže homosexuála. Slovo řiopich vzniklo ze slov ři (myšlen řitní, anální otvor) a píchání (označující sex). Slovo odkazuje na oblíbenou sexuální praktiku homosexuálních mužů, na anální sex. Synonymem slova řiopich je teplouš, buzerant, buzík, buzna, spermohlt, homouš, kuřbuřt, homokláda, bukvice, hulibrk atd.Kdo je to, byl Řiopich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řiopich? Lidé, hanlivé

Definici slova Řiopich můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Salajka? Znáte termín Habilitace? Rozumíte pojmu Fleece? Víte, co je to Alkohol?

Klíčová slova: přesný výraz, hanlivé, wiki, význam slova, odborný výraz, informace, původ slova, slovo, popis, popis, kdo je Řiopich?, význam pojmu, Řiopich, význam, vysvětlení, přesný význam

Pojem Řiopich je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Řiopich ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Řiopich ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Řiopich ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Řiopich ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Řiopich například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Řiopich? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Řiopich? Kdo to byl Řiopich? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Řiopich? Definice pojmu Řiopich se nachází v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.