Kdo je to?
Kdo je to, byl Řiťopich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řiťopich? Lidé, hanlivé

Kdo je to Řiťopich?

Jaký je význam slova Řiťopich? Co to znamená?

Řiťopich je vulgární označení pro muže homosexuála. Slovo řiťopich vzniklo ze slov řiť (myšlen řitní, anální otvor) a píchání (označující sex). Slovo odkazuje na oblíbenou sexuální praktiku homosexuálních mužů, na anální sex. Synonymem slova řiťopich je teplouš, buzerant, buzík, buzna, spermohlt, homouš, kuřbuřt, homokláda, bukvice, hulibrk atd.


Kdo je to, byl Řiťopich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Řiťopich? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Řiťopich? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Halal? Víte co je Kapari? Rozumíte pojmu Avon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Výchovný ústav?

Klíčová slova: formulace, význam slova, popis, kdo je Řiťopich?, termín, etymologie, informace, význam, význam pojmu, Řiťopich, původ slova, přesný výraz, wiki, co znamená, hanlivé, vysvětlení

Pojem Řiťopich je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Řiťopich

Hledejte bez špehování slovo Řiťopich ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Řiťopich ve Wikipedii

Hledat slovo Řiťopich ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Řiťopich v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Řiťopich například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Řiťopich? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Řiťopich? Kdo to byl Řiťopich? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Řiťopich? Definice pojmu Řiťopich je v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Řiťopich i v jiné sekci než v hanlivé.