Kdo je to?
Kdo je Adam Kopecký? Životopis Adam Kopecký, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Adam Kopecký?

Kdo je Adam Kopecký? Životopis, informace, biografie, sport

Adam Kopecký je český nadějný judista, reprezentant a juniorský mistr Evropy a mistr světa z roku 2019. Kopecký se narodil v Mladé Boleslavi. V 5 letech začal trénovat judo, ke kterému jej přivedli rodiče, zejména jeho matka. Připojil se k místnímu klubu TJ Auto Škoda Mladá Boleslav.
Po základní škole absolvoval studium na Gymnáziu Dr. Pekaře v Mladé Boleslavi.
Již v 8 letech vyhrál svůj první turnaj v judu v Neratovicích (2010).
Roku 2018 skončil Kopecký na druhém místě na Mistrovství ČR juniorů a na Evropském poháru kadetů v maďarském Györu vybojoval bronzovou medaili.
V následujícím roce 2019 zažil doposud nejúspěšnější rok, když zvítězil na Mistrovství ČR kadetů. Prvenství vybojoval také na Mistrovství světa kadetů v Kazachstánu v Almatech, na Mistrovství Evropy kadetů ve Varšavě a na čtyřech evropských pohárech kadetů v Coimbře, Berlíně, Zagrebu a Györu. Na evropských závodech v Teplicích a španělské Fuengirole získal bronzovou medaili.
Poté přestoupil do kategorie juniorů. V roce 2022 slavil zlatou medaili na Evropském poháru juniorů v Praze a na Mistrovství světa juniorů v ekvádorském Guayaquilu do 81 kg skončil na třetím místě.
Adam Kopecký skončil jako třetí nejlepší juniorský sportovec ČR pro rok 2022.Kdo je Adam Kopecký? Životopis Adam Kopecký, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Adam Kopecký

Národnost: česká
Datum narození: 4. 11. 2002
Místo narození: Mladá Boleslav, Česká republika

Popis osobnosti Adam Kopecký můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Hybridní válka? Znáte definici termínu Celé číslo? Vzpomněli byste si na význam slova Pravice? Pamatujete si definici pojmu Gramatika?

Klíčová slova: Adam Kopecký, informace, sport, lexikon, wiki, kdy se narodil Adam Kopecký?, Adam Kopecký, narození, biografie, datum narození, místo narození, kdo je Adam Kopecký?, vysvětlení, národnost, osobnost, zajímavosti

Pojem Adam Kopecký je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Adam Kopecký zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Adam Kopecký na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Adam Kopecký ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Adam Kopecký ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Adam Kopecký ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adam Kopecký ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Kopecký například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adam Kopecký

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Adam Kopecký? Kdy se narodil Adam Kopecký? Kde se narodil Adam Kopecký? Adam Kopecký je v kategorii Sport

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Adam Kopecký dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Kopecký i v jiné kategorii než je sport.