Kdo je to?
Kdo je Adam Kopecký? Životopis Adam Kopecký, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Adam Kopecký

Kdo je Adam Kopecký? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Adam Kopecký je český nadějný judista, reprezentant a juniorský mistr Evropy a mistr světa z roku 2019. Kopecký se narodil v Mladé Boleslavi. V 5 letech začal trénovat judo, ke kterému jej přivedli rodiče, zejména jeho matka. Připojil se k místnímu klubu TJ Auto Škoda Mladá Boleslav.
Po základní škole absolvoval studium na Gymnáziu Dr. Pekaře v Mladé Boleslavi.
Již v 8 letech vyhrál svůj první turnaj v judu v Neratovicích (2010).
Roku 2018 skončil Kopecký na druhém místě na Mistrovství ČR juniorů a na Evropském poháru kadetů v maďarském Györu vybojoval bronzovou medaili.
V následujícím roce 2019 zažil doposud nejúspěšnější rok, když zvítězil na Mistrovství ČR kadetů. Prvenství vybojoval také na Mistrovství světa kadetů v Kazachstánu v Almatech, na Mistrovství Evropy kadetů ve Varšavě a na čtyřech evropských pohárech kadetů v Coimbře, Berlíně, Zagrebu a Györu. Na evropských závodech v Teplicích a španělské Fuengirole získal bronzovou medaili.
Poté přestoupil do kategorie juniorů. V roce 2022 slavil zlatou medaili na Evropském poháru juniorů v Praze a na Mistrovství světa juniorů v ekvádorském Guayaquilu do 81 kg skončil na třetím místě.
Adam Kopecký skončil jako třetí nejlepší juniorský sportovec ČR pro rok 2022.Kdo je Adam Kopecký? Životopis Adam Kopecký, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Adam Kopecký

Národnost: česká
Datum narození: 4. 11. 2002
Místo narození: Mladá Boleslav, Česká republika

Popis osobnosti Adam Kopecký můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Test? Pamatujete si definici pojmu Živnost? Vzpomněli byste si na význam slova Nukleární medicína? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pocitová teplota?

Klíčová slova: wikipedie, Adam Kopecký, popis, vysvětlení, osobnosti, narození, kdy se narodil Adam Kopecký?, místo narození, informace, Adam Kopecký, biografie, datum narození, životopis, osobnost, sport, lexikon

Pojem Adam Kopecký je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít termín Adam Kopecký ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Adam Kopecký na Google.cz

Vyhledat pojem Adam Kopecký ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Adam Kopecký ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Adam Kopecký ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Kopecký například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Adam Kopecký? Stručná biografie

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Adam Kopecký? Kdy se narodil Adam Kopecký? Kde se narodil Adam Kopecký? Adam Kopecký je v sekci Sport

Kategorie sport, horolezec, adam Kopecký, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Adam Kopecký třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Kopecký i v jiné kategorii než je sport.