Kdo je to?
Kdo je Eduard Kučera? Životopis Eduard Kučera, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Eduard Kučera

Kdo je Eduard Kučera? Životopis, informace, biografie, podnikání

Eduard Kučera je podnikatel, společně s Pavlem Baudišem je spoluzakladatelem společnosti AVAST Software a patří do desítky nejbohatších Čechů. Je absolventem Matematicko-fyzikální fakulty UK. Nastoupil do Výzkumného ústavu matematických strojů a začal podnikat. Původní společnost ALWIL Software vyvinula antivir Avast!, a později pustila na trh verzi programu zdarma.
Eduard Kučera je nositelem ceny Podnikatel roku 2009 a ocenění Odpovědný leader 2013.Kdo je Eduard Kučera? Životopis Eduard Kučera, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Eduard Kučera

Národnost: česká
Datum narození: 11. ledna 1953

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Eduard Kučera s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Přívlastek? Pamatujete si definici pojmu Podcast? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pilíř? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pandemická únava?

Klíčová slova: osobnost, informace, podnikání, kdy se narodil Eduard Kučera?, lexikon, zajímavosti, osobnosti, podnikání, život, wiki, životopis, biografie, Eduard Kučera, wikipedie, kdo je Eduard Kučera?, datum narození

Pojem Eduard Kučera je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Eduard Kučera na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Eduard Kučera ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Eduard Kučera ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Eduard Kučera ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Eduard Kučera na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Eduard Kučera například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Eduard Kučera

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Eduard Kučera? Kdy se narodil Eduard Kučera? Eduard Kučera je v kategorii Podnikání

Napsáno redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Eduard Kučera dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eduard Kučera i v jiné kategorii než je podnikání.