Kdo je to?
Kdo je Eduard Kučera? Životopis Eduard Kučera, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Eduard Kučera?

Kdo je Eduard Kučera? Životopis, informace, biografie, podnikání

Eduard Kučera je podnikatel, společně s Pavlem Baudišem je spoluzakladatelem společnosti AVAST Software a patří do desítky nejbohatších Čechů. Je absolventem Matematicko-fyzikální fakulty UK. Nastoupil do Výzkumného ústavu matematických strojů a začal podnikat. Původní společnost ALWIL Software vyvinula antivir Avast!, a později pustila na trh verzi programu zdarma.
Eduard Kučera je nositelem ceny Podnikatel roku 2009 a ocenění Odpovědný leader 2013.Kdo je Eduard Kučera? Životopis Eduard Kučera, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Eduard Kučera

Národnost: česká
Datum narození: 11. ledna 1953

Tento text (Eduard Kučera) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Cortana? Vzpomněli byste si co označuje výraz Absces? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kinetóza? Znáte termín Pagoda?

Klíčová slova: Eduard Kučera, podnikání, popis, podnikání, lexikon, wikipedie, osobnost, zajímavosti, národnost, osobnosti, datum narození, biografie, vysvětlení, kdo je Eduard Kučera?, život, informace

Pojem Eduard Kučera je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Eduard Kučera v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Eduard Kučera ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Eduard Kučera na Google obrázcích

Najít pojem Eduard Kučera ve Wikipedii

Vyhledat slovo Eduard Kučera ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Eduard Kučera na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Eduard Kučera například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Eduard Kučera

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Eduard Kučera? Kdy se narodil Eduard Kučera? Eduard Kučera se nachází v kategorii Podnikání

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Eduard Kučera řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eduard Kučera i v jiné kategorii než je podnikání.