Kdo je to?
Kdo je Eduard Kučera? Životopis Eduard Kučera, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Eduard Kučera?

Kdo je Eduard Kučera? Životopis, informace, biografie, podnikání

Eduard Kučera je podnikatel, společně s Pavlem Baudišem je spoluzakladatelem společnosti AVAST Software a patří do desítky nejbohatších Čechů. Je absolventem Matematicko-fyzikální fakulty UK. Nastoupil do Výzkumného ústavu matematických strojů a začal podnikat. Původní společnost ALWIL Software vyvinula antivir Avast!, a později pustila na trh verzi programu zdarma.
Eduard Kučera je nositelem ceny Podnikatel roku 2009 a ocenění Odpovědný leader 2013.Kdo je Eduard Kučera? Životopis Eduard Kučera, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Eduard Kučera

Národnost: česká
Datum narození: 11. ledna 1953

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Eduard Kučera sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Cortana? Vzpomněli byste si na význam slova Akcelerace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zápočtový list? Znáte definici termínu Rovnodennost?

Klíčová slova: kdo je Eduard Kučera?, kdy se narodil Eduard Kučera?, národnost, datum narození, Eduard Kučera, biografie, vysvětlení, informace, wikipedie, osobnost, podnikání, lexikon, podnikání, zajímavosti, životopis, život

Pojem Eduard Kučera je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít výraz Eduard Kučera v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Eduard Kučera na Google obrázcích

Hledat heslo Eduard Kučera ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Eduard Kučera ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Eduard Kučera ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Eduard Kučera například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Eduard Kučera? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Eduard Kučera? Kdy se narodil Eduard Kučera? Eduard Kučera je v sekci Podnikání

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Eduard Kučera dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eduard Kučera i v jiné kategorii než je podnikání.