Kdo je to?
Kdo je Lucie Šilhánová? Životopis Lucie Šilhánová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Lucie Šilhánová

Kdo je Lucie Šilhánová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Lucie Šilhánová je česká moderátorka a zprávařka narozená 12. dubna 1981 jako Lucie Černá. Vyrostla ve sportovní rodině. Luciin tatínek byl rozhodčím hokeje i fotbalu, díky čemuž strávila celé své dětství na stadionech.
Kromě toho navíc Lucie několik let závodně plavala a díky soutěžím procestovala kus světa. Sportovní kariéra však byla velmi náročná, jelikož zahrnovala třífázové tréninky drtivou většinu dní v roce. Je obecně sportovně založená, jediné sporty, které Lucii nejdou jsou podle ní běžky a plážový volejbal.
Začínala na Evropě 2, kde pracovala po boku Leoše Mareše a Patrika Hezuckého v ranní show. Zde setrvala od roku 2003 do 2021. Mezi roky 2013 a 2017 navíc pracovala také na televizi Prima. V současné době je její jméno spojeno s rádiovou stanicí Frekvence 1, kam se vrátila po mateřské dovolené, a podcastem Trefa do Černé(ho).
Na Instagramu sleduje Lucie téměř 100 tisíc lidí, a je proto na místě označit ji za influencerku.
Lucie se snaží žít udržitelně a uvědoměle. Nakupuje především u lokálních výrobců a snaží se vybírat kvalitní výrobky z materiálů, které vydrží co možná nejdéle. Bydlí na venkově a vesnický život si velmi užívá. Sama sebe nepovažuje za celebritu. Tvrdí, že je normální člověkem, který nemá žádná privilegia. Je vdaná a na začátku roku 2018 se páru narodila dcera Johanka.Kdo je Lucie Šilhánová? Životopis Lucie Šilhánová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Lucie Šilhánová

Národnost: česká
Datum narození: 12. dubna 1981

Zaujala vás biografie osobnosti Lucie Šilhánová? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Sousloví? Víte, co je to Mez? Rozumíte pojmu Kolokvium? Rozumíte pojmu Puchýrna?

Klíčová slova: biografie, osobnost, lexikon, osobnosti, novináři, Lucie Šilhánová, životopis, datum narození, Lucie Šilhánová, vysvětlení, wiki, informace, wikipedie, novináři, kdy se narodila Lucie Šilhánová?, kdo je Lucie Šilhánová?

Pojem Lucie Šilhánová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít termín Lucie Šilhánová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Lucie Šilhánová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Lucie Šilhánová ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Lucie Šilhánová ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Lucie Šilhánová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Šilhánová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Lucie Šilhánová? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lucie Šilhánová? Kdy se narodila Lucie Šilhánová? Lucie Šilhánová patří do sekce Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Lucie Šilhánová dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Šilhánová i v jiné kategorii než je novináři.