Kdo je to?
Kdo je Eric Trump? Životopis Eric Trump, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Eric Trump?

Kdo je Eric Trump? Životopis, informace, biografie, podnikání

Eric Trump, syn amerického prezidenta a úspěšný podnikatel, vede Nadaci Erica Trumpa, v níž získává prostředky pro nevyléčitelně nemocné děti, a je také viceprezidentem The Trump Organization, kde zodpovídá za rozvoj společnosti v oblasti nemovitostí.
Jeho matkou je první žena Donalda Trumpa Ivanka. Po rozvodu rodičů navštěvoval Eric Trump prestižní školy, vystudoval řízení a finančnictví na Georgetown University. S otcem a sestrou Ivankou spolupracuje v dalších společnostech.Kdo je Eric Trump? Životopis Eric Trump, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Eric Trump

Národnost: USA
Datum narození: 6. ledna 1984
Místo narození: New York

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Eric Trump? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Sledge hokej? Znáte definici termínu Katarze? Vzpomněli byste si na význam slova Šnaps? Pamatujete si definici pojmu Elektrolyt?

Klíčová slova: kde se narodil Eric Trump?, podnikání, Eric Trump, osobnost, wiki, lexikon, biografie, život, wikipedie, národnost, místo narození, osobnosti, vysvětlení, podnikání, kdy se narodil Eric Trump?, narození

Pojem Eric Trump je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít výraz Eric Trump ve Wikipedii

Najít heslo Eric Trump ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Eric Trump ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Eric Trump ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Eric Trump ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Eric Trump například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Eric Trump?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Eric Trump? Kdy se narodil Eric Trump? Kde se narodil Eric Trump? Eric Trump patří do kategorie Podnikání

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Eric Trump dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eric Trump i v jiné kategorii než je podnikání.