Kdo je to?
Kdo je Eric Trump? Životopis Eric Trump, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Eric Trump

Kdo je Eric Trump? Životopis, informace, biografie, podnikání

Eric Trump, syn amerického prezidenta a úspěšný podnikatel, vede Nadaci Erica Trumpa, v níž získává prostředky pro nevyléčitelně nemocné děti, a je také viceprezidentem The Trump Organization, kde zodpovídá za rozvoj společnosti v oblasti nemovitostí.
Jeho matkou je první žena Donalda Trumpa Ivanka. Po rozvodu rodičů navštěvoval Eric Trump prestižní školy, vystudoval řízení a finančnictví na Georgetown University. S otcem a sestrou Ivankou spolupracuje v dalších společnostech.Kdo je Eric Trump? Životopis Eric Trump, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Eric Trump

Národnost: USA
Datum narození: 6. ledna 1984
Místo narození: New York

Tento text (Eric Trump) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Benefit? Znáte termín Červená karta? Vzpomněli byste si na význam slova Koitus? Víte, co je to Invertor?

Klíčová slova: wikipedie, popis, život, vysvětlení, informace, narození, Eric Trump, místo narození, kde se narodil Eric Trump?, osobnosti, wiki, biografie, podnikání, kdo je Eric Trump?, národnost, kdy se narodil Eric Trump?

Pojem Eric Trump je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eric Trump ve Wikimedia Commons

Najít termín Eric Trump ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Eric Trump ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Eric Trump ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Eric Trump na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Eric Trump například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Eric Trump

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Eric Trump? Kdy se narodil Eric Trump? Kde se narodil Eric Trump? Eric Trump je v kategorii Podnikání

Napsáno redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Eric Trump např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eric Trump i v jiné kategorii než je podnikání.