Kdo je to?
Kdo je to Eric Trump? Životopis Eric Trump, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Eric Trump?

Kdo je to Eric Trump? Stručný životopis

Eric Trump, syn amerického prezidenta a úspěšný podnikatel, vede Nadaci Erica Trumpa, v níž získává prostředky pro nevyléčitelně nemocné děti, a je také viceprezidentem The Trump Organization, kde zodpovídá za rozvoj společnosti v oblasti nemovitostí.
Jeho matkou je první žena Donalda Trumpa Ivanka. Po rozvodu rodičů navštěvoval Eric Trump prestižní školy, vystudoval řízení a finančnictví na Georgetown University. S otcem a sestrou Ivankou spolupracuje v dalších společnostech.Kdo je to Eric Trump? Životopis Eric Trump, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Eric Trump

Národnost: USA
Datum narození: 6. ledna 1984
Místo narození: New York

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Eric Trump? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Akné? Víte co je Yzop? Vzpomněli byste si na význam slova Odpisy? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skener?

Klíčová slova: co je to Eric Trump?, lexikon, původ slova, přesný výraz, pojem, přesný význam, význam, kdo to je, informace, slovo, termín, podnikání, etymologie, synonymum, popis, wiki

Pojem Eric Trump je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Eric Trump na Youtube

Vyhledat heslo Eric Trump v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Eric Trump ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Eric Trump ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Eric Trump například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Eric Trump? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Eric Trump? Kdo to byl Eric Trump? Kdy se narodil Eric Trump? Kde se narodil Eric Trump? Eric Trump je v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Eric Trump kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eric Trump i v jiné kategorii než je podnikání.