Kdo je to?
Kdo je Lucie Černíková? Životopis Lucie Černíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Lucie Černíková

Kdo je Lucie Černíková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Lucie Černíková je česká divadelní a filmová herečka a zpěvačka.
Lucie Černíková se narodila 19. prosince 1981, kde vystudovala základní školu a Gymnázium Zikmunda Wintera. Potom se zapsala na Konzervatoř Jaroslava Ježka, kterou úspěšně absolvovala v oboru zpěv u paní profesorky Walterové. Po ukončení studia vystupovala v Semaforu, v Divadle Jiřího Grossmanna, Hudebním divadle Karlín, Divadle Broadway a Divadle Hybernia. Její muzikálové role jsou velmi výrazné, protože dokáže nejen zpívat, ale i přesvědčivě hrát. Ztvárnila role v muzikálu Kráska a zvíře, Za zvuků hudby, West Side Story, Zasněná romance nebo Sliby chyby. Spolupracuje pravidelně i s televizí, můžete ji znát ze seriálů Ordinace v Růžové zahradě, kde hraje barmanku Dorku, dále ze seriálů Horákovi, Cukrárna, Cesty domů a Modrý kód, nebo z filmů Společník, Sůva z nudlí, Peklo s čertem. Zpěvem se živí až ve druhé řadě, ale spolupracuje například Vladimírem Hronem (v pořadu Jsou hvězdy, které nehasnou, CD Dueta), Jakubem Smolíkem (CD Dopisy lásky - Zlatá edice). Věnuje se také pořadům pro děti, a to nejprve když od roku 2010 dabovala Fanynku v Kouzelné školce, a o 6 let později se stala dokonce moderátorkou tohoto pořadu a užívá přezdívku Lucka.
V osobním životě je vdaná, její manžel se jmenuje Lukáš Pavlík, je hudebníkem - bubeníkem kapely Chinasky, a mají spolu dvě dcery: Sofii a Elenku.Kdo je Lucie Černíková? Životopis Lucie Černíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Lucie Černíková

Národnost: česká
Datum narození: 19. 12. 1981
Místo narození: Rakovník

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lucie Černíková s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Didaktika? Znáte termín Instagram? Vzpomněli byste si co znamená slovo Podmiňovací způsob? Víte, co je to PVC?

Klíčová slova: osobnost, informace, osobnosti, wikipedie, herectví, národnost, popis, Lucie Černíková, herectví, Lucie Černíková, životopis, narození, zajímavosti, život, kdy se narodila Lucie Černíková?, biografie

Pojem Lucie Černíková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Lucie Černíková

Vyhledat výraz Lucie Černíková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Lucie Černíková na Google.cz

Hledat slovo Lucie Černíková ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Lucie Černíková na Youtube

Zkusit najít pojem Lucie Černíková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Černíková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Lucie Černíková? Stručná biografie

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Lucie Černíková? Kdy se narodila Lucie Černíková? Kde se narodila Lucie Černíková? Lucie Černíková se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, mladík kudrny, lucie Černíková, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Lucie Černíková dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Černíková i v jiné kategorii než je herectví.